Poprzedni temat «» Następny temat
Troche ?miechu oraz Specre
Autor Wiadomość
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-06-26, 12:22   Troche ?miechu oraz Specre

http://www.4esport.dbv.pl/news.php Kolega Various podes?a? mi link na strone mocarnego klanu esport (brawa) do rzeczy, naprawde panowie ile to ju? min??o? a te dzieciaczki nadal maj? TAKI URAZ xD tak trzeba tu powiedzie? o WIELKIM urazie do klanu PTT, bo mimo, ?e ja ju? zapomnia?em o tych frajerach, oni z ogromn? nami?tno?ci? szczyc? si? zwyci?stwami takimi jak... no trzeba przyzna? trudna walka to nei by?a, z Bu??, o ktorym s?ysza?em, ?e Black Opsa dopiero zaczyna ale i tak mu dobrze posz?o i ogĂłlnie uwa?am, ?e jest dobrym klanowiczem, chodzi mi te? o wiek, ktĂłrego swojego czasu by?o za ma?o w klanie jak i to, ?e ju? nie musz? uspokaja? ?adnych dzieciakĂłw z BO i MW.MW2 bo ?azili po kanalach i robili syf totalny jak to by?o wcze?niej, a co do Spectre ktĂłry troche zlami?, prosz? ?eby liderzy w ko?cu si? nim zainteresowali, nick na Forum Mojojojo, jego okres rekrutacji ju? min??.

Ale tak naprawd? o co mi chodzi, nie doczepi? bym sie do Spectre/Mojojojo gdyby nie to, ?e z powy?szego linku wynika, i? przeciwko tamtej "m?odzie?y" z esport gra? Bu?a oraz REKRUT Mojojojo, powiedzmy sobie szczerze, ?e nie trzeba wspanialych graczy ?eby im skopa? dup?, nie mĂłwie, tez, ?e Mojojojo ?le gra, ale mia?em wra?enie, ?e rekrutow wystawia si? w wyj?tkowych sytuacjach, a mo?e byla taka sytuacja, mo?e kto? nie mĂłg? gra?, tego nie wiem, dlatego wi?c prosze zaspokujcie moj? ciekawo?? i wypowiedzcie si? jak to by?o z tym sparem? Esport was wyzwa?o czy wy? i dlaczego wystawili?cie rekruta do walki, nie przejmuje sie przegran? z tymi frajerami a chodzi mi o to ?eby wszystko by?o jasne, wybaczcie te?, ?e a? tak wnikam ale podejrzewam jedn? osob? o co?.

Napisa?em to te?, ?eby nasz szef Wodzu zobaczy?, ?e si? interesuje dobrem klanu ;> ...
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [ZPTT]Luk 


Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 928
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-06-26, 13:40   

Omg prawie z krzes?a spad?em jak przeczyta?em to : "?aden klan PTT nie przewy?szy mocy 4ever eSport - mocy or?a, ktĂłra trwa wiecznie!"

Hahahaha ?a?osne s? dzieciaki :) moc or?a haha
_________________
BF3 Stats
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   13%   11/83
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2011-06-26, 15:33   

Nie panowie tak nie mo?e by? jak nie macie ochoty na spara to nie grajcie a nie wystawiacie rekrutĂłw.Teraz gnojki maj? radoch? mam nadziej? ze naprawicie to i zagracie w dobrym sk?adzie by to wyprostowa?.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik [ZPTT]STING 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2010

Posty: 88
Skąd: Miloslaw
Ostrzeżeń:
 3/3/6
  Wysłany: 2011-06-26, 17:31   

hmmmmmmmm mielismy dzisiaj grac wszystko bylo ok ,ale gralismy na naszym serwie i nagle sobie wszedl pan lider 4es sir kucik i zaczol wyzywac mnie od najgorszego i nasz klan wiec nie ma sensu z nimi grac bo poco co to bedzie za pcw kazdy zacznie wyzywac pisac glupoty sami widzicie jaki to klan normalne dzieciaki z przedszkola
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-06-26, 17:36   

tak to jest jak w klanie nie ma si? prawdziwego lidera i wodza klanu tylko jakie? dzieci z podwĂłrka, niema o czym mĂłwi?, sytuacja wygl?da tak zreszt? o czym my tu kurwa mĂłwimy, jacy? frajerzy maj? do nas wielki uraz i b?d? nas wspomina? do ?mierci, no przykro mi ja nie zamierzam tego odwzajemnia? bo jednak si?gam w ka?dym segmencie ?ycia na "wy?sz? pĂł?k?" ;>

LoL sie zalogowa?, ide gra?.
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [ZPTT]STING 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2010

Posty: 88
Skąd: Miloslaw
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-06-26, 17:40   

racja kurwa niech krowy doja :mrgreen:
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Użytkownik [ZPTT]Fatii 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 30
Dołączył: 26 Wrz 2010

Posty: 89
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2011-06-26, 23:29   

?aden klan PTT nie przewy?szy mocy 4ever eSport - mocy or?a, ktĂłra trwa wiecznie! no teraz to jeblem :D moc orla o kurwa nie nie moge zatkalo mnie :D
_________________
Powyzszy post wyraza jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on sluzyc przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogladow, bez podawania przyczyny.
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   42%   8/19
Użytkownik PITTY' 


Informacje
Dołączył: 27 Cze 2011

Posty: 11
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-06-27, 10:51   

Witajcie lowki, tak jak mĂłwi?em po sparingu ktĂłry si? nie odby? ale zosta? zapisany w historii klanĂłwek (noshow ) poniewa? STING dzie? wcze?niej si? ze mn? umawia? i potwierdzi? godzin? w niedziel?.
Po pierwsze chcieli?my normalnego spara na luzie 5on5! Specjalnie wiara ode mnie si? spieszy?a na t? godzin? a o 21:00 ignorujecie zaproszenia, usuwacie ze znajomych. MĂłwicie, ?e nie zagracie.
Tak si? nie robi. Nie wiem czego si? bali?cie, ale no cĂł?.

Owszem waszych dwĂłch klanowiczĂłw Bula i Spectre dostali ostry ?omot od nas (wprdll ) i zamiast wyzywa? od "hackĂłw" i wychodzi? po pierwszej po?owie mĂłwi? tu o: Bula, ktĂłry mĂłwi ?e gra? ze wszystkimi skillami (low,med,high) i uwa?a ?e mamy hacki to gz. Nie rozumiem tego, zawsze trzeba dosta? tak zwane "flisowe" i to w ka?dej grze czy dyscyplinie. A on si? dziwi? ?e tak przegrali jak biegali na pa?? bez taktyki i zgrania.

Na koniec, sorry jeste?my lepsi, ale wczoraj mogliby?my zagra? ciekawe dla obu stron spotkanie ale skoro wy tchĂłrzycie to nie moja wina.

STING by? si? wstydzi? by? takim liderem! I co Ci? obchodzi co my piszemy na naszej stronie jak wy nawet boicie si? z Nami zagra?.
Wodzu na prawd? poziom dywizji Black Ops jest ?enuj?cy a lidera nie komentuje.

W ko?cu: Or?y triumfuj?.
noshow

PS. Szlifujcie skilla na ESL'a :S
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Użytkownik MojoJojo 


Informacje
Dołączył: 07 Cze 2011

Posty: 17
Skąd: Ko?obrzeg
Wysłany: 2011-06-27, 11:40   

No to tak....zacznijmy od tego, ?e Pitty od jakiego? czasu codziennie zawraca mi gitar?. O rĂł?ne rzeczy. Nie rozumiem czemu ci?gle chce gada? ze mn?, nie ze Stingiem czy kim? innym kompetentnym. Pewnego razu zaproponowa? mi gr? dla przyjemno?ci, obiecal, ze to przyjacielski spar i nic z tej walki nie wyjdzie na zewn?trz. Grali?my na ich serwerze, na jakim? tam ich configu. Nie by?o s?ycha? plantĂłw ani biegĂłw[ich rzecz jasna, bo oni doskonale wiedzieli sk?d idziemy]. Wykorzystali sytuacje, ze na ich mapie zlami?em. Po prostu wystawia?em si? ?eby Bu?a wiedzia? gdzie s?. Bo nawet na pocz?tku wygrywali?my 2:1, to oczywi?cie SZANOWNY PAN MARCIN musia? zresetowa? serwa, "bo co?". Podczas tej gry ju? chyba nie by?em rekrutem, a nawet je?li to dzie? pĂł?niej na 100% nim ju? nie by?em. Jako? tak.
A czemu KA?DY Z BOHATERSKIEGO 4eS boi si? zagra? ze mn? 1v1? Czemu? Bo jeszcze przed cz?onkostwem w PTT grali?my z Kucikiem i Pittym 1v1 i omal z nimi nie wygrywa?em[przewaga by?a niewielka]. A b?d?c u Was podszkoli?em si? troch?.
Ich ludzie grali u nas na serwie i prawie za ka?dym razem dostawali ?omot[my starali?my si? by? w jednej dru?ynie]. No ok, nie zawsze. Ale przewa?nie. Pitty to cwaniak, ma downa na punkcie naszego klanu i koniecznie chce sie na nim dowarto?ciowa?. Ale taki cwany to on tylko na czacie jest. I w necie. O kuciku nie wspomn?. To maszynka do mi?sa. Przekle?stwa lec? co 3 s?owa, co 2 s?owa nas obra?a. Jak chce spara to niech si? nauczy zachowywa?. To samo cz?onkowie 4eS. Ci?g?e dogryzanie nam, rzadziej obra?anie[Ragi,Ravi]. Przyk?ad dogryzania nam przez ich cz?onkĂłw mieli?cie wczoraj. Jak Pitty nie potrafi utrzyma? ich na smyczy to mo?e czas wprowadzi? jakie? rygory?


Btw. uwa?am ?e nie ma tam[4eS] osoby z ktĂłr? mo?na by normalnie pogada? i wszystko ustali?, jest jedna, rekrut. Z Kucikiem nie ma co gada? bo to frajer, a Pitty cwaniak ktĂłry wykorzysta pierwsz? lepsz? okazje do pokazania przewagi swojej zbieraniny graczy. Oj moje 4eS, chyba nadszed? czas na zmian? zarz?du. Bo nied?ugo nikt waszego "klanu" nie b?dzie bra? na powa?nie.



Teraz widz? ?e Pitty co? napisa?. Or?y do Was nie pasuj?. WrĂłble, pr?dzej. Kolego, to mia?a by? "przyjacielska gra", a ?e kilka razy do mnie pisa?e?[ja przekazywa?em do ludzi online] to w ko?cu Bu?a si? zgodzi?, bo co mia? do roboty? Skoro to mia?o nie by? nigdzie wykorzystywane, pomy?leli?my ?e to dobra szansa na lepsze poznanie Was i Waszej gry. Nawet si? nie starali?my za bardzo, wtedy by?oby z Wami o wiele gorzej. Skoro traktujecie to jako normalny spar, to gdzie walka na naszej mapie? NIGDY by?my si? nie zgodzili na pcw z WAMI na WASZEJ mapie. Sam widzisz jaka jeste? szmata, Pitty. ;)
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-06-27, 12:05   

no i Mojojojo bardzo ?adnie napisa?, widzisz Pitty, macie chyba tyle samo lat, a zjad? Ci? na ?niadanie pod wzgl?dem kultury i rozumu, wszystko ?adnie opisa? w taki sposĂłb, ?e nawet nie zaprzeczysz bo nie potrafisz, Pitty ja to widz? tak, dosta?e? kopa w dup? z naszego klanu, wszyscy ci? pojechali, pop?aka?e? w koncie, wzi??e? si? w gar??, powiesi?e? na ?cianie wielki plakat z przekre?lonym napisem PTT z naszymi Klanowiczami i ka?dego dnia zapisujesz jakby tu nam dopiec... o jejku... ale nam dopiek?e?... ale nam robisz.. tak bardzo si? przejmujemy, to mi?o, ?e stali?my si? dla Ciebie g?Ăłwnym o?rodkiem zainteresowania i postanowi?e? po?wi?ci? swoje ?ycie na gnojenie nas, och... ale nas gnoisz... my w tym czasie zajmujemy si? naszymi ?yciami, rodzin?, zwi?zkami i imprezami, no ale co ma taki Pitty zrobi? skoro si? tak bardzo na nas skupi? a my niestety mamy na niego wyjebane jak i ca?y ten ?mieszny klan, wgl macie jak?? przesz?o??? (i przysz?o???) tak si? sk?ada, ?e kiedy? by?o du?o porz?dnych klanĂłw w ktĂłrych nie rz?dzi?y dzieci i te klany nas kojarz?, a was? sory ale by?a sytuacja, ?e pisa?e? o nas na jakim? tam forum a tu si? nagle okaza?o, ?e to was ludzie zacz?li jecha?, no ale tak naprawd?, przecie? te ?mieszne posty na swoim forum piszecie tylko, ?eby si? dowarto?ciowa?, no bo tak naprawd? KTO? kto tam wchodzi to czyta?? wy wgl macie doros?ych zrĂłwnowa?onych KlanowiczĂłw? w?tpi? bo ?aden normalny facet nie wytrzyma?by z tak? zgraj? gĂłwniarzy z podwĂłrka, a nawet je?li jaki? jest, zapewniam, ?e d?ugo nie wytrzyma...
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [W]matiax 
Braterstwo Broni

Weteran




Informacje
Wiek: 53
Dołączył: 13 Mar 2009

Posty: 255
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-06-27, 14:10   

A mi sie wydaje, ?e Pitty jednak bardzo wysoko ceni nasz klan. ;) Zwyci?stwo z naszymi ch?opakami zapisa? na swojej klanowej stronie g?Ăłwnej z wielkim screenem z gry. To musi by? dla nich du?y sukces skoro mamy takie specjalne traktowanie. Dzieki Pitty ?e nie jeste?my tylko zwyk?ym klanem z jakiego? badziewnego pcw tylko a? wa?nym i wielkim w waszym mniemaniu klanem =PTT=.

Trzeba ceni? takich ludzi jak Pitty i takie klany, ktĂłre zwyci?stwo z nami traktuj? jak du?y sukces i co? wielkiego, bo to dla nas dobra reklama.

ps
?eby na sparze z nami u?ywa? co swoim serwerze configĂłw ?eby wygra? to znaczy,?e strach by? wielki przed przegran? z PTT - no ale je?eli kto? inaczej wygra? nie potrafi...........

Niech moc or?a zawsze b?dzie z wami ;D ;D ;D ;D
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Użytkownik PITTY' 


Informacje
Dołączył: 27 Cze 2011

Posty: 11
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-06-27, 14:45   

configi s? ogĂłlnodost?pne lolz
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Użytkownik [B]Crabman 
Braterstwo Broni



Informacje
Dołączył: 26 Maj 2011

Posty: 75
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2011-06-27, 16:09   

PITTY
nie rozumiem tylko jednego , mianowicie co z tego ?e te configi s? ogĂłlno dost?pne , hacki do cod'a rĂłwnie? mo?esz ?atwo znale?? ( wujek google cz?sto tu pomaga ;) ) a jednak powa?ne klany z hackĂłw nie korzystaj?. G?upie jest t?umaczenie ?e te configi s? ogĂłlno dostepne , bo nie ka?dy chce oszukiwa? . Nie wiem jak Wy , ale ja w black opsa gram dla przyjemno?ci a nie dla jakiej? chorej rywalizacji typu ,, jak nie wygram to si? powiesz? '' naprawd? troch? doro?nijcie panowie.
 
 
     
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   62%   10/16
Użytkownik [ZPTT]STING 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2010

Posty: 88
Skąd: Miloslaw
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-06-27, 16:36   

tak zgadza sie bylo ustalone niedziela 21:00 mialo byc normalnie kolezensko i tak bylo do czasu jak pan wielki sir a raczej ser kucik wszedl na nasz serwer i zaczol juz mi jechac od najgorszych wiec stwierdzilem ze nie ma sensu z wami grac a ze ja tu jestem liderem to chuj ci do tego patrz na siebie panie lider 4es Pitty :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Brutal_Demon 2011-06-27, 17:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Użytkownik [ZPTT]Luk 


Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 928
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-06-28, 18:26   

Wszystko jasne :)

Powiem wam ?e si? ostro na?mia?em z tych dzieci :) moc or?a :D

Pitty mo?e tego nie doczyta?e? w po?cie Brutal'a ale my tu w klanie nie ?yjemy tylko gra, lecz swoim prawdziwym ?yciem i to w nim powiniene? sp?dzi? troch? wi?cej czasu, bo jak widz? to ma?y g?Ăłd ju? zaczyna zjada? Twoje "m?dro?ci" i zamiast wzi?? si? za siebie to siedzisz przed monitorem :)

Uwa?aj bo ju? nie d?ugo to mo?esz by? Ty! http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
BF3 Stats
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   13%   11/83
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ