Poprzedni temat «» Następny temat
Sekcja Rocket League
Autor Wiadomość
Użytkownik deyv



Informacje
Dołączył: 16 Sie 2015

Posty: 15
Skąd: skarland
Wysłany: 2016-02-13, 22:15   Sekcja Rocket League

Witam chciałbym stworzyć sekcje rocket league aczkolwiek nie mam pojecia czy ktokolwiek w to gra na ptt dlatego też jeżeli możecie wpisujcie swoje linki do kont steam dodam do znajomych moze sie cos potem stworzy :)
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   62%   5/8
Użytkownik [BF]Volt2412 
Dywizja Battlefield

CS GO



Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 10 Lip 2015

Posty: 304
Skąd: Dolnyśląsk
Wysłany: 2016-02-13, 23:12   

Z tego co wiem tworzenie sekcji wygląda tak :
-Uzbieraj do ludzi
-Pograj z nimi
-Idź do Wodza
Tak to chyba przy wowie wyglądało
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   30%   12/39
Użytkownik Command DDOS 



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 12 Lut 2016

Posty: 9
Skąd: Nysa
Wysłany: 2016-02-13, 23:24   

ludzi kilku jest :) np ja :) pytanie czy będzie nas więcej
_________________

Osu!!Steam!League of Legends!
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   88%   8/9
Użytkownik Vlad 



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2015

Posty: 54
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2016-02-14, 01:09   Re: Sekcja Rocket League

deyv napisał/a:
Witam chciałbym stworzyć sekcje rocket league aczkolwiek nie mam pojecia czy ktokolwiek w to gra na ptt dlatego też jeżeli możecie wpisujcie swoje linki do kont steam dodam do znajomych moze sie cos potem stworzy :)


Chcesz stworzyć sekcję w klanie pomimo tego, że w nim nie jesteś. hmm..
_________________
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   21%   3/14
Użytkownik [ZPTT]Cridovsky 
Pojawia się i znika.
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 23 Lut 2015

Posty: 163
Skąd: Nidzica
Wysłany: 2016-02-14, 02:17   Re: Sekcja Rocket League

Vlad napisał/a:
deyv napisał/a:
Witam chciałbym stworzyć sekcje rocket league aczkolwiek nie mam pojecia czy ktokolwiek w to gra na ptt dlatego też jeżeli możecie wpisujcie swoje linki do kont steam dodam do znajomych moze sie cos potem stworzy :)


Chcesz stworzyć sekcję w klanie pomimo tego, że w nim nie jesteś. hmm..


Nie jest to niemożliwe. Jednak jakiś czas temu Wodzu napisał w innym temacie/dziale, aby zrobić pierw grupę Grupach na stronie głównej, a po jakimś czasie (chyba miesiącu/trzech) jeżeli grupa jest aktywna to może ona na wniosek założyciela/lidera bądź innego przedstawiciela starać się o status sekcji.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Cridovsky 2016-02-14, 02:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   84%   21/25
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2016-02-14, 03:19   

Volt2412 napisał/a:
Z tego co wiem tworzenie sekcji wygląda tak :
-Uzbieraj do ludzi
-Pograj z nimi
-Idź do Wodza
Tak to chyba przy wowie wyglądało


Eeee WoW został stworzony na barkach Bronia, Kazika i innych, czyli stałych Klanowiczy, od razu wiem, że teka sekcja jest solidna i prowadzona przez sprawdzone osoby.

Sekcja tworzona na obcych osobach, która będzie zrzeszać kolejne obce osoby, nigdy nie bedzie mi się podobać bo coś takiego nic nie wnosi do Klanu, a przypominam, że Klanem są osoby w nim, a nie sama nazwa i serwery, to MY jesteśmy Klanem...
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik deyv



Informacje
Dołączył: 16 Sie 2015

Posty: 15
Skąd: skarland
Wysłany: 2016-02-14, 09:10   

Słuchajcie jak na razie zależy mi jedynie na zebraniu tej grupy nie mówie że od razu chce coś tworzyć na ptt z powodu takiego jak było z hotsem napaliłem sie i gówno z tego wyszło jak na razie chce sie dowiedzieć kto tu gra w rocket league stworze na steamie grupe pierw i jak będzie około 15-20 osób stałych i przetrwa to z 1-2 miesiące to odezwe się w sprawie stworzenia czegoś na tsie dziękuję dobranoc :)

P.s jeżeli grasz w Rocket league zostaw komentarz odezwę się w wiadomościach podając link do grupy na steam.
P.s Będzie łatwiej jak umieszcze tutaj link jeżeli to narusza regulamin choć wątpie to prosze usunąć. http://steamcommunity.com/groups/pttrocketleague
Ostatnio zmieniony przez deyv 2016-02-14, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   62%   5/8
Użytkownik Sylwia


Informacje
Dołączył: 11 Lip 2014

Posty: 289
Skąd: Summoners Rift
Wysłany: 2016-02-14, 09:43   

Jeśli nie jesteś członkiem klanu to tak niefajnie posługiwać się tagiem klanowym... Wodzu wspominał o tym, że jeśli zakładasz taką grupę to powinieneś założyć grupę PTTf.
http://ptt-klan.pl/m/news...rzne-grupy-PTTF Szukanie nie boli, a to co robicie nie jest w porządku.
Ostatnio zmieniony przez Sylwia 2016-02-14, 09:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   91%   32/35
Użytkownik Vlad 



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2015

Posty: 54
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2016-02-14, 09:47   

deyv napisał/a:
Słuchajcie jak na razie zależy mi jedynie na zebraniu tej grupy nie mówie że od razu chce coś tworzyć na ptt z powodu takiego jak było z hotsem napaliłem sie i gówno z tego wyszło jak na razie chce sie dowiedzieć kto tu gra w rocket league stworze na steamie grupe pierw i jak będzie około 15-20 osób stałych i przetrwa to z 1-2 miesiące to odezwe się w sprawie stworzenia czegoś na tsie dziękuję dobranoc :)

P.s jeżeli grasz w Rocket league zostaw komentarz odezwę się w wiadomościach podając link do grupy na steam.
P.s Będzie łatwiej jak umieszcze tutaj link jeżeli to narusza regulamin choć wątpie to prosze usunąć. http://steamcommunity.com/groups/pttrocketleague


Człowieku, usuń tę grupę bądź przemianuj nazwę("Witam jest to nieoficjalna grupa ższeszająca osoby z PTT cl grających w RL" - WTF???) by nie było w niej PTT. W końcu ktoś Ci wlepi bana.

Chcesz wiedzieć kto gra? Napisz na forum, że X dnia o godz Y na podanym kanale publicznym niech zbiorą się chętni do gry. Tyle. Zaczynasz wykorzystywać szyldy do których wcale nie należysz.

Grupa steam jest też OK ale pisałem co powinieneś z tym zrobić.

Pozdrawiam.
_________________
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   21%   3/14
Użytkownik [ZPTT]Cridovsky 
Pojawia się i znika.
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 23 Lut 2015

Posty: 163
Skąd: Nidzica
Wysłany: 2016-02-14, 10:57   

deyv napisał/a:
Słuchajcie jak na razie zależy mi jedynie na zebraniu tej grupy nie mówie że od razu chce coś tworzyć na ptt z powodu takiego jak było z hotsem napaliłem sie i gówno z tego wyszło jak na razie chce sie dowiedzieć kto tu gra w rocket league stworze na steamie grupe pierw i jak będzie około 15-20 osób stałych i przetrwa to z 1-2 miesiące to odezwe się w sprawie stworzenia czegoś na tsie dziękuję dobranoc :)


Nie wiem czy to przez twój zły dobór słów na samym początku, czy może jednak zbytnio się pośpieszyłeś, albo zrobiłeś to umyślnie, ale jeżeli chcesz zebrać taką grupę to po chuj pisać temat mający w nazwie "sekcja" oraz tworzyć grupę na steam wykorzystującą nasz tag, bez uprzedniego zapytania się i/lub ewentualnego zapoznania z panującymi regułami dotyczących takich grup... Z naszego punktu widzenia jest to słaba próba wproszenia się w łachmanach na nasze salony, że tak to ujmę. Lepiej by to wyglądało jakbyś od początku zaczął tak jak zaproponował Vlad.
_________________


 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   84%   21/25
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2016-02-14, 16:20   

A ja właśnie wpadłem na nowe rozwiązanie, każda obca osoba lub grupa osób, które chcą razem grać w jakąś grę, niech sobie stworzą własny Klan, bo dalej nie widzę sensu przyjmowania grupy totalnie nieznanych nam osób tylko po to, żeby rozpierdoliły ten Klan od środka tak jak kiedyś Piterson, potem Moc Orła, aż w końcu Papuć i spółka.

Ten Klan zawsze miał się najlepiej tylko wtedy gdy wszyscy się dobrze znali a liderami byli sami znani i stali Klanowicze, nie mam nic do rozwijania Klanu ale tylko gdy rozwijajmy nasze drzewo genealogiczne, które jest zdrowe, mamy swoją małą rodzinkę i nie mam nic do tego, żeby na przykład wujek Jacek prowadził sekcje WoT'a albo wujek Orenos prowadził sekcje Crysisa, ale nie sadźmy osobnego drzewka bo to nigdy nie skończy się dobrze gdy oddamy władzę nad sekcją zupełnie obcej osobie nie wspominając już, że taki pomysł nigdy nie wypalał a takie sekcje umierały po tygodniu.

Większość z ludzi zainteresowanych Klanem nie żyła w żadnym Klanie a większość z nich nie przetrwałaby nawet tygodnia, moim zdaniem nie powinniśmy dawać jakiekolwiek władzy pod szyldem Klanu, który żyje od pieprzonych dziewięciu lat, szanujmy się, nie jesteśmy jakimś nowo powstałym Klanem, żeby pozwalać sobie na takie rozdrabnianie się, przez te 9 lat wymarła większość Klanów a my jesteśmy ostatnim który najdłużej żyje i ma się dobrze.
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik Command DDOS 



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 12 Lut 2016

Posty: 9
Skąd: Nysa
Wysłany: 2016-02-14, 16:41   

ja tam myślę że po prostu wystarczyłby temat o gierce, gdzie ludzie by się mogli wpisać i jak ich znaleźć i gdzie. Nie ma sensu robić jakiś sekcji skoro i tak większość osób gra w tą grę jako taką odskocznie :) choć przyznam fajnie czasami zagrać z duża liczbą osób którą się słyszy, a przy okazji jest ona stosunkowo stała :)
Pozdrawiam :D
_________________

Osu!!Steam!League of Legends!
Ostatnio zmieniony przez Command DDOS 2016-02-14, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   88%   8/9
Użytkownik deyv



Informacje
Dołączył: 16 Sie 2015

Posty: 15
Skąd: skarland
Wysłany: 2016-02-14, 19:03   

ok macie racje także stworze to od nowa. by the way nie myslalem ze naruszam jakies zasady tworząc grupe z nazwa ptt poniewaz myslalem o graczach z tego forum i ts'a takze przykro mi ze tak wyszlo.
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   62%   5/8
Użytkownik [ZPTT]Luk 


Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 928
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-02-14, 20:07   

Brutal_Demon napisał/a:
A ja właśnie wpadłem na nowe rozwiązanie, każda obca osoba lub grupa osób, które chcą razem grać w jakąś grę, niech sobie stworzą własny Klan, bo dalej nie widzę sensu przyjmowania grupy totalnie nieznanych nam osób tylko po to, żeby rozpierdoliły ten Klan od środka tak jak kiedyś Piterson, potem Moc Orła, aż w końcu Papuć i spółka.

Ten Klan zawsze miał się najlepiej tylko wtedy gdy wszyscy się dobrze znali a liderami byli sami znani i stali Klanowicze, nie mam nic do rozwijania Klanu ale tylko gdy rozwijajmy nasze drzewo genealogiczne, które jest zdrowe, mamy swoją małą rodzinkę i nie mam nic do tego, żeby na przykład wujek Jacek prowadził sekcje WoT'a albo wujek Orenos prowadził sekcje Crysisa, ale nie sadźmy osobnego drzewka bo to nigdy nie skończy się dobrze gdy oddamy władzę nad sekcją zupełnie obcej osobie nie wspominając już, że taki pomysł nigdy nie wypalał a takie sekcje umierały po tygodniu.

Większość z ludzi zainteresowanych Klanem nie żyła w żadnym Klanie a większość z nich nie przetrwałaby nawet tygodnia, moim zdaniem nie powinniśmy dawać jakiekolwiek władzy pod szyldem Klanu, który żyje od pieprzonych dziewięciu lat, szanujmy się, nie jesteśmy jakimś nowo powstałym Klanem, żeby pozwalać sobie na takie rozdrabnianie się, przez te 9 lat wymarła większość Klanów a my jesteśmy ostatnim który najdłużej żyje i ma się dobrze.


Podpisuje się pod tym rękoma i nogami Brutalu, ale obawiam się, że Wodzu i tak zrobi swoje... jak zawsze...
_________________
BF3 Stats
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   13%   11/83
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2016-02-14, 20:12   

deyv napisał/a:
ok macie racje także stworze to od nowa. by the way nie myslalem ze naruszam jakies zasady tworząc grupe z nazwa ptt poniewaz myslalem o graczach z tego forum i ts'a takze przykro mi ze tak wyszlo.


Nic się nie stało po prostu nacisnąłeś na drażliwy temat który ostatnio jest poruszany.
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ