Poprzedni temat «» Następny temat
Skillowanie skilla ;)
Autor Wiadomość
Użytkownik PROFITdj


Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 30 Paź 2011

Posty: 2
Wysłany: 2011-11-08, 20:37   Skillowanie skilla ;)

Witam,

jako rekrut chcialem sie Wam zapytac o to czy macie jakies swoje zlote zasady zeby skill piol sie do gory.

Techniczne:
Czy np. nie wiem - cwiczycie celowanie myszka w paincie ;P , albo jakies inne cwiczenia nadgarstka (bez skojarzen ;P P), jakie dpi macie na myszkach, jakie podkladki,

Z?ote zasady:
Czy macie jakies zlote zasady: np. nie stawac przy scianie jak wala z rpg, celowac od nog do glowy zeby miec lepsze skupienie,

Ja troche lepiej zrozumialem FPS jak zaczolem si? bawi? w ASG ;)

http://wmasg.pl/

kazda porada bardzo mile widziana :) (nawet pozornie glupia i blacha)
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-11-08, 21:04   

gra? gra? i gra?, jak powiedzia? kolega wy?ej, napewno s? jakie? cenne wskazĂłwki jak to powiedzia?e? z tym rpgiem ale tak naprawde takich wskazĂłwek uczysz si? podczas gry jak i samego skilla polepszasz,

no nie wiem... to jest rĂł?nie bo np jak si? wkurwiam to idzie mi ?le... ale zdarza?o si?, ?e sie wkurwia?em a gralem dobrze.

hmm... je?li chodzi o mnie to mam tak, ?e jak pok?Ăłc? si? z blisk? kole?ank? czy co? w ten dese? wiadomo o co chodzi, albo przejmuje si?... mam jaki? problem w ?yciu... to wtedy skill spada ?eb na szyje i po prostu za chuja nie idzie.... gdy konflikt rozwi?zuje energia powraca, tak?e postaraj si? pouk?ada? sprawy w ?yciu tak, ?eby? mysla? tylko o grze.
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik Harakiri 
Moderator

Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield

Weteran



Informacje
Dołączył: 13 Lut 2011

Posty: 360
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2011-11-08, 22:21   

1 je?eli chcesz nie mie? bĂłlu g?owy - nie przesiaduj na kanale z fatiim

2 je?eli nie chcesz mie? przez ca?? rund? otwartego chata - nie graj na serwerze z Orenosem

3 nigdy nie lataj pod wp?ywem (lub gdy Brutal lata w przeciwnym teamie ;D )

4 rĂłb co godzin? gry 15 minut przerwy krytykuj?c inne osoby w battlelogu
Ostatnio zmieniony przez Brutal_Demon 2011-11-08, 23:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   70%   29/41
Użytkownik [ZPTT]BloodMR 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 15 Mar 2010

Posty: 160
Skąd: Kielce
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-11-09, 17:23   

ja dokona?em czynu z najwy?ej polki rozwali?em brutala w samolocie, zaznaczaj?c na uwadze ,ze sam takim owym lata?em. Fakt ja go zdj??em pierwszy raz, a on mnie ze 20 albo lepiej :P
_________________
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   72%   18/25
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-11-09, 21:39   

nie no wi?cej! ;p ale musz? przyzna? ?e jeste? dobrym skrzyd?owym ;D
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [W]MrSanchez 
Weteran



Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2010

Posty: 145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-10, 09:13   

Jesli chcesz sie nauczyc strzelac to polecam od czasu do czasu zajzec na rush a mianowicie na METRO i BAZAR, nie ma tam pojazdow (tzn na bazarze jest 1 czolg dla atakujacych na 2 ostatnich etapach, ale... zadko sie tam dochodzi)

Moje zasady:
1. Jak juz sie wbijesz np w 2-3 wrogow to nie sraj po gaciach tylko wal w tego co najblizej bo i tak nie zwiejesz, a tak urwiesz fraga i zrobisz lekkie zamieszanie, a czasami zabijesz wszystkich :D .
2. Znajdz sobie ulubiona pukawke (ja osobiscie gram wszystkim, ale to ze wzgledu na moja manie militariow u ruskich ruska/chinska bron a u marines bron z usa) Chodz jesli chodzi o pukaweczki w BF3 to kazda ma cos w sobie, wiec z tym jest lekki problem bo po odblokowaniu uchwytu wiekszosc broni jest starsznie celna.
3. Czesto wiekszosc graczy za wszelka cene chce trafic heada... a ja na odwrot :D jak nie chce to trafiam jak zaczynam chciec to jebie po nogach.... (ironiaaaa)
4. Uzywaj mozgu (13 graczy broni waskiego tunelu ktorego moze bronic 3-4 osoby, natomiast szeroka droga jest obstawiona przez 3 graczy, czyli tok myslenia "bo i tak droga nikt nie pojdzie", albo inna sytuacja lezy piec kompanow, a ty ich podnosisz oni gina i gina... NAJPIERW wyczysc potem podnies.)
5. Jesli twoj team bije czolg i oczywiscie nie ma mechanika, bo albo ma igle, albo nie ma ammo do rpg bo wszystko poszlo w piechote, to daruj sobie unlockowanie medyka i wez RPG i rozwal czolg.
6. Nie badz noobem.... Nie rob plecow co sekunde (bo przeciez oni mnie nie widza a ja wyjebie 6-7 osob) nie spawnkilluj! No i nie wal z 40 mm i z rpg/smaw w kazdej rundzie z priorytetem piechota>czolg!!


Ale podstawowa rzecz to luuuuuuz, bez paniki !!!
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   12%   3/25
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ