Poprzedni temat «» Następny temat
Problem Claymorow
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]lakimakromedia 
multihakowiec xD
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lut 2008

Posty: 23
Skąd: Neustadt
Wysłany: 2008-03-05, 19:48   

Viper_pl napisał/a:
Gejmury dla gej?w.... i tyle powiem.
Dobra bro? jak chcesz sobie nabi? 20 czy tam wi?cej kill?w w jednej rundzie dla odznaki.. ale dla mnie to lamerska bro?.
A z tym FZ, to jak adminowi sie nie spodoba to wywali Ci? nawet jak go po?o?ysz na ?rodku drogi z dala od FZ....Jak chcesz ryzykowa? i n00bowa? to prosze bardzo :p 8)


"Gejmur" ? Nie znam czegos takiego .... Dla gejow? A niby dlaczego? Twierdzisz, wiec ze kazdy sniper w wojsku jest gejem? Na jakiej podstawie ? o0

I po raz kolejny kurwa musze przytoczyc czym jest claymore
"...jest przeznaczona do odpierania zmasowanych atak?w piechoty..." , a wiec musze zauwazyc, ze mina ta nie jest tylko i wylacznie do ochrony snajpera, ale i odpierania atakow piechoty przeciwnika, wiec co macie do bronienia flagi przed przejeciem [nie kladac jej na FZ] ??


A jesli ktos umie/wie gdzie stawiac "kleje" to od razu jest noob ?
To od razu kazdego kto cos umie nazywajmy noobem ! OK ?
_________________
 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Użytkownik [ZPTT]Kamaker 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 203
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-03-05, 20:42   

Laki ma racje, browara mu!
 
 
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   30%   9/30
Użytkownik [ZPTT]Gizmomochu 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 37
Skąd: Pruszcz Gda?ski
Wysłany: 2008-03-05, 20:55   

No dobra to zm?wi? si? z 4czy 5 typami i jak zostanie ostatnia flaga do przej?cia to nie przejmiemy jej b?dziemy stawia? geymory na spawnach. Przecie? one b?d? odpiera? zmasowane ataki a zobacz jak fajnie go?? si? pojawi i nawet nie zd??y mrugn?? bo b?dzie le?a? genialna bro?. Geymore only na szczycie budynk?w gdzie wej?cie ok. Ale przy fladze i w?skich korytarzykach na karkandzie i innych mapach to noobostwo i moim zdaniem stoi na r?wni z AIM BOTEM.

Ale laki nie doda?e? 1 wa?nej rzeczy:
"Mina M18A1 mo?e by odpalana r?cznie (najcz?stszy spos?b u?ycia) lub przy pomocy zapalnika o dzia?aniu naci?gowym."
hmm....
gdyby taki geymore by? odpalany jak c4 ok nie mam ?adnego ?alu. Ale to g?wno odpala si? automatycznie czyli dzia?a jak AIM BOT i tyle.
_________________
Nie wdawaj si? w dyskusj? z idiot? bo sprowadzi ci? do swojego poziomu i pokona do?wiadczeniem.
 
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   90%   10/11
Użytkownik [ZPTT]Kamaker 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 203
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-03-05, 21:14   

Por?wnanie do Aimbota xD ?miesznie

On nie m?wi? o tym ?e claymory ustawia na spawnach xD
Wyssa?e? to sobie z palca z tego co widz? :P
On m?wi? o tym ?e stawia claymory w takie miejsce aby nie umo?liwi? przej?cie flagi.
Noobostwem nazywasz to ?e kto? umie umiej?tnie ustawi? claymora (w przeciwie?stwie do tych co byle gdzie rzucaj?)?
 
 
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   30%   9/30
Użytkownik [ZPTT]lakimakromedia 
multihakowiec xD
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lut 2008

Posty: 23
Skąd: Neustadt
Wysłany: 2008-03-05, 22:04   

Gizmomochu napisał/a:
"... lub przy pomocy zapalnika o dzia?aniu naci?gowym."

Ogolem mozna troche to naciagnac pod to ze mina ta jest odpalana prze wlasnie zapalnik naciagowy [tylko gdzie ten sznurek ? :D ].
Jesli chodzi o Karkand to ja juz mam w sumie swoje miejsca gdzie je klade i znam to na pamiec :) . Jesli chodzi o spawny to nich ich nie klade :) , conajwyzej na wyjsciu z uliczki gdzie jest res :] .

W realu z kolei o dupe snipera dba spooter :) .
_________________
Ostatnio zmieniony przez lakimakromedia 2008-03-05, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Użytkownik [ZPTT]bodeek 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 113
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 57
Skąd: zza rogu/znienacka
Wysłany: 2008-03-05, 22:05   

A co do rzucania claymor?w gdzie popadnie to wystarczy si? dobrze rozgl?da?... nie m?wi? tu o chowaniu po krzakach i za rogiem budynk?w, ale o tych clayach co le?? sobie na ?rodku drogi
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Użytkownik [ZPTT]Viper_pl 
Pilot Jet
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 49
Skąd: Z g?ebokich piekie?
Wysłany: 2008-03-05, 22:13   

Moim zdaniem ci?zko por?wna? gre z prawdziwym ?yciem...
Chcia?bym zobaczy? kozak?w kt?rzy w realu wybiegaj? z za rogu z mechanikiem na otwart? przestrze? (czytaj z ?rut?wk?) i skacz? z miejca na miejsce....
Oczywi?cie, clay jest "fajn?" broni?, ale zbyt cz?sto u?ywan? i k?adzion? w "lamerskich" miejscach gdzie wiemy ?e wszyscy si? naparzaj? infantry.
Sniper przeznaczenie ma do skrycia si? w cieniu/krzakach i oczekiwaniu na cel. Mo?na oczywi?ci? si? porusza?, ale zazwyczaj czo?gaj?c si?, nie demaskuj?c pozycji. Wiadomo ?e w grze to ma sie zupe?nie inaczej.

I tak kwestia cley?w b?dzie na zawsze kontrowersyjna i nikt tego nie zmieni.
Wiekszo?? server?w inf zabrania u?ywania w og?le cley?w b?d? przy FZ. Je?li kto? ma ochote sobie ihc pou?ywa? w jakikolwiek spos?b, to i tak b?dzie to robi?, a czy zostanie za do usuni?ty tudzie? zbanowany na server, to jego sprawa.
Je?li kto? nie chce ich widzie? podczas gry - wchodzi na odpowiedni server i problem z g?owy.
Tak?e ja szanuje sniper?w - dla mnie najlepsza profesja w Wojsku (po pilocie jet?w :P )... ale gra do rzeczywisto?ci ma wieeele do ?yczenia.

Peace & Respect
_________________
"Jeden zabity ?o?nierz na polu walki to tragedia - miliony to statystyka."
 
 
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   84%   11/13
Użytkownik [ZPTT]Amida 
Ajatollah BF2
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 16
Skąd: Stadion X-lecia
Wysłany: 2008-03-05, 23:02   

Profesja moze i dobra ale najgorsza zarazem. Od czasow pierwszej wojny swiatowej nie odnotowano przypadku, w ktorym pojmany snajper przezyl. Piechota jak dopada snajpera to np. podpala go zywce, masakruje kolbami karabinow, jezeli to kobiete to gwarancja zbiorowego gwaltu, a nastepnie zabicia. Latwo to zrozumiec bo jak w glupim BFie dopadasz snajpera to jedziesz go z noza myslac przy tym "a masz ty chuju stawiajacy claymore'y i walacy z odleglosci, ze sie zblizyc nie mozna" - to teraz pomyslcie co mysli sobie oddzial piechoty gdy dopada goscia, ktory odstrzelil kilku ich dobrych kumpli siedzac sobie gdzies w ukryciu.
_________________
Chocia?bym chodzi? ciemn? dolin?,
z?a si? nie ul?kn?, bo Jam jest najwi?kszym skurwielem w tej dolinie.....
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   75%   6/8
Użytkownik [ZPTT]EDDIE_PL
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 31
Skąd: poland
Wysłany: 2008-03-06, 12:39   

lakimakromedia napisał/a:
Viper_pl napisał/a:
Gejmury dla gej?w.... i tyle powiem.
Dobra bro? jak chcesz sobie nabi? 20 czy tam wi?cej kill?w w jednej rundzie dla odznaki.. ale dla mnie to lamerska bro?.
A z tym FZ, to jak adminowi sie nie spodoba to wywali Ci? nawet jak go po?o?ysz na ?rodku drogi z dala od FZ....Jak chcesz ryzykowa? i n00bowa? to prosze bardzo :p 8)


"Gejmur" ? Nie znam czegos takiego .... Dla gejow? A niby dlaczego? Twierdzisz, wiec ze kazdy sniper w wojsku jest gejem? Na jakiej podstawie ? o0

I po raz kolejny kurwa musze przytoczyc czym jest claymore
"...jest przeznaczona do odpierania zmasowanych atak?w piechoty..." , a wiec musze zauwazyc, ze mina ta nie jest tylko i wylacznie do ochrony snajpera, ale i odpierania atakow piechoty przeciwnika, wiec co macie do bronienia flagi przed przejeciem [nie kladac jej na FZ] ??


A jesli ktos umie/wie gdzie stawiac "kleje" to od razu jest noob ?
To od razu kazdego kto cos umie nazywajmy noobem ! OK ?


dla mnie kazdy kto uzywa clayow na inf to noob , a juz nie mowie o stawianiu clayow pod flag? lub C4. pozatym mieszasz zycie z gr? ktora ma przynosic FUN a nie statsy ^^
napisales ze "odrazu kazdy kto cos umie to noob ?"
stawianie clayow pod flag? to nie umiej?tnosc tylko wykorzystywanie 100% fraga, czyli lamerstwo i pojscie na latwizne.
_________________

!!!Saitek!!!
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   36%   4/11
Użytkownik [ZPTT]Kamaker 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 203
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-03-06, 13:23   

Eddie przeczytaj uwa?nie my tutaj nie m?wimy o stawianiu claymor?w na FZ.

Cytat:
pozatym mieszasz zycie z gr? ktora ma przynosic FUN a nie statsy ^^


Przecie? przynosi FUN. Jak postawisz w dobrym miejscu claymora i kto? na niego wejdzie to si? cieszysz i ?miejesz ?e kto? w niego wszed?.
 
 
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   30%   9/30
Użytkownik [ZPTT]lakimakromedia 
multihakowiec xD
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lut 2008

Posty: 23
Skąd: Neustadt
Wysłany: 2008-03-06, 17:40   

EDDIE_PL napisał/a:

dla mnie kazdy kto uzywa clayow na inf to noob , a juz nie mowie o stawianiu clayow pod flag? lub C4. pozatym mieszasz zycie z gr? ktora ma przynosic FUN a nie statsy ^^


Wybacz, ale ja grajac snajperem gram wlasnie FUN przez bardzo duze "Fyy".
Widocznie nie widziales tematu na poprzednim forum, ale ja sie bawie w ASG i mam snajperke L96 [spring]. Snajper to moja ulubiona profesja. Dla statsow to sie gra medykiem ;) [mialem bron elektryczna - M4 i niestety karabin w realu nie jest dla mnie :P ].

Cytat:
napisales ze "odrazu kazdy kto cos umie to noob ?"
stawianie clayow pod flag? to nie umiej?tnosc tylko wykorzystywanie 100% fraga, czyli lamerstwo i pojscie na latwizne.


Przeczytaj ktorys z moich poprzednich postow. Nie klade "klejow" byle gdzie,, tudzie? pod flaga. Stawiam je "uniemozliwiajac wejscie na FZ" oraz w punktach o duzym natezeniu ruchu :] i/lub za rogiem gdy wiesz ze ktos tedy bedzie szedl i moze zagrozic twojej pozycji. Stoja tak by je bylo trudno zauwazyc/ominac [co widac, ze bodeek potrafi - Respect].

Ja moge powiedziec ze sciaganie samolotem celow naziemnych [nie liczac bombowca] to lamerstwo, a robisz to bo umiesz < wybacz ale to jest rownie wkurwiajace jak wlazenie w "kleje".
_________________
 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Użytkownik [ZPTT]Gizmomochu 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 37
Skąd: Pruszcz Gda?ski
Wysłany: 2008-03-06, 17:48   

Sorry ?e si? w tr?ce ale strzelanie do ruchomego celu a walni?cie czego? co samo wybuchnie przed kim? i zawsze zabije go to zupe?nie inna liga. A dwa Eddie strzelaj?c do mnie my?liwcem kiedy latam zawsze daje mi fory wali z karabinku a nie z rakiet.
A jak grasz 4FuN z geymorami nie id? na ranking tam znajdziesz ludzi podobnych co geymorami blokuj? ka?de wej?cie na FZ.
_________________
Nie wdawaj si? w dyskusj? z idiot? bo sprowadzi ci? do swojego poziomu i pokona do?wiadczeniem.
 
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   90%   10/11
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-03-06, 19:52   

CZY US?YSZE AMEN?
BRACIA, CZY USLYSZE AMEN ??!!

:D
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik [ZPTT]lukalysy.pl
NIE MA SCIEMY
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 26
Skąd: PRABUTY/LONDYN
Wysłany: 2008-03-06, 20:36   

AMEN.........
_________________



NO I JAK.........BIC NAPIPRZAC NIE ZALOWAC
 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   88%   8/9
Użytkownik [ZPTT]lakimakromedia 
multihakowiec xD
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lut 2008

Posty: 23
Skąd: Neustadt
Wysłany: 2008-03-06, 21:02   

Gizmomochu napisał/a:
Sorry ?e si? w tr?ce ale strzelanie do ruchomego celu a walni?cie czego? co samo wybuchnie przed kim? i zawsze zabije go to zupe?nie inna liga. A dwa Eddie strzelaj?c do mnie my?liwcem kiedy latam zawsze daje mi fory wali z karabinku a nie z rakiet.
A jak grasz 4FuN z geymorami nie id? na ranking tam znajdziesz ludzi podobnych co geymorami blokuj? ka?de wej?cie na FZ.


1. Soryy Gizmo, ale wogole nie czaje twojej wypowiedzi. Co ma stzrelanie do "czegos co samo wybucha" o0 ?
2. Pisalem o strzelaniu do celow naziemnych [pojazdy] a nie o walce powietrznej. Heh.
3. I znowu slowo "geymor" co to jest ?
4. Mam "nie isc na ranking" ? WTF
5. Nie lubicie claymorow bo wybuchaja ? Zakazane w infantry [wtf ? i znowu "klej" to bron przeciwpiechotna, wiec znowu zal.com] bo wybuchaja ? Zakazac wiec trzeba granatow ! I Eryx'ow ! Bo jakby nie bylo tez wybuchaja ! Wogole zakazac jakiejkolwiek broni palnej i walczmy w BF'ie tylko nozami !

Amen. Cokolwiek to znaczy.
_________________
 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ