Poprzedni temat «» Następny temat
Co dalej?
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]KWB_Daras 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 31 Sty 2013

Posty: 592
Skąd: Trn
Wysłany: 2014-01-15, 17:12   Co dalej?

Mam wra?enie ?e zosta?em SAM?

Czy kto? jeszcze oprĂłcz mnie chce gra? i bawi? si? w ligi i turnieje?
Nie zale?y mi na osobach ktĂłre graj? od ?wi?ta bo to nie o to chodzi tylko 5-6 razy w tygodniu o ustalonej godzinie jest trening i gramy a nie tak jak to w tej chwili wygl?da... Na Go4BF4 by?y 3-4 a wczoraj 2-3

Panowie krĂłtko i na temat!
GRAMY CZY NIE!
_________________
Martwi nie potrafią skakać
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   30%   18/59
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2014-01-15, 19:47   

Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [ZPTT]hunterPL96 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 28 Lut 2013

Posty: 293
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-01-15, 20:24   

rwij_papucie napisał/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.


Mamy w klanie par? m?odych osĂłb, ale z regu?y brak im "skyla" (je?li kto? si? poczu? ura?ony to przepraszam) jakiego wymaga si? na esl/ turniejach, tak wi?c patrz?c na to co si? dzieje z t? gr? i z zapa?em o ktĂłrym wspomnia? papu? nie wrĂł?? dobrze nam w tego typu imprezach e-sportowych.
_________________
"Ludzkość musi położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres ludzkości"-John Fitzgerald Kennedy
Ostatnio zmieniony przez hunterPL96 2014-01-15, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   2%   1/39
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2014-01-15, 21:00   

rwij_papucie napisał/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.



Bardzo dobrze uj?te :)

Daras nasz klan nie jest nastawiony na walk? w ligach, wiem ?e chcesz powalczy? i jest kilka osĂłb ktĂłre te? chc? pogra? mecze ale nie ma co si? spina? traktuj to z przymru?eniem oka.Jeste?my Klanem typowo 4fun mamy po prosu czerpa? przyjemno?? z gry i wspĂłlnych relacji na Tsie .
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik [ZPTT]ra131313 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 24 Mar 2013

Posty: 564
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2014-01-15, 21:50   

rwij_papucie napisał/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.


Niestety ludzie w naszym klanie nie maj? czasu na takie granie( zreszt? ja rĂłwnie? i jak kto? przypomnia? brak mi skyla :) ) niektĂłrzy maj? prace, niektĂłrzy studia, niektĂłrzy szko?e, niektĂłrzy ch... jeszcze wie co :) , ci??ko ci bedzie znale?? ekipe dyspozycyjn? codziennie
_________________
ra131313/RA.HannibalSmith
 
     
Poziom: 21 HP   1%   9/996
   MP   100%   475/475
   EXP   82%   46/56
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2014-01-15, 22:00   

Wodzu napisał/a:
rwij_papucie napisał/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.



Bardzo dobrze uj?te :)

Daras nasz klan nie jest nastawiony na walk? w ligach, wiem ?e chcesz powalczy? i jest kilka osĂłb ktĂłre te? chc? pogra? mecze ale nie ma co si? spina? traktuj to z przymru?eniem oka.Jeste?my Klanem typowo 4fun mamy po prosu czerpa? przyjemno?? z gry i wspĂłlnych relacji na Tsie .


Ja dalej mam swoje zdanie ze w klanie sa ludzie z dobrym skillem ale nie w ta gre Panowie tak jak od poczatku mowilem. To jest niegrywalna kupa i mowilem Ci Daras od poczatku zebys sie nie pchal w to bo szkoda czasu i nerwow.
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2014-01-15, 23:46   

Bahama juz nie przesadzaj bo podgrzewasz atmosfere. Gra jak gra jednym sie podoba drugim nie. Ja osobiscie lubie bf4 ale potrzebuje tez odmiany nie mozna cisnac dzien w dzien w ta sama gre, kupa tez bym tego nie nazwal moze tylko delikatnie nudna. Jak by dolozyli mapy typu metro caspian karkand byla by to calkiem fajna i dobrze zrobiona gra. Problemy z netkodem zdarzaly sie i w bc2 jak i w bf3. To sa bolaczki nowowydanych gier gdzie producencie cisana programistowa o szybki produkt bo kasa potrzebna. Bf 3 na poczatku tez mial opinie kupy i niegrywalnej ale po 3 /4 miesiacach w koncu zaczelo sie w nia dobrze grac. Poczekajmy z opiniami o bf 4 3/4 miechy.
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [ZPTT]KWB_Daras 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 31 Sty 2013

Posty: 592
Skąd: Trn
Wysłany: 2014-01-15, 23:59   

Najwi?kszy problem to netcode i gini?cie w 1 klatk? bo sekund? to nazwa? nie mo?na... Jak widz? ?e kto? do mnie strzela to si? chowam, tu tego nie widze i czasu na schowanie si? niema czyli tak d?ugo jak nie poprawi? netcodu ta gra b?dzie gunwem, pozosta?e aspekty gry s? dla mnie jak najbardziej akceptowalne ale netcode to jest gwĂł?d? w oku... Bo jak zareagowa? na co? czego si? nie widzi? NIJAK! Rozumiem odrzucenie i brak ch?ci bo sam napierdalam w klawiatur? a? mi enter wypad?...

Jakby nie netcode to gra si? mi?o do momentu...
_________________
Martwi nie potrafią skakać
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   30%   18/59
Użytkownik [B]N3SC 
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2011

Posty: 192
Wysłany: 2014-01-16, 08:29   

Ja na chwil? obecn? raczej nie mam zamiaru gra?, jeszcze jaki? czas tamu gra mi si? podoba?a, ale nag?y przyrost ludzi lataj?cych z acem i scarem z chwytem krĂłtki i ci??k? luf? strzelaj?cych do mnie ci?g?ym ogniem z po?owy mapy i trafiaj?cych idealnie - mnie rozpierdoli?. Tego nie potrafili ani starsi ani BCorps.
Moim zdaniem ta gra to obecnie 90% go?ci z makrami na odrzut, bo utrzyma? ace23 z ci?zk? i krĂłtkim chwytem w linii prostej jest nie mo?liwe.
Dlatego gram w lola :D tu poza trolami, afkami, idiotami i polsk? gimbaz? nic mnie nie denerwuje :D
Ostatnio zmieniony przez N3SC 2014-01-16, 08:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   92%   25/27
Użytkownik [B]b4son 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 20 Mar 2013

Posty: 419
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-01-16, 12:16   

bf4 teraz jest dobry, nie mĂłwi? ze sie nie wkurwiam ale nie ma porĂłwnania z tym co by?o jak zaczyna?em gra?, bo naprawd? wiele rzeczy naprawili.

KWB_Daras napisał/a:
Najwi?kszy problem to netcode i gini?cie w 1 klatk? bo sekund? to nazwa? nie mo?na


to nie jest wina netcodu tylko tickrate serwerĂłw (Tickrate is how often the server updates clients as to what is happening about where everyone is on the map, where assets are etc - chyba pro?ciej sie tego nie da wyja?ni?) w bf4 tickrate jest mi?dzy 10-30(nie ma potwierdzenia od dice) a za to w bf3 by? ustawiony na 40, w tych czasach powinno by? to ustawione na 100 no ale jak kto? to pi?knie uj?? "Only in battlefield we have tickrates for a Minecraft server"

Tyle w temacie.
_________________
Don't Ignore Important Lyrics
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   4%   2/49
Użytkownik [ZPTT]KWB_Daras 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 31 Sty 2013

Posty: 592
Skąd: Trn
Wysłany: 2014-01-16, 12:31   

Czyli netcode :wink:
Bo czym?e jest wysy?anie i odbieranie pakietĂłw je?li nie netcodem??
_________________
Martwi nie potrafią skakać
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   30%   18/59
Użytkownik [B]b4son 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 20 Mar 2013

Posty: 419
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-01-16, 12:39   

nie, chodzi o cz?stotliwo?? z ktĂłr? updatowane s? informacje na serwerze. Gdyby by?o ustawione na 100 problemĂłw by praktycznie nie by?o.
_________________
Don't Ignore Important Lyrics
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   4%   2/49
Użytkownik [ZPTT]KWB_Daras 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 31 Sty 2013

Posty: 592
Skąd: Trn
Wysłany: 2014-01-16, 12:41   

Definicja netcodu: It's the chunk of code that manages the data transfer between client/host players.

Zamykam temat
_________________
Martwi nie potrafią skakać
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   30%   18/59
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ