Poprzedni temat «» Następny temat
incydent z klanem =wilk=
Autor Wiadomość
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-02-10, 23:21   

Z mentaln? wiosk? si? nie dyskutuj?, zbanowa? wszystkich wilkĂłw (na serwie i na forum). Po dwadzie?cia ile? lat ch?opaczki maj?, a zachowanie godne upo?ledzonych gimnazjalistĂłw (vide kat_maciek i trag1czny).A najlepsze, ?e to co pisz? nie jest nawet obraz?, tylko prawd?.Wi?c rozda? bany i auf Wiedersehen.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-02-11, 11:56   

love is gonna save us - Benny Benassi

http://www.youtube.com/watch?v=vwJSd0R_t84
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [W]sweep 
Spoderman
Weteran




Informacje
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 845
Skąd: Uć
Wysłany: 2013-02-11, 12:15   

Ahh te emocje~~~~~ http://www.youtube.com/watch?v=XRGd0gD0QNE
 
     
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   7%   6/78
Użytkownik [B]Suseel 
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 22 Wrz 2012

Posty: 178
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2013-02-11, 16:40   

Love comes again..

http://www.youtube.com/watch?v=yYwLLyy-hZQ

because...


She (is) wolf

http://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs


:D
 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   40%   11/27
Użytkownik =wilk=Kriss83PL 


Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2013

Posty: 3
Skąd: BDG
Wysłany: 2013-02-11, 21:28   

Witam !!!

Po 1. =wilk=simlock nie jest klan liderem, a administratorem
Po 2. Ja jestem vice klan liderem i pozwol? sobie zabra? g?os w tej ?miesznej dziecinadzie !!!

Jeden z wilkĂłw (rzurek) dosta? od was bana, powĂłd: "bo mu u was te? mamy bany". W ten sam dzie? wyja?nilismy to u was na TS-ie i by? luz. Ja przy okazji sprawdzi?em w naszym ProConie list? banĂłw i NIKT z PTT nie ma u nas bana, ale luz.

Wczoraj kolejny ban od was dla =wilk=Krzysiek540, powĂłd: "zapytaj klan lidera" LOL

batar183 napisał/a:
Hmm.

Od czasĂłw bc2 mieli?my bana na waszym serwerze, w bf3 w sumie na waszym sp?dzili?my kilka dni, po 3 latach przychodzisz do nas, bo kto? od was dosta? bana. Teraz ?ci?gniesz nam i my?lisz, ?e sprawa za?atwiona :wow:


Nik wam banĂłw nie ?ci?gal bo takowych nie by?o, ale widocznie wy wiecie lepiej kto jest u nas na ban li?cie w ProConie (osobi?cie sprawdza?em)

batar183 napisał/a:
Pierduchna cz??? naszego klanu dosta?a u Was za staty BANA w tym ja.
I to Ty si? na mnie zawiod?e? ? Co? tutaj nie halo


"za staty" LOL buahaha.... wymy?l co? lepszego !!!

rwij_papucie napisał/a:
No w?a?nie kAt_maciek pokaza? jaki to u Was jest wiek limitowany swoj? wypowiedzi? na poziomie gimbusa z neostrad?....


po1. kAt_maciek nie jest naszym klanowiczem
po2. jak narazie wasze banowanie bo 100 lat temu kto? z PTT dosta? u nas bana jest oznak? poziomu gimbazy i dziecinady z neo !!!

batar183 napisał/a:
20:03:39] Trag1cznY > ale gowien z ptt ja jebie


^^ jaki lider klanu tacy klanowicze


?e tak zapytam: O CHUJ CI CHODZI Z LIDEREM KLANU ? Dla twojej wiadomo?ci Tragiczny rĂłwnie? nie jest cz?onkiem klanu =wilk= !!!

Brutal_Demon napisał/a:


5 lat temu w BF2 dostawali?my kicki u was na serwie - nie p?akali?my, gramy na swoim.
[/quote]

Czy chocia? raz 5 lat temu kto? z PTT by? u nas na TSie lub forum wyja?ni? t? spraw? ? NIE !!!

Brutal_Demon napisał/a:

w BC2 rĂłwnie? jak Batar wspomnia? - nie p?akali?my, gramy na swoim.
i w BF3 - uwaga... teraz szok, nie p?akali?my, gramy na swoim.
[/quote]

I tu kolejny raz moje pytanie: by? kto? to wyja?ni? ??? ? NIE !!! !!

My potrafili?my przyj?? na TSa i wyja?ni? ca?? sytuacj?, ale niestety chyba z wami nie da si? normalnie, bez przekle?stw i krzyku bo i tak admin pami?taj? to co by?o w epoce kamienia ?upanego.

Wojtass123 napisał/a:
Ja nie widz? sensu dalszej dyskusji. Bo po co dyskutowa? z burakami, ktĂłrzy wyra?aj? si? na poziomie dzieci w wieku 12 lat. Bana da? im wszystkim i koniec tego tematu. Takie jest moje zdanie.


Twoja wypowiedz ?wiadczy o tym, ?e jeste? profesorem nauk ?cis?ych i masz z 50 lat :brawo: :brawo:

Orenos napisał/a:
Z mentaln? wiosk? si? nie dyskutuj?, zbanowa? wszystkich wilkĂłw (na serwie i na forum). Po dwadzie?cia ile? lat ch?opaczki maj?, a zachowanie godne upo?ledzonych gimnazjalistĂłw (vide kat_maciek i trag1czny).A najlepsze, ?e to co pisz? nie jest nawet obraz?, tylko prawd?.Wi?c rozda? bany i auf Wiedersehen.


Kolejny 20-o latek z wielkim mniemaniem o sobie. Zbanwa? wszystkich =wilkĂłw= ? a banujcie, p?aka? nie bedziemy. A i jeszcze jedno ch?opcze... za czym co? napiszesz to si? doinformuj bo nie b?d? ka?demu z PTT t?umaczy?, ?e Tragiczny i kAt_maciek nie s? klanowiczami =wilkĂłw=.
Jak na razie jedyne upo?ledzone zachowanie wykazujesz ty ch?opcze.


A teraz podsumowuj?c:

1. Chcielismy za?atwi? spraw? ugodowo, ale niestety z wami si? nie da.
2. Zbanowali?cie nas na serwerze ? WYJEBANE MAMY NA TO !!! s? inne serery, mamy rĂłwnie? swĂłj serwer, ale fajnie czasami pograc gdzie? indziej, ale wy "samolubne" dzieci z PTT tego nie wiecie... gracie u siebie bo na innych serwerach nie mo?ecie "ptaszkĂłw" sobie przed?u?a?.
3. Od dzisiaj KA?DY z PTT ma na =wilku= bana ?eby?cie mieli teraz podstaw? do gadania o tym.
4. Ma?a podpowiedz dla dzieci jak wy to pisali?cie "upo?ledzonych" z PTT : nie przed?u?ajcie sobie "ptaszkĂłw" konsolk?

?egnam !!! !!

vice klan lider polskiego klanu =wilk= [size=18]Kriss83PL[/size]


P.S. Teraz pewnie znajzie si? z 500 osĂłb z PTT, ktĂłre napisz?, rzeczy typu: "w?asnie pokaza?e? swĂłj poziom" itp... NAPISA?EM TAK A NIE INACZEJ(na waszym poziomie) ?EBY?CIE DOK?ADNIE WSZYSTKO ZROZUMIELI !!! !!!!!!!!!!


A teraz mnie te? mo?ecie mnie zbanowa? !!! ! LOL
Ostatnio zmieniony przez =wilk=Kriss83PL 2013-02-11, 21:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik Qba1818 
Dolan



Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2012

Posty: 588
Skąd: Miastko
Wysłany: 2013-02-11, 21:57   

1.Jestem bardzo tolerancyjn? osob?, jednak?e rzecz?, ktĂłra mnie najbardziej irytuje to chamstwo. Zapytaj swojego kolegi KLANOWICZA kat_Grzegorz(bodaj?e) jak przywita? mnie w momencie wej?cia na kana? tsa w celu "wyja?nienia" ca?ej sytuacji. Zacz?? od darcia mordy i nazywania mnie dzieciakiem wi?c nie mĂłw mi, ?e z nami si? nie da rozmawia?.
2. Chcesz nam powiedzie?, ?e te bany to nasz wymys?? ?e taka sytuacja nie mia?a miejsca ? W takim razie wszyscy widocznie mieli?my ten sam sen (metro rush)...
3. Nie raz, nie dwa wyzywasz nas od dzieciakĂłw.... Wi?c skoro jeste? taki doros?y to po co wylewasz swoje ?ale na naszym forum? Mamy wi?cej bie??cych spraw do za?atwienia na forum ni? czytanie Twoich wypocin....
4. Radz? po?wiczy? j?zyk polski(pe?no literĂłwek, powtĂłrze? itp.)....
Serdecznie Pozdrawiam Qba1818.(21l - widz?, ?e to wa?ny aspekt oceniania przez Ciebie ludzi wi?c poda?em wiek ;) )
 
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   23%   14/59
Użytkownik =wilk=Kriss83PL 


Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2013

Posty: 3
Skąd: BDG
Wysłany: 2013-02-11, 22:07   

Qba1818 napisał/a:
1.Jestem bardzo tolerancyjn? osob?, jednak?e rzecz?, ktĂłra mnie najbardziej irytuje to chamstwo. Zapytaj swojego kolegi KLANOWICZA kat_Grzegorz(bodaj?e) jak przywita? mnie w momencie wej?cia na kana? tsa w celu "wyja?nienia" ca?ej sytuacji. Zacz?? od darcia mordy i nazywania mnie dzieciakiem wi?c nie mĂłw mi, ?e z nami si? nie da rozmawia?.
2. Chcesz nam powiedzie?, ?e te bany to nasz wymys?? ?e taka sytuacja nie mia?a miejsca ? W takim razie wszyscy widocznie mieli?my ten sam sen (metro rush)...
3. Nie raz, nie dwa wyzywasz nas od dzieciakĂłw.... Wi?c skoro jeste? taki doros?y to po co wylewasz swoje ?ale na naszym forum? Mamy wi?cej bie??cych spraw do za?atwienia na forum ni? czytanie Twoich wypocin....
4. Radz? po?wiczy? j?zyk polski(pe?no literĂłwek, powtĂłrze? itp.)....
Serdecznie Pozdrawiam Qba1818.(21l - widz?, ?e to wa?ny aspekt oceniania przez Ciebie ludzi wi?c poda?em wiek ;) )


A teraz moje odpowiedzi na twoje podpunkciki:

1. By?em u was na TSie z simlockiem i rozmawiali?my normalnie, a je?eli zachowanie ktĂłrego? z naszych klanowiczy wam nie odpowiada?o wystarczy?o przyj?c i powiedzie? lub napisa? na naszym forum ! ale po co ? lepiej "ptaszka sobie przed?u?y? i BAN !!! :brawo: :brawo: :brawo:

2. Chcesz mi powiedzie?, ?e jestem ?lepy i nie potrafi? czyta? tego co jest napisane na ban li?cie w naszym ProConie ? ani jednego bana klanowicza z PTT nie by?o u nas !!! ! ROZMUMIESZ TO ? CZY CI JESZCZE RAZ WYT?UMACZY? ??? ?? !!! !

3. Wylewam moje "?ale" na waszym forum bo kulturalna rozmowa na Tsie nic nie da?a, a obra?anie, porĂłwnywanie do dziciakĂłw i plucie na nasz klan to wy zacz?li?cie wi?c teraz nie p?acz ! Widocznie macie ma?o bie??cych spraw, ?e wszystko co napisa?em przeczyta?e?, wy?apuj?c przy tym literĂłwki (musia?e? dok?adnie czyta?) LOL

4. Nie no widze, ?e u was w klanie to sami profesorowie, humani?ci i ludzie nieomylni !!! W dupie mam literĂłwki, ktĂłre popelni?em, to co mia?em to napisa?em !
Ostatnio zmieniony przez =wilk=Kriss83PL 2013-02-11, 22:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik Qba1818 
Dolan



Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2012

Posty: 588
Skąd: Miastko
Wysłany: 2013-02-11, 22:18   

=wilk=Kriss83PL napisał/a:



2. Chcesz mi powiedzie?, ?e jestem ?lepy i nie potrafi? czyta? tego co jest napisane na ban li?cie w naszym ProConie ? ani jednego bana klanowicza z PTT nie by?o u nas !!! ! ROZMUMIESZ TO ? CZY CI JESZCZE RAZ WYT?UMACZY? ??? ?? !!! !



Czyli ok. 8 osĂłb z naszego klanu wymy?li?o sobie te bany ?
 
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   23%   14/59
Użytkownik =wilk=Kriss83PL 


Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2013

Posty: 3
Skąd: BDG
Wysłany: 2013-02-11, 22:25   

My?l?, ?e dalsze dyskusja z wami nie maj? sensu, bo mimo tego, ?e by?em na waszym TSie i przy kim? od was sprawdza?em ban list? to i tak znajdzie si? 500 osĂłb z PTT ktĂłra widzia?a bany i wie lepiej !!! !

?EGNAM !!! ! SKO?CZYLI?MY Z WAMI DYSKUSJE !!! !!
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2013-02-11, 22:25   

Po co ta ca?a dyskusja ?y? nie mo?ecie bez naszego serwera? Macie swĂłj my si? do Was nie pchamy to i Wy nie pchajcie si? do nas. Wszyscy b?d? zadowoleni nikt z nikim nie b?dzie prowadzi? bezsensownej dyskusji.
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [BF]Wojtass123 
Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 27
Dołączył: 16 Gru 2011

Posty: 274
Skąd: Z?otoryja
Wysłany: 2013-02-11, 22:34   

=wilk=Kriss83PL napisał/a:


I tu kolejny raz moje pytanie: by? kto? to wyja?ni? ??? ? NIE !!! !!

My potrafili?my przyj?? na TSa i wyja?ni? ca?? sytuacj?, ale niestety chyba z wami nie da si? normalnie, bez przekle?stw i krzyku bo i tak admin pami?taj? to co by?o w epoce kamienia ?upanego.

Wojtass123 napisał/a:
Ja nie widz? sensu dalszej dyskusji. Bo po co dyskutowa? z burakami, ktĂłrzy wyra?aj? si? na poziomie dzieci w wieku 12 lat. Bana da? im wszystkim i koniec tego tematu. Takie jest moje zdanie.


Twoja wypowiedz ?wiadczy o tym, ?e jeste? profesorem nauk ?cis?ych i masz z 50 lat :brawo: :brawo:

No widzisz po wypowiedzi wnioskujesz, ?e mam 50 lat, i tu si? grubo mylisz, bo jestem o wiele m?odszy od Ciebie. RĂł?nica mi?dzy nami jest taka, ?e Ciebie w domu nie nauczyli kultury ;)
A po drugie to skoro macie "wyjebane" na te bany, to po kiego... ta ca?a dyskusja?
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Użytkownik [ZPTT]StoQroCia
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 17 Lut 2012

Posty: 135
Skąd: Gardzienice
Wysłany: 2013-02-11, 22:36   

Wojtass tym postem sam sie pogr??y?e? :...:
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   68%   15/22
Użytkownik [BF]Wojtass123 
Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 27
Dołączył: 16 Gru 2011

Posty: 274
Skąd: Z?otoryja
Wysłany: 2013-02-11, 22:38   

Powiedz mi co takiego napisa?em, ?e si? pogr??y?em?
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Użytkownik [ZPTT]StoQroCia
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 17 Lut 2012

Posty: 135
Skąd: Gardzienice
Wysłany: 2013-02-11, 22:39   

bo to byla ironia
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   68%   15/22
Użytkownik [BF]Wojtass123 
Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 27
Dołączył: 16 Gru 2011

Posty: 274
Skąd: Z?otoryja
Wysłany: 2013-02-11, 22:40   

Ja tam ?adnej ironii nie wyczu?em. Oni s? zbyt u?omni na to ?eby my?le? na tym poziomie.
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ