Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Wodzu
2016-11-17, 22:55
PTT na luzie 2 / Prolog
Autor Wiadomość
Użytkownik Mrocznu 
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 27
Dołączył: 08 Wrz 2016

Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-11-21, 15:10   

Błagam wasz wszystkich orarnijcie się :!: Jak długo można ciągnąć tak bezsensowne głupie i często błache kłótnie w imię czego ile kto ma iq (tylko nie wyjerzdzajcie mi tu o krucjatach). Pacząc czasami na te kłótnie na forum mam wrażenie że po obu stronach są same dzieci a tak nie powinno być :!: :!: :!: to 1. a 2 to to że ONI jak i MY mamy prawo do wyrażania swojej obiektywnej lub subiektywnej opini PRZECIE NIC TAK NIE MOTYWUJE CZŁOWIEKA DO PRACY JAK ODPOWIEDNIA KRYTYKA- takie jest moje zdanie. Prosiłbym o to żebyście nwm spotkali na jakimś ts pogadali wyżalili się i porozmawiali ze sobą na spokojnie jak człowiek z człowiekiem a nie jak debil z debilem który wykłóca się kto z nich jest durniejszy
Ludzie przecie jesteście dorośli nie reprezentujcie siebie na takim samym poziomie co widzów od pewnego stołu (czemu muszę obrażać stoły :niie: )
na koniec mojej rozprawki Proszę i apeluje zajmijmy się tym czym mamy się zająć jak chcą zobaczyć co się ty dzieje to ok ale panowie z ULT proszę na miłość boską tak samo jak z PTT opanujcie się z tymi prowokacjami do kłótni niech wypowiedzą się może będą mieli trochę racji a my powiniśmy to uszanować jako ludzie cylivizowani i bedących kiedyś w tym samym klanie
dobra teraz koniec XD
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2016-11-21, 16:56   

Mrocznu napisał/a:
PRZECIE NIC TAK NIE MOTYWUJE CZŁOWIEKA DO PRACY JAK ODPOWIEDNIA KRYTYKA

Odpowiednia, czyli chyba właśnie ta konstruktywna, ale co ja tam wiem :]


Mrocznu napisał/a:
Prosiłbym o to żebyście nwm spotkali na jakimś ts pogadali wyżalili się i porozmawiali ze sobą na spokojnie jak człowiek z człowiekiem a nie jak debil z debilem który wykłóca się kto z nich jest durniejszy

Gdybyście wyrazili kiedyś taką szczerą chęć, to możemy się spotkać; wasi liderzy + nasi, a ja mogę być mediatorem (mam w tym trochę doświadczenia) z mocami wyciszania, etc. Każdy by się wypowiedział po kolei, bez kłótni i wyzywania. Usiedlibyśmy przy piwku i pogadali jak normalni ludzie. Kto za? :)
(może być nawet na kamerkach, bo jednak patrzeć rozmówcy prosto w oczy to jest całkowicie inny poziom; nawet on-line)


Mrocznu napisał/a:
panowie z ULT proszę na miłość boską tak samo jak z PTT opanujcie się z tymi prowokacjami do kłótni niech wypowiedzą się może będą mieli trochę racji a my powiniśmy to uszanować jako ludzie cylivizowani i bedących kiedyś w tym samym klanie

To, co wyżej. Polać mu! :beer:
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [ZPTT]Okajka 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016

Posty: 43
Skąd: Biała Rawska
Wysłany: 2016-11-21, 17:30   

Ogólnie to chciałabym zaznaczyć, że pierwszą osobą, która tu wspomniała o Brutalu jest nasz wielki krytyk, który napisze ze coś jest chujowe i tyle, więc nikt tu nikogo nie prześladuje, ani nic w tym stylu. :') Utt i Ptt to dwa oddzielne klany, myślę że żadne nie chce nikomu wchodzić w drogę i według mnie rozstrząsanie tego co było kiedyś nie ma najmniejszego sensu, bo to i tak nic nie zmieni. :P Co do "poziomu humoru", czy same jego poczucie, jest to kwestia indywidualna, każdy lubi co innego i czuje się lepiej w czym innym. To że "Ptt na luzie" nie jest toćka w toćke identyczne jak "Randomowo", bo są inni ludzie z innym humorem, nie znaczy że od razu musi być gorsze. :)
Poźdlo (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚. * ・ 。゚,
_________________
Okaj
  https://www.facebook.com/okajkaa" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   38%   5/13
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-11-21, 17:56   

Truchlo napisał/a:
Usiedlibyśmy przy piwku i pogadali jak normalni ludzie. Kto za? :)

Na piwko zawsze jestem chętny xD
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik Radowid 


Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 21 Lis 2016

Posty: 3
Skąd: Małopolskie
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2016-11-21, 21:04   

Parę pytań:

Czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę na fakt, że całą kłótnię rozpoczęło 2 ludzi, niezwiązanych w ogóle z żadną ze stron (a nawet jeśli byliby widzami Brutala)

Że obie strony chcą podobno jedynie spokoju

Że tutejsi młodsi i nowi klanowicze próbują zażegnać konflikt, kiedy dorośli, starzy klanowicze obrzucają się gównem i nie używają argumentów

Czas może przestać się żreć, bo jak widzę ludzi, których każdy post jest pluciem jadem i prowokacją, to aż tak bardzo mnie nie dziwi, że ktoś się wreszcie dał sprowokować.

A autor cytatu "Brutal i reszta to kurwy to jest fakt." dostałby ode mnie medal z ziemniaka za bycie internetowym gimbo-napinaczem roku.

PS.: Nie stoję po żadnej stronie, to, że dorosły facet daje się sprowokować i zapuszcza się na forum klanu, który opuścił z hukiem świadczy o tym, że wcale taki dorosły mentalnie nie jest. "DO ZOBACZENIA JUŻ NIE DŁUGO " śmierdzi groźbą, a grożenie dzieciom w internecie jest według mnie żałosne.

PS2.: Tak, zrobiłem sobie konto, tylko po to, żeby to napisać.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [BF]Volt2412 
Dywizja Battlefield

CS GO



Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 10 Lip 2015

Posty: 304
Skąd: Dolnyśląsk
Wysłany: 2016-11-21, 22:34   

Radowid napisał/a:

A autor cytatu "Brutal i reszta to kurwy to jest fakt." dostałby ode mnie medal z ziemniaka za bycie internetowym gimbo-napinaczem roku.

PS.: Nie stoję po żadnej stronie, to, że dorosły facet daje się sprowokować i zapuszcza się na forum klanu, który opuścił z hukiem świadczy o tym, że wcale taki dorosły mentalnie nie jest. "DO ZOBACZENIA JUŻ NIE DŁUGO " śmierdzi groźbą, a grożenie dzieciom w internecie jest według mnie żałosne.

PS2.: Tak, zrobiłem sobie konto, tylko po to, żeby to napisać.


Drogi panie kolego. Istnieje coś takiego jak wolność słowa, etc. Nie będę się pierdolił w regułach prawnych. Tak kurwa jestem chamem i prostakiem, napisałem to i bardzo chętnie przyjmę medal. Co do gróźb... Śmiechłem
_________________
Jestem volt zajebisty kurwa chuj
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   30%   12/39
Użytkownik Radowid 


Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 21 Lis 2016

Posty: 3
Skąd: Małopolskie
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2016-11-26, 01:18   

Szkoda czasu na takich ludzi jak ty gościu. W internecie fajnie się pisze, chciałbym zobaczyć jak mówisz to parunastu dorosłym facetom prosto w twarz. Pozdro, jak dorośniesz i wyjdziesz z piwnicy na pewno zmądrzejesz, to pewnie wina trudnego wieku ^^
_________________
"Baller futuristic, groovy gangsta with an attitude
What these niggas make a year, I spend that on my daughter shoes"
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]Okajka 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016

Posty: 43
Skąd: Biała Rawska
Wysłany: 2016-11-26, 01:39   

Forget about it, no one gives a fuck (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚. * ・ 。゚,
_________________
Okaj
  https://www.facebook.com/okajkaa" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   38%   5/13
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2016-11-26, 12:58   

Nie można skończyć tak trochę zaczyna to zaśmiecać forum. Zbędna kłótnia.

Kolega wyraził własną opinię i sprowokował Bodzia. Tylko tym że wyraził swoją opinie ?
Zgodzę się z matentym na początku "mhm czyli już nie można wyrazić swojej opinii dobrze że reprezentujesz nasz klan w taki sposób". Bodziu dałeś się sprowokować przez co wszystko poszło jak lawina.

Do cholery jasnej zamknijcie temat i będzie spokój NIKT NIC NIE NAPISZĘ będzie koniec nerwów kłótni zbętnego pier**lenia.
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-11-26, 13:39   

Tę sprawę chyba trzeba sądownie rozwiązać, bo inaczej nie dojdzie do żadnego porozumienia. Może jakiś negocjator albo mediator by się przydał xD
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik HooTi 


Informacje
Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2016

Posty: 10
Skąd: Niemodlin
Wysłany: 2016-11-26, 16:55   

Elo
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2016-11-26, 20:14   

Krytyka jak najbardziej, ale od ludzi normalnych, a nie od tych co swoim zachowaniem wskazują wrogość do naszego klanu. My jeńców nie bierzemy i wraz z zdrajcami pod ścianę...
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2016-11-27, 01:23   

Bodziu wyraził opinie cytując "Poziom jest Kure**ko niski". Po części zgodzić lecz mi nie chodzi o sam humor lecz o montaż. Muzyka jest za głośno nie słychać dużej części słów (Przynajmniej u mnie na słuchawkach)

Żeby nie było zostawię tu mój film też nie jestem orłem. Również źle montuje przykład

https://www.youtube.com/watch?v=MnUXJfsTmqI

03:09 wyraźnie słychać że muzyka jest o wiele za głośno względem wypowiadanych tam słów. Jest to również wina tego że mikrofon miałem mocno przyciszony na nagraniu. Samo intro względem późniejszej sceny jest o wiele za głośno.
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ