Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Wodzu
2016-11-17, 22:55
PTT na luzie 2 / Prolog
Autor Wiadomość
Użytkownik Balon d'or 


Informacje
Dołączył: 09 Wrz 2016

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-16, 16:01   

BODZIU_RAT napisał/a:
@Qba1818- nie przysyłajcie nam tutaj swoich "żołnierzyków", to nie będzie żadnych niepotrzebnych spinek. Przestańcie kłamać na temat odejścia, bo prawa odebrane wam były po przedstawieniu przez was ultimatum, oraz podziękujcie KlejowiAnomalia, który przyszedł na nasz kanał na TSie i zaczął wyzywać klanowicza. Po dostaniu ode mnie riposty, Kleju zbanował mnie na TSie i to wszystko w obecności Wodza. Po tych wydarzeniach CL PTT odebrał wam wszelkie prawa na TSie, a po złośliwych nickach oraz nazw kanałów po kolei zostaliście banowani.

PS. Temat zostanie zmoderowany i od wypowiedzi Saryna zostanie przeniesiony do archiwum, pozostanie nienaruszony filmik.



Nie mam pojęcia kim są Ci ludzie co wypowiadali się wyżej, co za tym idzie mojego postu nie zrozumiałeś.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Użytkownik [ZPTT]Midiv 
Gabriel ^^
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 08 Wrz 2016

Posty: 227
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2016-11-16, 16:53   

@Qba1818 Obie strony mają według mnie po części rację. Nie będę tego rozwijał ;)

A co do "żołnierzyków", to na mój stream wbił SacraMonte i zaczął ostro krytykować jego jakość. Co z tego, że jestem początkującym streamerem, który chce tego spróbować, prawda?
_________________
Taki tam gamer z chu**wym komputerem :D
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   9%   3/33
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2016-11-16, 17:19   

Balon d'or napisał/a:
Witam,@Truchlo - Ładna wypowiedź ciekawe podejście, tylko faktycznie to już było trochę na odwrót niż piszesz, gdyż to my chcieliśmy zażegnać problem, przedstawiliśmy co nam się nie podoba i co chcemy zmienić. Niestety nie doszło do dalszych rozmów, gdyż w nocy po cichu zostały nam wszystkim odebrane prawa na tsie i na forum, a człowiek, który miał wspólnego z klanem tyle co nic, tak Bodziu to o Tobie, został drugą najważniejszą osobą w klanie czyli vCLem. Wiele można znieść itp ale to już była przesada.

Konkluzja: Cieszę się, że się dobrze bawicie w swoim towarzystwie, my bawimy się świetnie w swoim. Nie mieszajmy tego, nie ma potrzeby wtrącać w takich postach o naszej społeczności czy tym bardziej angażować osoby samego Brutala.


Jak już napisałam - tak to wyglądało z mojej perspektywy, a już co się dokładnie stało w 100% tego się nikt nie dowie, a tym bardziej ja (nawet nie próbuję).
Tak czy inaczej lepiej by było, gdyby wszyscy ochłonęli i może kiedyś tam po paru(nastu) latach się spotkamy i wszyscy będą się z tego śmiać, jeśli tylko dystans do siebie na to pozwoli.
Tego typu sprzeczki i rozłamy są najczęściej z winy obu stron, ale nigdy nie da się dociec od czego to się zaczęło walić i kto "zawinił bardziej" także może poruszanie tego tematu jest zbędne, a rozdrapywanie ran i dalsze obrażanie się już kompletnym idiotyzmem.
Może własnie nowi ludzie, świeże spojrzenie bez tych uprzedzeń coś wniesie do klanu i pozwoli mu się rozwijać; ja osobiście nie zamierzam z niego rezygnować, bo ktoś tam kiedyś się pokłócił i odwrócił do siebie plecami :)

Zdrówka :P
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2016-11-16, 19:37   

Balon d'or napisał/a:

P.S.
Wodzu "A kim Ty kurwa jesteś pajacu" - to cytat z filmu... tak dla jasności :)



Jasno napisałem iż użyje cytatu i nie ma chyba polaka który by nie wiedział skąd ten cytat pochodzi tutaj po prostu chcesz mnie wkurwić. Wracając do tematu w filmie było to śmieszne a w wypowiedziach brutala pokazywało jak traktuje ludzi.


Nie chciałem komentować twoich tutaj wypowiedzi jednak nie pozwolę byś wciskał to gówno co nazywasz prawdą na forum PTT.

Cytat:
Klan przestał istnieć, a nasze miejsce wypełnili ludzie z dolnych kanałów publicznych, otrzymując w moment prawa, na które każdy z nas długo pracował.


Klan nie przestał istnieć jak widzisz dostali się ludzie którzy byli skutecznie blokowani przez tzw. Ekipę z filmów brutala.

Jak widzisz nie jest to "jebany plebs" a ludzie którzy po prostu chcieli dostać się do PTT.
Możesz uważać inaczej chuj mnie to obchodzi, poznałem wiele ciekawych osób z którymi w bardzo dobrej atmosferze spędzam czas, jak to się mówi jest w cipę(znaczy się zajebiście jak by kto nie wiedział).

Cytat:
gdyż to my chcieliśmy zażegnać problem, przedstawiliśmy co nam się nie podoba i co chcemy zmienić. Niestety nie doszło do dalszych rozmów


Postawiliście ultimatum a raczej szantaż to nazywasz chęcią rozmowy chcesz mi wmówić że białe jest czarne czy jak.

Cytat:
w nocy po cichu zostały nam wszystkim odebrane prawa na tsie i na forum


To już napisał Bodziu ale dodam że kleju nie był sam było kilku innych bogów tsa, miedzy innymi Brutal (jakie po cichu przecież był youtuber :shock: )

A teraz "Konkluzja"

Tworząc PTT nigdy nie zakładałem że będzie zamknięte dla ludzi chcących dołączyć, że będzie tylko dla kilku osób uważających się za "bogów internetu". Nie ma opcji aby byli w PTT równi i równiejsi.Tego nie da się zmienić jak już się przekonaliście.



Pozdrawiam
Lider PTT
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

Ostatnio zmieniony przez Wodzu 2016-11-16, 20:02, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2016-11-16, 21:01   

Wodzu pozamiatał. Nie ukrywam, że strasznie mnie kusi aby dodać swoje 5 groszy na temat Kamila, ponieważ jako jeden z założycieli znam go od początku kiedy pokazał się w klanie. Wystarczy że powiem, że to jest całkiem inna osoba niż kiedyś i po opinii specjalisty, zalecane jest leczenie, a na co to już pewnie sami wiecie, podtrzymuje to jego szyja.

Pozdrawiam

P.S.: "A tak w ogóle to uważam że Unia Europejska powinna zostać zniszczona. Dziękuję."
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik Balon d'or 


Informacje
Dołączył: 09 Wrz 2016

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-16, 21:51   

Wodzu napisał/a:
Balon d'or napisał/a:

P.S.
Wodzu "A kim Ty kurwa jesteś pajacu" - to cytat z filmu... tak dla jasności :)



Jasno napisałem iż użyje cytatu i nie ma chyba polaka który by nie wiedział skąd ten cytat pochodzi tutaj po prostu chcesz mnie wkurwić. Wracając do tematu w filmie było to śmieszne a w wypowiedziach brutala pokazywało jak traktuje ludzi.


Nie chciałem komentować twoich tutaj wypowiedzi jednak nie pozwolę byś wciskał to gówno co nazywasz prawdą na forum PTT.

Cytat:
Klan przestał istnieć, a nasze miejsce wypełnili ludzie z dolnych kanałów publicznych, otrzymując w moment prawa, na które każdy z nas długo pracował.


Klan nie przestał istnieć jak widzisz dostali się ludzie którzy byli skutecznie blokowani przez tzw. Ekipę z filmów brutala.

Jak widzisz nie jest to "jebany plebs" a ludzie którzy po prostu chcieli dostać się do PTT.
Możesz uważać inaczej chuj mnie to obchodzi, poznałem wiele ciekawych osób z którymi w bardzo dobrej atmosferze spędzam czas, jak to się mówi jest w cipę(znaczy się zajebiście jak by kto nie wiedział).

Cytat:
gdyż to my chcieliśmy zażegnać problem, przedstawiliśmy co nam się nie podoba i co chcemy zmienić. Niestety nie doszło do dalszych rozmów


Postawiliście ultimatum a raczej szantaż to nazywasz chęcią rozmowy chcesz mi wmówić że białe jest czarne czy jak.

Cytat:
w nocy po cichu zostały nam wszystkim odebrane prawa na tsie i na forum


To już napisał Bodziu ale dodam że kleju nie był sam było kilku innych bogów tsa, miedzy innymi Brutal (jakie po cichu przecież był youtuber :shock: )

A teraz "Konkluzja"

Tworząc PTT nigdy nie zakładałem że będzie zamknięte dla ludzi chcących dołączyć, że będzie tylko dla kilku osób uważających się za "bogów internetu". Nie ma opcji aby byli w PTT równi i równiejsi.Tego nie da się zmienić jak już się przekonaliście.



Pozdrawiam
Lider PTT



Szkoda, że pominąłeś najważniejszą kwestię, to o co mi chodziło. Proszę nie mieszać nas do swoich problemów, nie mam pojęcia kim są osoby piszące pod tym waszym filmem i nie jest to nikt z nas. Więc sobie darujcie takie durne komentowanie, tyle temacie.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2016-11-17, 01:16   

Powiem tak... gdybyście nie mieli w tym jakiegoś swojego interesu to olali byście temat i uświadamiali ludzi w swoim gronie a nie wchodzili do nas na forum i wylewali smutki. Stwierdzam, że skoro uważacie sie za tak rozwiniętych i dojrzałych a postępujecie w ten sposób to jesteście najzwyczajniej zwykłymi napinaczami na poziomie większości dowartościowujących się gimbo-widzów Kamilka. Za długo znam tę mordę i zbyt długo obserwuje cały proces z boku nie ingerując aby nie mieć podstaw by tak twierdzić. Skoro ludzkim językiem do was nie dochodzi to powiem po zwierzęcemu... wypierdalajcie mi stąd i nie wkurwiajcie oka tymi wypocinami na forum.

A Kamilek niech najlepiej napcha ten swój worek treningowy cegłami i przypierdoli w niego ze łba to może jemu się trochę w głowie zwoje naprostują i swoimi psełdoprzekazami i was ponaprawia. Tyle z mojej strony. Dziękuję, dobranoc.

"Człowiek jest istotą ludzką" - Adam Rogulski
Ostatnio zmieniony przez Tester 2016-11-17, 01:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik Balon d'or 


Informacje
Dołączył: 09 Wrz 2016

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-17, 08:55   

Tester długo jesteś w tym klanie, tyle lat siedziałeś cicho jak ta ostatnia pizda, co się stało, nagle urosły Ci jaja? Hehe, oczekiwałem w końcu jakiejś odpowiedzi na poziomie totalnego buraka, doczekałem się :) Powiem krótko, wszyscy ode mnie wiedzą, że mają się nie odzywać na waszym forum, czy je przeglądają mnie nie obchodzi, sam to robię z przyzwyczajenia choć coraz rzadziej. I nie, nie mam interesu w tym, żadnego, ale nie będę się biernie przyglądał jak bezpodstawnie obrażacie moich znajomych.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Użytkownik Konar


Informacje
Dołączył: 16 Lis 2016

Posty: 1
Skąd: Głubczyce
Wysłany: 2016-11-17, 09:15   

Chciałbym zwrócić uwagę na to, że wypowiedzi kolegi Testera są jak najbardziej nie na miejscu. Uważam, że obrażanie ludzi w tak chamski i szczeniacki sposób nie jest godnym reprezentowaniem klanu. Mam szczerą nadzieję, że administracja ustawi do pionu jednostki agresywne, gdyż bardzo psuje wam to wizerunek. Pozdrawiam. Zniesmaczony Konar.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2016-11-17, 09:28   

Już nagadaliście się? Zamknąć dzioby i koniec tego plugastwa. Dwa razy nie powtarzam!
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2016-11-17, 12:43   

Balon d'or napisał/a:
Tester długo jesteś w tym klanie, tyle lat siedziałeś cicho jak ta ostatnia pizda, co się stało, nagle urosły Ci jaja?


Czytanie ze zrozumieniem na poziomie jakiego się spodziewałem, pozwól że wytłumaczę "ci" co pisałem bo nie chce żeby synapsy "ci" się popaliły.

Tester napisał/a:
Za długo znam tę mordę i zbyt długo obserwuje cały proces z boku nie ingerując


Obserwuje i nie ingeruje bo w dupie miałem ten syf jaki robicie, siebie warci. Gratuluje kolegów. A pizda to "ty", od moich jaj się odpierwiastkuj bo to niepokojące.

 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2016-11-17, 23:22   

Balon d'or napisał/a:
Szkoda, że pominąłeś najważniejszą kwestię, to o co mi chodziło. Proszę nie mieszać nas do swoich problemów, nie mam pojęcia kim są osoby piszące pod tym waszym filmem i nie jest to nikt z nas. Więc sobie darujcie takie durne komentowanie, tyle temacie.



Cytat:
Tester długo jesteś w tym klanie, tyle lat siedziałeś cicho jak ta ostatnia pizda, co się stało, nagle urosły Ci jaja? Hehe, oczekiwałem w końcu jakiejś odpowiedzi na poziomie totalnego buraka, doczekałem się :) Powiem krótko, wszyscy ode mnie wiedzą, że mają się nie odzywać na waszym forum, czy je przeglądają mnie nie obchodzi, sam to robię z przyzwyczajenia choć coraz rzadziej. I nie, nie mam interesu w tym, żadnego, ale nie będę się biernie przyglądał jak bezpodstawnie obrażacie moich znajomych.



A podobno tych botów nie znasz :o

Ogólnie radzę nic więcej nie pisać bo się pogrążasz.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

Ostatnio zmieniony przez Wodzu 2016-11-17, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Balon d'or 


Informacje
Dołączył: 09 Wrz 2016

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-18, 09:13   

Wodzu po raz ostatni napisze, proszę nie mieszać nikogo z nas do tego, uwaga, czytaj uważnie "nie poruszać tematu Brutala czy kogokolwiek z moich klanowiczy" <- tu jest to o co mi chodzi, przeczytaj jeszcze raz! Mam nadzieję, że dotarło.

Pozdrawiam
Radzę już nic nie pisać bo utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, że jesteś niezbyt rozgarnięty. Zresztą czego ja wymagam...

PS. Świetny avatar ! pokazuje jak duży jest Twój ból dupy xD
Ostatnio zmieniony przez Balon d'or 2016-11-18, 09:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2016-11-18, 11:36   

Balon d'or napisał/a:
Wodzu po raz ostatni napisze, proszę nie mieszać nikogo z nas do tego, uwaga, czytaj uważnie "nie poruszać tematu Brutala czy kogokolwiek z moich klanowiczy" <- tu jest to o co mi chodzi, przeczytaj jeszcze raz! Mam nadzieję, że dotarło.

Pozdrawiam
Radzę już nic nie pisać bo utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, że jesteś niezbyt rozgarnięty. Zresztą czego ja wymagam...

PS. Świetny avatar ! pokazuje jak duży jest Twój ból dupy xD


Podoba ci się mój avatar, fajnie mi też 😘

A ja radzę nie używać gróźb już raz to zrobiliście i źle się to dla was skończyło.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Balon d'or 


Informacje
Dołączył: 09 Wrz 2016

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-18, 13:02   

Źle się skończyło? :D chyba nie wiesz o czym piszesz Wodzu. My chcieliśmy, żeby było lepiej i tak teraz jest. Poza tym w mojej wypowiedzi nie ma żadnej groźby xD była tylko prośba, wasz wybór co z tym zrobicie.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ