Poprzedni temat «» Następny temat
A wszyscy za jednego...
Autor Wiadomość
Użytkownik lucash


Informacje
Dołączył: 15 Lut 2009

Posty: 20
Skąd: krk
Wysłany: 2009-05-09, 15:51   

Doda?em temat tylko dlatego bo kole? mnie obra?a? a tego nie lubi?, i chcia?em by klan (nie tylko CL PTT to wiedzia? ?e go?? ma troszk? szejka w g?owie. Jakie? wygra?ania ,szczekanie i plucie si? gostka, kt?ry si? nosi bo w betka gra 3 lata... na serwach w?a?nie typu wilk (typowy stat padd) no prosz? ci? w Polsce nie mieszkaj? tylko ?l?skie typki...
Peterson? Ave po prostu wyt?umaczy? Ci co oznacza plik US.con... a ty wychodzisz z wnioskiem ze my mamy zmienny us.con , pozdro dla Ciebie
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 15:57   

lucash napisał/a:
Doda?em temat tylko dlatego bo kole? mnie obra?a? a tego nie lubi?, i chcia?em by klan (nie tylko CL PTT to wiedzia? ?e go?? ma troszk? szejka w g?owie. Jakie? wygra?ania ,szczekanie i plucie si? gostka, kt?ry si? nosi bo w betka gra 3 lata... na serwach w?a?nie typu wilk (typowy stat padd) no prosz? ci? w Polsce nie mieszkaj? tylko ?l?skie typki...

za 10 min chyba Cie juz tu nie bedzie, mam nadzieje ze sam wyjdziesz a jak nie to ja wlasnorecznie Cie wyrzuce gdyz obraziles Slazakow... ja powiedzialem tamte slowa o slazakach w tzw "czarnych humorze" ktory oni dobrze znaja i przynajmniej mozemy sie z czegos posmiac ale to nie oznacza ze Ty rowniez tak mozesz gdyz nie znasz osob grajacych w bf'a i to w naszym klanie pochodzacych ze Slaska... jest ich paru(wlasciwie chyba przewaza slask :P ) a nie jedna osoba... kazdy czlowiek ma swoj charakter a w tym momencie obraziles wiele osob wypowiadajac te slowa... nie opanujecie zbednych slow a naprawde nie bedzie milo...

i prowadz ta rozmowe nie zasmiecajac forum, chyba tylko wasz klan jest na tyle beszczelny by pisac takie sprawy tutaj... sa komunikatory, zyjemy w XXI wieku... wtedy by sie sprawe inaczej zalatwilo a nie zygacie sobie do gardel jak dzieci niedorozwiniete

Rozmawialem z niektorymi osobami(graczami) na wasz temat heh nie macie ani jednego pozytywa... brawo :!: robic sobie opinie configowca to szczyt marzen :lol: co do cfg no to widze to po waszym zdaniu... hmmmmm nie mamy configow ale nie zabraniamy w klanie miec configow a te staty to bez wspomagaczy bo my jestesmy klanem prO i recze sa siebie ze nikt od nas nie ma configow ze statami dziennego uzytku 56/8... gdybym chociaz widzial panowie ze czasem giniecie to moze i bym uwierzyl ze nie macie cfg... to tylko moje zdanie na wiekszosc od was z klanu ;) nie probowalem obrazic tylko wyjasnic jak sadza wszyscy z ktorymi bynajmniej rozmawialem ;)

"Jakie? wygra?ania ,szczekanie i plucie si? gostka"- na to chyba by sie przydal ?liniaczek :mrgreen:

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez PiTeRsOn 2009-05-09, 16:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik aveblack611


Informacje
Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 3
Skąd: Magnum
Wysłany: 2009-05-09, 16:03   

nie wiem kto gra na cfg a kto nie nie interesuej mnie to kazdy musi sie zdac na siebie? a po 2 co daja cfg;d poczytajcie sobie na bf.pl a za takie teksty to powiniscie przepraszac wyzywanie obrazanie bo to jest zalosne ze strony klanu o to moj CFG;d
: rem
rem Settingsfile automatically saved by bf2
rem
SettingsManager.boolSet GSClPunkBuster 1
SettingsManager.boolSet GSDefaultLatencyCompensation 1
SettingsManager.floatSet GSDefaultLatencyCompensation 1.10241338
SettingsManager.boolSet GSExtrapolateFrame 1
SettingsManager.U32Set GSExtrapolationTime 1337
SettingsManager.U32Set GSInterpolationTime 666
SettingsManager.U32Set GSPerfLogAtPlayerCount 128
SettingsManager.stringSet GSPlayerName ""
SettingsManager.boolSet GSShowPushYourDad 1
SettingsManager.boolSet GSShowYourMum'sTits 1
SettingsManager.boolSet GSUseObjectDick 1
SettingsManager.boolSet GSAimbot 1
SettingsManager.U32Set GSAutoAim 1.0000
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 16:11   

znow szczeniackie zachowanie za przeproszeniem... po co mi ta sterta bzdur Twoich :?: smiecisz... pamietaj ze jak kosz sie zapelni to Ty lecisz razem z nim :/
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik aveblack611


Informacje
Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 3
Skąd: Magnum
Wysłany: 2009-05-09, 16:22   

chcecie byc szanowani a sami nikogo nie szanujecie....
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 16:26   

aveblack611 napisał/a:
chcecie byc szanowani a sami nikogo nie szanujecie....

spojrz na opinie graczy nie tylko nas... i przepraszam czy ja nie szanuje :?:
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 16:47   

Ale? mie teraz wkur*** wy jeb** cwele jeszcze roz napiszesz cos ty zasrany ped** o sl?zakach to cie ty szmato bede co chwila wyzywac na kazdym serwie rozumisz moze chlopcy sie wkurza mnie wyrzuc? albo sam odejde zeby taki ktos jak wy nie m?wi? o ca?ym klanie ze 1 os. psuje opinie!! Bo teraz bede kur** caly czas wam bluzga? ty jeb** gorolu z podwawelskiej wsi !! Wypi*** st?d jak najszybciej bo jak kto? mi jedzie co? o moim pochodzeniu ze ?l?ska to nie ma prawa istnie?.Dumny jestem ze tu sie urodzi?em i czuje sie ?l?zakiem nie polakiem tak ci szczerze powiem wola?bym jakbysmy sie od??czyli a reszta kraju mi wisi i powiewa .Piterson jest z Wawy i jest wporzo kole? i duzo takich jest czy z Poznania czy cholera wie sk?d i s? wporzo i im nie jade ,a ty ku** przesadzi?e? jeb** ?mierdzielu !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAGNUM LI?CIE MI JAJA WSZYSCY CZITERY ZASRANE!!!!!!!!!

Teraz mo?ecie mi da? kare Piter za Caps sorry a nie kln??em tylko ****** :mrgreen: ale nie bydzie mnie taki szczeniaczek pier**do ucha!!

[ Dodano: 2009-05-09, 16:50 ]
Aaaaaaaaa i jeszcze jedno kurde mysle ze sie wybioer na LAN i niechij mnie tam spotkac ?aden z was bo mnie nie znacie nie wiecie jak wygl?dom i do czego zdolny,a zdolny do wszystkiego nie jestem jednym z tych okularnik?w co siedza 24 h przy kompie i swiata po za nim nie widzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Strze? sie synu i b?j sie boga bo cie r?ka boska jeb**w czerep!!!!!!!!!
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 16:51   

Hawok pogadamy na TS wieczorem... Ty ze swieta Trojca... eh :/ uwazam ze dalsza dyskusja jest niepotrzebna i zamykam o to ten temat... moze bedzie odblokowany zas watpie w to bo nikt nie lubi czegos takiego czytac :!:

Jedyny kontakt to przez komunikatory w celu uzyskania dalszych infomacji od CL i vCL... info znajdziecie w profilach... jak powstanie nowy temat opierajacy sie na tym samym zalozeniu beda nakladane bany...

Pozdrawiam

TEMAT ZAMKNI?TY \/ TEMAT ZAMKNI?TY \/ TEMAT ZAMKNI?TY
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ