Poprzedni temat «» Następny temat
Regis
Autor Wiadomość
Użytkownik Witor1337 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 29 Gru 2016

Posty: 102
Skąd: Kujawsko pomorskie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 00:40   Regis

Z góry sr za emocje.
Regis jest użytkownikiem tsa, oraz graczem wielu gier,
Jest też osobą która regularnie pracuje nad wkrzaniem oraz obrażaniem mnie.
Większość użytkowników nie tylko Mc ale też lola i niekiedy brawhali skarży się na jego zachowanie.
Trolowanie niszczeni itp. to u niego chleb powszedni.
Gracz KrwawyJack11 zachęcił mnie do zagrania w MC. (jeszcze zanim grałem w Mc miałem go zmutowanego, ale na czas rozgrywki postanowiłem go od mutować [Regisa])
Nawet po długim czasie Regis się nie zmienił.
Po mimo kilku krotnej apelacji do "Raxona" ten dalej trolował jeśli można tak to nazwać.
gram w MC od 2-3 dni i już znienawidziłem tę grę na nowo za pośrednictwem oczywiście Regisa.
Najbardziej Boli mnie zniszczenie ( nieuzasadnione oraz wcześniej nieskonsultowane zemną) Mojego "Domku" Jestem przez niego również niesłusznie, bez dowodów oskarżany o zniszczenie innych Pokojów innych graczy.
Wiele ludzi powie teraz " Ale gościu To były tylko klocki"
Prawda ale włożyłem w ten projekt za dużo czasu i pracy.
Ps. Dodam jeszcze że w akcie desperacji oraz zemsty starałem się zniszczyć pokój Regisa !!! Tylko Regisa !!! innego nie tknełem.
A pomimo zniszczeń które dokonałem "Przypadkowo" i tak dokonywałem ich naprawy.
nawet bez Tzw. rozkazu ze strony Raxona który jest liderem.
I jeszcze specjalna wiadomość od Regisa Na zgliszczach mojego "Domku" (screen)

Z poważaniem: Witor1337
_________________
Joł:)
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   10%   2/20
Użytkownik [WW3]Raxon 



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 13 Paź 2016

Posty: 161
Skąd: Tychy
Wysłany: 2017-04-21, 01:28   

Jako lider danej sekcji odrzucił bym tą skargę.
_________________
Kontakt: raxon@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   76%   19/25
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 02:02   

Witor, ze względu na to że masz problemy ze skupieniem i lubisz nie słuchać ludzi którzy chcą ci coś przekazać (co wiele razy udowodniłeś), wymienię w punktach twoje kłamstwa, oraz pomyłki jakie zrobiłeś w tej skardze.
1 Twoje zachowanie jest po prostu dziecinne i wkurza nie tylko mnie, przez nie dziw się że od czasu do czasu muszę cie pogonić bo sam nawet nie pomyślisz o tym żeby naprawić szkody które wyrządziłeś.
2 Osoby o których mówiłeś są przez ciebie wymyślone, poza Pawlikiem i Orkonkiem, ze wszystkimi członkami i rekrutami sekcji Brawlhalli mam świetnie stosunki i nic mi nie wiadomo o choćby jakiejkolwiek spinie czy negatywnych uczuciach względem mnie.Dodam też że to wy stworzyliście ''sojusz'' na mnie, bo we troje mnie nie lubicie.
3 Jeśli w ogóle odzywałeś się do Raxona to zapewne on znając to co ty za przeproszeniem odwalasz w gildii nawet nie chciał wysłuchać twych dziecinnych skarg.
4 Bardzo mi przykro że zniechęca cie gra w której ktoś zagania ciebie to odbudowywania rzeczy lub budowli które zniszczyłeś, ale to już twoja sprawa i nie zwalaj tego na mnie.
5 Domek ci zniszczyłem żebyś poczuł, co czują inni kiedy niszczysz im pokój lub rozwalasz połowę korytarza a potem zalepiasz je drewnem innego koloru zwyczajnie na odpierdol szczając na na prace Fatalitiego.NIC nie zrobisz bez zmuszenia cie do tego i dodatkowo naprawiasz absolutnie wszystko na odpierdol jak tylko możesz.
6 Gdy niszczyłeś mój pokój (dwukrotnie) to nie tylko rozwaliłeś mój, ale i korytarz na którym on był zbudowany, a gdyby nie był on zbudowany z obsydianu, najpewniej przebiłbyś się jeszcze do Krwawego i Nichta, więc proszę cie nie mów że to co robisz jest przypadkowe i że rozwalasz tylko moje rzeczy.Ostatnio został rozwalony pokój Pawlika i też zaczynam się domyślać kto to zrobił.Chcecie to możecie siebie nawzajem okradać i rozwalać co popadnie ale ode mnie trzymajcie się z daleka.

P.S Nie wiem co powiedzą inni na twoje kłamstwa związane ze nienawiścią do mnie.Jakby co nie zamierzam dalej odpowiadać na twoje próby prowokacji.
_________________
A no ja
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2017-04-21, 02:23   

Nie rozdmuchujcie sprawy z nienawiścią, póki miedzy sobą szczerze po męsku nie wyjaśnicie zatargów.
Każdy jest inny, każdy ma swój sposób bycia oraz własny charakter i poczucie humoru. Zamiast naskakiwać do siebie jak nieopierzone koguciki, lepiej jest porozumieć się na poziomie intelektualnym podczas kulturalnej konwersacji.
Będąc na kanale z Regisem i Witorem, kiedy to oni grając w MC, wrzucali na siebie teksty [bez hardcorowych wulgaryzmów, bo bym na to nie pozwolił] okraszone zajebistym dowcipem, to niejednokrotnie miałem wrażenie, że siedzę gdzieś podczas występów najlepszych kabaretów. To co oni między sobą "godoli", to mi łzy ze śmiechu zalewały oczy, a zwieracze puszczały, że badejki były zagruzowane. To tylko potwierdza przysłowie- "Kto się czubi, ten się lubi"
Chłopiska, macie potencjał, macie charyzmę, nie marnujcie jej na niepotrzebne niesnaski. To jest tylko gra...
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
Ostatnio zmieniony przez BODZIU_RAT 2017-04-21, 02:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik [ZPTT]Midiv 
Gabriel ^^
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 08 Wrz 2016

Posty: 227
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2017-04-21, 07:04   

Jako lider sekcji do której Regis należy, wypowiem się, krótko bo krótko (Jestem na telefonie i w szkole).
Na temat Regisa nie słyszałem żadnych skarg. Podczas każdej gry którą z nim zagrałem nie było żadnych wyzwisk, psucia gry (chyba, że w L4D2 alt to było do śmiechu xD), ani czegokolwiek. Więc jakoś ciężko mi uwierzyć w twoje słowa Witor. Poza tym Bodziu dobrze prawi, jak zawsze :beer:
_________________
Taki tam gamer z chu**wym komputerem :D
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   9%   3/33
Użytkownik Witor1337 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 29 Gru 2016

Posty: 102
Skąd: Kujawsko pomorskie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 13:57   

1. Prawda przekoloryzowałem z tom BH.
2. Wszystko co zniszczyłem ,naprawiałem jeśli zniszczył bym pokój np. Pawlika naprawił bym go.
3. Chciałeś mi pokazać co czują inni, ale co innego zniszczyć pokój 15x15 i go potem odbudować i naprawić korytarz, jeśli chodzi o kolor drewna najwyraźniej się pomyliłem i za to przepraszam.
4. chcę przypomnieć że zniszczenie twojego domu nastąpiło przed tym jak "Zabijałeś mnie ogniem czy czym to tam było" Po czym i tak nie oddałeś moich dóbr które straciłem przez cb.
5. Powstała również umowa , ja w 30 min miałem odbudować to co zniszczyłem, dotrzymałem słowa, a ty miałeś 10h na oddanie mi itemów dostałem bana na 10h żeby nie wchodzić na serwa, i tak czy siak słowa dopilnowałem, ty za to tego nie zrobiłeś,
czekałem 2 dni na odzyskanie moich itemów. dopiero wczoraj zobaczyłem cię na serwerze Mc.
i powiedziałem żebyś oddał mi itemy. po czym tego nie zrobiłeś.
Cała ta sprawa wynikła w moim mniemaniu przez cb, ponieważ jeśli był byś osobą z honorem dotrzymał byś mi danego słowa i całej tej sprawy by nie było.
Według mnie najlepszym rozwiązaniem na cały ten incydent było by jeśli przestali byśmy utrzymywać kontakty, i nie wchodzili sobie więcej w drogę. Jeśli popierasz to rozwiązanie to napisz to i tyle.
To tyle dziękuje za wysłuchanie.
_________________
Joł:)
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   10%   2/20
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 14:23   

Jak napisałem, nie będę odpowiadał na twoje kolejne próby prowokacji bo jest to tylko sterta przekoloryzowanych faktów, kłamstw, oraz pomyłek.To co chciałem ci przekazać to przekazałem, nie licz na zmiane dopuki nie zmienisz siebie i swojego postępowania względem mnie oraz gildii.
_________________
A no ja
Ostatnio zmieniony przez Regis 2017-04-21, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 14:28   

Słodziaczki, jak 5 latki, które kłócą się przy budowaniu domków z klocków Lego <3
- "MAMO, WIKTOREK ZNISZCZYŁ MI MOJĄ WIEŻĘ Z KLOCKÓW!!1!!1 ;___;"
- "A ON MI WZIĄŁ MOJEGO LUDZIKA!!1!1 ;___;"
Później koniec przyjaźni na cały jeden dzień, a następnego znowu koledzy do rany przyłóż <3
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2017-04-21, 14:33   

Tadayoshi napisał/a:
Słodziaczki, jak 5 latki, które kłócą się przy budowaniu domków z klocków Lego <3
- "MAMO, WIKTOREK ZNISZCZYŁ MI MOJĄ WIEŻĘ Z KLOCKÓW!!1!!1 ;___;"
- "A ON MI WZIĄŁ MOJEGO LUDZIKA!!1!1 ;___;"
Później koniec przyjaźni na cały jeden dzień, a następnego znowu koledzy do rany przyłóż <3



Muahahahahaha :rotfl: Olaf mistrz.
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik Witor1337 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 29 Gru 2016

Posty: 102
Skąd: Kujawsko pomorskie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 14:34   

To nie jest groźba czy coś ale jeszcze się przekonamy jak będzie wyglądała przyszłość.
_________________
Joł:)
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   10%   2/20
Użytkownik [ZPTT]Midiv 
Gabriel ^^
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 08 Wrz 2016

Posty: 227
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2017-04-21, 14:36   

Witor1337 napisał/a:
To nie jest groźba czy coś ale jeszcze się przekonamy jak będzie wyglądała przyszłość.


I teraz będziecie sobie niszczyć nawzajem domki? Oh jakie słodkie...

Edit. Skończcie już z tą farsą na forum, dajcie sobie po pysku kamiennymi mieczami i będzie dobrze :D
_________________
Taki tam gamer z chu**wym komputerem :D
Ostatnio zmieniony przez Midiv 2017-04-21, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   9%   3/33
Użytkownik [ZPTT]Pawlito 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 07 Sty 2017

Posty: 37
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-04-21, 14:56   

Regis proszę nie mieszaj mnie w tą kłótnie ponieważ wiesz dobrze że nie jestem w tym ,, sojuszu" . W gildi nie zniszczylem niczego i praktycznie chyba każdy mnie szanuje w niej tak samo jak ja każdego. Jedyne co mnie denrwuje to czasem twoje dziecinne zachowanie ponieważ to lekkie przegięcie że Orki kopał dla gildi ale oczywiście musiałeś się zdenerwować na to że kopał u ciebie stołna i miał dać ci 1/10 diamentu.... A wiesz dobrze że gdybyś poprostu go poprosił to by ci dał co tylko Chcesz. Może coś jeszcze potem ty napisze bo zwijam na trening a potem do serwisu dopytać się jak tam sprawy się miewaja z moim laptopem
_________________
Pawlito
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   90%   10/11
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 15:06   

Lepiej to skończyć bo to jak widać to jest bezsensowna dyskusja, Pawlik co do ciebie to sam powiedziałeś że wstępujesz do tego sojuszu bez próby ukrycia tego ale o to nie zamierza się kłócić.Całą skargę i inne zażalenia mogę podsumować następująco: Nie płacz o domek lub rzeczy które straciłeś, jeśli sam niszczysz gildie i nie przestrzegasz zasad, to tyle ode mnie, więcej się nie będę udział bo już kilka osób zobaczyło jaki poziom ma ta dyskusja.
_________________
A no ja
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik [ZPTT]Babsu 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 19 Cze 2016

Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2017-04-21, 15:11   

A może byście po prostu wzieli kilofy w pikselowe ręce i się ponapierdalali? Serio, kuźwa składać skarge z powodu zniszczonego domku w minecraft. Zrozumiała byla by skraga na temat zachowania ale nie z powodu pierdolonych klocków?
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   17%   7/41
Użytkownik Witor1337 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 29 Gru 2016

Posty: 102
Skąd: Kujawsko pomorskie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-21, 15:16   

Babsu napisał/a:
A może byście po prostu wzieli kilofy w pikselowe ręce i się ponapierdalali? Serio, kuźwa składać skarge z powodu zniszczonego domku w minecraft. Zrozumiała byla by skraga na temat zachowania ale nie z powodu pierdolonych klocków?


Tak było by najlepiej szkoda tylko że niema PVP na serwie
_________________
Joł:)
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   10%   2/20
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ