Poprzedni temat «» Następny temat
Przeczytajcie do końca!
Autor Wiadomość
Użytkownik Jestempizdą 


Informacje
Dołączyła: 04 Lip 2017

Posty: 10
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 14:15   Przeczytajcie do końca!

Witam. Na wstępie pragnę zaznaczyć iż mój prawdziwy pseudonim to Bagieta i nie jest on tu mile widziany przez totalitarną władzę założyciela klanu który swoim kłamstwem mydli wam oczy a wy mu perfidnie wierzycie na słowo gdyż nie podaje on totalnych racjonalnych dowodów na wszelkie negatywne sprawy związane z moją personą... A teraz dla niewtajemniczonych. Parę miesięcy temu zostałem oskarżony i zbanowany za atak "DDoS" którego oczywiście nie zrobiłem bo nie miałem możliwości na takowy atak. Pierwszym słownym dowodem o ile można to nazwać dowodem było to że wodzu wspominał wam że miałem dostęp do ftp i do plików tsa... Jest to oczywiście prawda lecz gdyby nie to że cały dostęp straciłem po tym jak sformatowałem komputer a było to jeszcze przed całą sprawą z ddosami, więc automatycznie wszystko informacje, loginy i hasła poszły się jebać. Drugim przedstawieniem wam dowodu było to że na ftp był serwer Gmod który miałem przygotowywać ale niestety był on nie możliwy do konfiguracji i po okazaniu się że nic z tym serwerem nie zrobię poszedłem do Wodza z prośbą żeby ten serwer usunął z ftp i z vps'a bo po prostu nie umiem poradzić sobie z konfiguracją. Rozmowa z wodzem przeszła pomyślnie i powiedział że się tym zajmie a w chwili gdy dostałem bana i była rozmowa z całym klanem na temat "MOICH" wyczynów z ddosami okazało się że serwer Gmod nadal odziwo stoi... Jak to czytałem od ludzi którzy sprzedają informację z tego klanu na lewo i prawo to myślałem że pierdolnę fikoła... Trzecią sprawą jest że wodzu nie przedstawił wam żadnych screenów dzięki którym mogliście zobaczyć te moje DDOSY typowego 15'sto latka. Czwartą rzeczą jest to że wodzu wam coś wspominał o jakimś typku który mu miał załatwiać m-boty które już tak owe posiadacie i powiedział wam że ten człowiek jest ode mnie (bo tak jest ale już od tego kiedy poleciłem tego człowieka wodzu straciłem z nim kontakt) i że niby to on zrobił wam ddosy z mojego polecenia co też jest gówno prawdą... W obronie mojej nie winnej persony pragnę jeszcze podkreślić że gdy wbiłem na vpn'ie a nie vps'ie na tsa pod innym ip żeby pogadać z wodzem o całej sprawie i żeby obronić swoją personę, wodzu od razu zaczął mnie wyzywać od kłamców i idiotów i kazał mi spierdalać bo kłamie mu w żywe oczy... Myślę że osoba z czystym sumieniem wobec ludzi by się tak nie zachowała i raczej przyjęła chęć pogadania na spokojnie a nie jak zwierze... Możecie mi uwierzyć na słowo lub nie, wasza decyzja... A i jeszcze słówko do Raxona. Raxon czy lizanie dupy na lewo i prawo sprawia ci przyjemność i czy jesteś świadom tego że ludzie z PTT plują na ciebie jak na szmatę? Nie potrafisz przyjąć krytyki i szczerych słów co może potwierdzić kretson i we trójkę wiemy wszyscy o czym tutaj mowa...

[ZANIM MNIE ZBANUJECIE I USUNIECIE KOPALNIE ISTNEJ PRAWDY TO DAJCIE TEJ SPRAWIĘ SIĘ ZAKOŃCZYĆ I NIECH LUDZIE SIĘ WYPOWIEDZĄ, NO CHYBA ŻE NAPRAWDĘ WODZU I INNI MAJĄ COŚ DO UKRYCIA...] Z góry dziękuje i miłego czytania lektury...

PS: Jeżeli ten post zostanie usunięty i moje konto również to to będzie świadczyć o tym że wodzu jak i ekipa elit adminowskich będzie miał coś do ukrycia... Pozdrawiam jeszcze niektórych tutaj ogarniętych ale widzę że już jest ich coraz mniej...
Ostatnio zmieniony przez Jestempizdą 2017-07-04, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 14:30   

Ja tam lubię Raxona xD
_________________
A no ja
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik Husarx 


Informacje
Dołączył: 24 Lut 2016

Posty: 40
Skąd: Tilburg
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 14:39   

tutaj musze sie zgodzic z bagieta. nie bylo dostatecznych dowodow zeby go wtedy banowac.Cala administracja zachowywala sie wtedy agresywnie i dziecinnie,co juz na starcie wydawało sie podejrzane. Od czasu kiedy bagiety nie ma całe ptt zdazylo zejść na psy tylu zajebistych ludzi porozjebywało na lewo i prawo, zostali nie liczni. Zaczynam sie zastanawiać czy siedzenie w tym klanie jeszcze ma sens...
 
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   15%   2/13
Użytkownik dscnt 



Informacje
Dołączył: 24 Lut 2016

Posty: 22
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-07-04, 14:41   

@Husarx

Droga wolna ;)
_________________
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   44%   4/9
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 15:04   

Popieram Bagiete bo sam myślę i wiem że tak było a ban dla niego jest nieuzasadniony. Bo nigdzie nie było ssów i żadnych normalnych dowodów.


PS; JEBAĆ SROGO RAXONA LIZODUPA
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
Ostatnio zmieniony przez Wodzu 2017-07-04, 18:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-07-04, 15:17   

Husarx napisał/a:
tutaj musze sie zgodzic z bagieta. nie bylo dostatecznych dowodow zeby go wtedy banowac.Cala administracja zachowywala sie wtedy agresywnie i dziecinnie,co juz na starcie wydawało sie podejrzane. Od czasu kiedy bagiety nie ma całe ptt zdazylo zejść na psy tylu zajebistych ludzi porozjebywało na lewo i prawo, zostali nie liczni. Zaczynam sie zastanawiać czy siedzenie w tym klanie jeszcze ma sens...


Mamy ci jeszcze wyproszenie listem napisać? Drzwi stoją otworem.
Aaaa "zajebistych"? Masz na myśli patusów który potrafili tylko walić do ryja i rzucać kurwami na lewo i prawo nic nie wnosząc do klanu? No śmieszne po prostu :v


Na Bagiete nie było zbytnich dowodów, Wodzu sobie zrobił tutaj samowolke ale no sorry też nie zapominajmy o tym, że ban nie był tylko za ddosy ale ogólny brak kultury i odpierdalanie co chwila. Zasłużony jakby nie było XDDXDXDX
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-07-04, 15:19   

Bagieta, zastanawiam się po co ten temat? Jak już kupa wyschnie i przestanie śmierdzieć to ją na nowo zwilżasz. Temat wydaje mi się zbędny.

Husarx napisał/a:
tutaj musze sie zgodzic z bagieta. nie bylo dostatecznych dowodow zeby go wtedy banowac.Cala administracja zachowywala sie wtedy agresywnie i dziecinnie,co juz na starcie wydawało sie podejrzane. Od czasu kiedy bagiety nie ma całe ptt zdazylo zejść na psy tylu zajebistych ludzi porozjebywało na lewo i prawo, zostali nie liczni. Zaczynam sie zastanawiać czy siedzenie w tym klanie jeszcze ma sens...


Jak cała administracja?
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik Filip2444 
OPIS



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 17 Cze 2017

Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-04, 16:12   

Jako osoba jeszcze świeża jestem w stanie stwierdzić, że próbujesz wywołać jakiś "przewrót" czy coś w tym guście. Nie znam szczegółów sprawy, może i niesłusznie zostałeś zbanowany, ale myślę, że skoro cała administracja była zgodna, to coś jest na rzeczy. Jeżeli twierdzisz, że nic złego nie zrobiłeś, możesz uważać że to Wodzu i inni popełnili błąd. Winny się tłumaczy nawet z nie swojej winy :)Husar, nie wspomnę o tym, że skoro "większość fajnych ludzi się rozeszła", to czego tu szukasz? Trochę dziwnie moim skromnym zdaniem
_________________
Who knows, what is waiting for us behind another corners?
Ostatnio zmieniony przez Filip2444 2017-07-04, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
  http://imgur.com/a/4VFx4" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   7%   1/13
Użytkownik dscnt 



Informacje
Dołączył: 24 Lut 2016

Posty: 22
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-07-04, 16:42   

Temat stworzony chyba po to abyś dostał unbana i po prostu wrócił? Nawet jakbyś dostał to i tak nie wiem czy ludzie na twoją obecność będą ci się kłaniać. Nie znam cię, nie wiem jaki byłeś i jaki jesteś, jednak inni nie będą się cieszyć jak powrócisz.
_________________
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   44%   4/9
Użytkownik [ZPTT]JaniszewSky 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 22
Dołączył: 12 Sty 2016

Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-07-04, 17:00   Re: Przeczytajcie do końca!

BułkaGrahamka napisał/a:
Raxon czy lizanie dupy na lewo i prawo sprawia ci przyjemność i czy jesteś świadom tego że ludzie z PTT plują na ciebie jak na szmatę? Nie potrafisz przyjąć krytyki i szczerych słów co może potwierdzić kretson i we trójkę wiemy wszyscy o czym tutaj mowa...
A skąd ty kurwa możesz wiedzieć co ludzie gadają o Raxonie? Nie ma Cie u nas od pół roku XD.
  https://www.facebook.com/filip.janiszewski.75" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   57%   8/14
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2017-07-04, 18:25   

Tester napisał/a:
Bagieta, zastanawiam się po co ten temat? Jak już kupa wyschnie i przestanie śmierdzieć to ją na nowo zwilżasz. Temat wydaje mi się zbędny.

Husarx napisał/a:
tutaj musze sie zgodzic z bagieta. nie bylo dostatecznych dowodow zeby go wtedy banowac.Cala administracja zachowywala sie wtedy agresywnie i dziecinnie,co juz na starcie wydawało sie podejrzane. Od czasu kiedy bagiety nie ma całe ptt zdazylo zejść na psy tylu zajebistych ludzi porozjebywało na lewo i prawo, zostali nie liczni. Zaczynam sie zastanawiać czy siedzenie w tym klanie jeszcze ma sens...


Jak cała administracja?


Tester dobrze to ujął bagueta, ja tylko dodam wciskaj To gówno gdzie inndziej.

Co do ciebie Husax zachęcam do złożenia rezygnacji z PTT nikt tu na siłę nikogo nie trzyma.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2017-07-04, 18:44   

Monetkouer napisał/a:
Popieram Bagiete bo sam myślę i wiem że tak było a ban dla niego jest nieuzasadniony. Bo nigdzie nie było ssów i żadnych normalnych dowodów.


PS; JEBAĆ SROGO RAXONA LIZODUPA



III.Usunięcie Gracza z Klanu:

1. Usunięcie gracza może nastąpić po złamaniu poniższych zasad:
- Obrażania innych graczy jak i Klanowiczów, psucie reputacji klanu

Myślę że tu nie trzeba dowodów, właśnie się pożegnałałeś z PTT

Wodzu
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:52   

XDD
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:54   

To już mam sobie odebrać ikonki i dać bana ? XDDDDDD
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik Filip2444 
OPIS



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 17 Cze 2017

Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-04, 18:58   

Monet, myślę że Wodzu we wszystkim Cię wyręczy
_________________
Who knows, what is waiting for us behind another corners?
  http://imgur.com/a/4VFx4" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   7%   1/13
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ