Poprzedni temat «» Następny temat
GRANATNIK
Autor Wiadomość
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-02-12, 13:51   

DJSPEED napisał/a:
Brutal_Demon nie to mia?em na my?li ?le mnie zrozumia?e?, czytam zasady serwera na kt?ry w chodz? i widz? poweidzmy zakas 40mm i RPG albo innych broni nie u?ywam, a pozatym sam masz Brutal_Demon PL na granatniku 40mm 584kill i platyne na tym i prawie tyle samo czasu na tej broni wi?c czego si? czepiasz mnie jak? ja gram broni? ?? Ja te? chce nabi? t? broni? platyne :D

[ Dodano: 2011-02-12, 13:19 ]
Prosz? o zamkni?cie tego tematu bo tu si? zaczyna robi? bur... , a niechce si? z nikm k?uci? :D
Sorry DJ.SPEED, ale to wygl?da tak, ?e ty latasz z granatnikiem jako bro? g??wna. Ja mam przebiegane z nim 4.5 godziny, ale ponad 100 kil?w wi?cej od ciebie. Ja go wyci?ga?em jedynie jak kogo? nie da?o si? si?gn?? pestkami, lub zauwa?y?em du?? grup? przeciwnika. Szczerze nie widz? nic z?ego w wykorzystywaniu tuby w ten spos?b i nawet pochwalam. Ale 7 godziny gry tub? przy 8.5 godziny (zsumowane) gry karabinami szturmowymi m?wi jedno - k?amiesz. Jeste? - za przeproszeniem - noobem i po?miewiskiem w klanie. Psujesz nam opini? i nic nie wnosisz opr?cz wkurwiania innych klanowicz?w swoim zachowaniem.
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-02-12, 14:15   

Jeszcze nie wyzdrowia?em do ko?ca wi?c musz? podzi?kowa? Pa?kowi, za wyci?ni?cie paru zda?, skoro ju? zosta?em zaatakowany ^^ xD na swoj? obron? mam to, ?e mia?em pre-order... chyba jeden dzie? czy wi?cej wcze?niej mog?em gra? od tych co mieli zwyk?? wersj? i teraz powiem tak, wycwani?em si? np: z M60 dla medyka, bo pami?tam to jak dzi?, gdy zacz??em pru? z M60 a inni jeszcze troch? do tej broni mieli, s?ysza?o si? ci?gle "ej Brutal z czego Ty walisz? co to jest? jaka klasa to ma? na kt?rym stopniu jest ta bro?? ale kosi" I WTEDY jeszcze nikt nie uwa?a? M60 za noobsk? bro? a ja sobie j? szybciutko wbi?em na legalu.

Z GRANATNIKIEM jest ju? inaczej, na pocz?tku nikt nie wkurwia? si? na granatnik (TAK JAK DZISIAJ), je?li kto? biega i wali z ?usek, ko?czy mu si? ammo wi?c zostaje mu granatnik - spoko... je?li kole? jest za przeszkod? lub grupka przeciwnik?w - spoko.
Je?li ci?gle si? s?yszy, ?e zabijasz z granatnika i pierwsze co robisz po zobaczeniu przeciwnika to zajebanie mu z puszki (granatnik) - nie spoko.

Moja obrona na temat granatnika: Granatnik jak wiadomo wbija si? sam przy okazji je?li gracz gra normalnie, mi gdy pozosta?y dwie czy jedna gwiazdka do platyny, pami?tam to jak dzi?, ?e siedzia?em NA NASZYM SERWIE, gdzie by?a WI?KSZO?? Z PTT jak nie wy??cznie... bo to dawno by?o i faktycznie koledzy si? troch? wkurzali ale m?wi?em, ?e nabije i koniec i trwa?o to mo?e par? rund i JESZCZE RAZ PODKRE?LE, NA NASZYM SERWIE W POROZUMIENIU Z RESZT?, nie na innych gdzie pisz? "PTT noob".

Jeszcze ciekawostka, gdy zrobi?em platyne z granatnika (potrzeba 500 killi) wal? tylko i wy??cznie z podwieszanej strzelby, platyne zrobi?em z GL jakies... hoho... 250h gry temu, pewnie przesadzam ale by?o to serio dawno, a mam na dzisiejszy dzie? z GL 584, czyli przez tak d?ugi czas pewnie jak kto? mi podmieni? kita, czasem raz na pare dni/tygodni kogo? z tego ubi?em.
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik Maniek
[Usunięty]
Sekcja BF


Informacje
Wysłany: 2011-02-12, 14:22   

Panowie mamy piekna pogode, radujmy sie. Nie klocmy sie kto kogo zabil, lub kto komu rozlupal glowe granatnikiem. To tylko gra ... Peace to the world :roll:
 
     
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-02-12, 14:35   

Maniu? czasem trzeba, a dzie? jeszcze ca?y przed nami... ^^
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-02-12, 15:02   

Sory, ale wam si? ju? ostro popierdoli?o , ?e o takie rzeczy si? wyk??cacie .... no straszne , ?e jaki? 15 letni grubas nazwa? nasz klan , klanem noob?w , doprawdy tragedia -_-

PS.Ja mam 1159 zabitych z gl'ki i 11h,25minut i 8 sekund, ukamienujcie mnie za to...

PS2.A twojego zachowania Fatii za choler? nie rozumiem, po ##uj tego screena w og?le dawa?e? tutaj ?
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-02-12, 16:02   

Orenos, nie chodzi o granatnik, nie chodzi o k??cenie si? kto ile czym -.- wi?c naprawd? tw?j post jest typowo "napisz? co?, nie wiem o co chodzi ale trzeba si? odezwa?".
Ja Ci powiem o co chodzi, o klan... dok?adniej rzecz ujmuj?c, o ludzi w tym klanie, wiecie w czym tkwi problem? powtarzam to kt?ry? raz, wi?c tylko powiem, ?e date do??czenia mo?na zobaczy? po lewo, chce przez to powiedzie?... przez ten klan przelecia?o naprawde du?o ludzi, cz??? z nich by?a kiepska i z czasem wylecia?a, cz??? by?a dobra... lecz wylecia?a albo przez tych kiepskich, przez atmosfere lub z innego powodu, a cz??? zosta?a do dzi?.

Ekipa z GROMU oraz ludzie z raczkuj?cego PTT nie byli mi?kcy... rekrutacja by?a do kurwy n?dzy ci??ka, a przynajmniej wymaga?a wi?kszego zaanga?owania, jak my?le o Xerorze i Amrac przeszliby dawn? rekrutacje bo s? AKCEPTOWANI... ale CO NIEKT?RYCH kt?rych nick?w nie wymienie by?o by inaczej.... prawda jest taka, ?e dawniej, ludzie nie bali si? m?wi? co ich gryzie i co denerwuje u drugich os?b, by?y rekrutacje w kt?rych cz??? by?a na TAK a cz??? na NIE, dzisiaj to wszystko idzie tak jakby wszyscy mieli wyjebane kogo rekrutujemy, no gra... gada... siedzi na TS... i co i tyle? ?e si? czepiam? ale nie mam racji? TAK, PRAWDA JEST TAKA, ?E PO OSTATNIEJ GOR?CZCE I WYDARZENIACH W KLANIE ... oraz... frustracjach na TS, postanowi?em nie by? mi?y do tych os?b, ten klan to nie wi?zienie, to, ?e kto? jest ju? rekrutem nie znaczy, ?e nie mo?e st?d wylecie? i powinni?cie to wiedzie? powinni?my by? jednym organem i dzia?a? razem je?li kto? do nas nie pasuje... np. zgodzicie si?... ?e nie tylko ja, batar czy Fati wytykamy b?edy DJ.SPEED'owi, dzia?a to jak najs?absze ogniwo.
Nie powinni?my przyjmowa? wszystkich kt?rzy spe?niaj? wymagania a tych kt?rzy do nas pasuj?, kto? mo?e napisze, ?e zamiast cisn?? te osoby mo?e je zaakceptowa?... ?e z tego tylko k??tnie wychodz?, tak jak np. TERAZ.. ale k??tnie b?d? zawsze! wi?c czemu by przy okazji nie DZIA?A?.
W klanie ma by? mi?o i wygodnie... a nie, ?e wchodzimy na TS.... i tylko w my?lach si? wkurzamy na jednego z klanowicz?w a wcale nie jeste?my w tym sami.
Nie mo?emy zrobi? takiej Sparty? Ka?dy porz?dny, solidny... oczywi?cie, ?e nawet jak b?dzie tak wspaniale i tak b?d? k??tnie... ale nie b?d? one tak wp?ywowe i mocne jak wtedy gdy ktos nas bardzo irytuje w klanie.
Mo?e mnie pare os?b teraz nie lubi albo nienawidzi... powiesz? si?... albo nie, zrobi? dzi? imprez? zaprosz? jakie? dzio?chy i kupie piwo.
Zrozumcie! tak jak JA tak i WY, po ca?ym dniu roboty lub innego kurewstwa chcieliby?cie wej?? na TS i do??czy? do braci z klanu z kt?rymi si? odpr??ysz i b?dziesz ?artowa? oraz mi?o sp?dza? czas (jak za dawnych lat :( )
To b?dzie niemo?liwe jak b?dziemy ?lepi na takie akty zbrodni jakie ostatnio powsta?y w klanie, my?lcie co chcecie, ale nie b?de wi?cej oboj?tny na osoby kt?re rekrutujemy.

Drodzy klanowicze, opr?cz skilla, aktywno?ci i kultury, LICZY SI? AKCEPTACJA INNYCH KLANOWICZ?W.

P.S nie obra?aj si? Orenos :( xD


EDIT: C?? mo?e si? te? okaza?, ?e je?li otworzycie jaki? konflikt lub szczer? rozmow? z osob? kt?ra was irytuje, mo?ecie si? dowiedzie? dlaczego ta osoba si? tak zachowuje, bo mo?e nawet nie zdaje sobie z tego sprawy... i mo?e nawet zmieni si? na lepsze ;)

P.S.2 u?wiadomi?em sobie, ?e jakie? 25% z tej przemowy mia?em podczas gor?czki tamtej magicznej nocy z kt?rej Wodzu polewa ;p
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [ZPTT]BloodMR 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 15 Mar 2010

Posty: 160
Skąd: Kielce
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-02-12, 16:26   

Zauwa?y?em, ?e tu si? toczy wojna o byt. Jestem za?enowany zachowaniem DJSPEED-a ,kt?ry to obarcza mnie wina za sytuacje kt?ra by?a w pe?ni uzasadniona. A wiec tak Szpilok mnie pojecha?, a si? "wkur..." bo mia?em staty co? 2/6 i z tego co pami?tam gracz o nicku: Jhad czy jako? tak pojecha? mnie z granatnika ( mo?na by?o si? domy?le?, dosy? popularna bron) zaraz po respawnie wiec napisa?em "we? spie...". Przyznaje, ze to wygl?da?o jakbym na szpiloka pisa?. Nie zycze sobie takiej konspiracyjnej zagrywki jaka uskutecznia DJSPEED, a i taka ma?a sugestia s? wgrane polskie znaki i zar?wno s?ownik na forum. Jak juz kiedy? kto? wspomnia? chyba Nirvana "wasza ortografia kaleczy moje oczy";p ale to juz tak poza nawiasem.

PS
Brutal nie czyta?em co wy?ej napisa?e? bo zbyt du?o tego, wiem jeste? wylewny bo to Cie boli xD Ale w pe?ni zgadzam si? z twoja jak zawsze opinia :)
_________________
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   72%   18/25
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-02-12, 16:58   

Orenos napisał/a:
Sory, ale wam si? ju? ostro popierdoli?o , ?e o takie rzeczy si? wyk??cacie .... no straszne , ?e jaki? 15 letni grubas nazwa? nasz klan , klanem noob?w , doprawdy tragedia -_-

PS.Ja mam 1159 zabitych z gl'ki i 11h,25minut i 8 sekund, ukamienujcie mnie za to...

PS2.A twojego zachowania Fatii za choler? nie rozumiem, po ##uj tego screena w og?le dawa?e? tutaj ?
Ale jednocze?nie masz przy samym M16 sp?dzone niemal 110 godzin gry. To prawie tyle, co DJ.SPEED w og?le w ca?ym BFBC2. A masz te? ~50h z innymi AR. To nawet nie da si? por?wna?. Zreszt?, nikt na ciebie nie narzeka, a na DJ.SPEED ju? tak - a chyba g??wnie o to chodzi.
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik Lord KillerPL 



Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 14 Sty 2011

Posty: 23
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-02-12, 17:13   

jak dla mnie to my?l? ze mo?emy na naszych serwerach u?ywa? granatnik?w ale zgodz? si? z ka?da decyzja og??u!!jak dla mnie speed to swojego rodzaju folklor ale za to sympatyczny wiec co b?dziemy chcieli b?dzie:)
_________________


 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2011-02-12, 18:20   

Widz? bardzo nie zdrowa sytuacja powsta?a, jak dla mnie ?mieszna jest k??tnia co do granatnika .Jedyne co w takiej sytuacji mo?e by? to ocena ?e gracz tego typu jest po prostu tzw. Noobem nie jest to gra uznawana przez starych wyjadaczy, jednak nie mo?e by? powodem do zatarg?w.Gra BC2 oferuje taki a nie inny zestaw broni z kt?rego ka?dy korzysta w taki czy w inny spos?b i nie jest to zakazane.
W ka?dym b?d? razie najwa?niejsza jest atmosfera na Ts je?li kto? j? psuje niestety b?dzie musia? si? z nami po?egna?, nie gra jest wyznacznikiem a og?lne zrozumienie i akceptacja pozosta?ych uczestnik?w.


Ps.Rozmawia?em DJ.SPEEDem nie odnios?em jakiego? nie pozytywnego odczucia, twierdzi ?e glitche odesz?y do historii a co do granatnika to tak jak ju? pisa?em.W ka?dym b?d? razie je?li sytuacja b?dzie nadal trwa?a i b?dzie to psu?o gr? jak i atmosfer? na tsie b?dziemy zmuszeni niestety po?egna? DJ.SPEEDa .Ja osobi?cie nie jestem za wyrzucaniem Klanowicz?w ale liczy si? dobro og??u.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-02-12, 18:40   

Make love, not war
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [ZPTT]Luk 


Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 928
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-02-12, 19:07   

Wodzu napisa?e? pi?kne podsumowanie z kt?rym si? zgadzam.

Zamykam temat.
_________________
BF3 Stats
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   13%   11/83
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ