To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pierwszy krok - Areken

Areken - 2020-05-29, 15:16
Temat postu: Areken
Nick: Areken

Wiek: 21

Jak długo grasz online: Uhh jakoś od 13 roku życia, czyli dobre 8 lat.

Ile czasu poświęcasz na gry: Różnie aktualnie mam przygotowania do matur, ale podczas normalnego żywota tak po 4h wyrabiałem normę, ale to też zależy, bo przy dobrym towarzystwie i całą noc można przesiedzieć.

W jakie gry lubisz grać: Aktualnie w "nowym kompie" spaliła mi się płyta główna, także zbieram na naprawę. Ale wszelkie Nfsy i pochodne typu San Francisco Driver. Wszelkie odsłony GTA poprzez SAMPA, MTA, także GTA V, zwłaszcza serwery RP haha. CS 1.6 + GO, LOL, symulatory także farmy, wyścigówki typu DIRT/GRID. Nie widzę problemu żeby nawet do Minecrafta zajrzeć, wszelkie strzelanki i Battle Royale. A także przygodówki, paladinsy i inne. No podsumowując we wszystko (no jedynie bez horrorków).

Kilka słów od siebie: Mam na imię Arkadiusz. Niedługo mam maturę i skończyłem technikum o profilu technik mechatronik. Na co dzień interesuję się motoryzacją, informatyką, rolnictwem, uwielbiam czytać książki, od niedawna jestem także DJ-em na radiu serwerowym z dobrymi wynikami. Jestem początkującym kierowcą rajdowym na poziome rajdów półamatorskim KJS (niestety epidemia przerwała moje starty). Bardzo głęboko siedzę w temacie aut i/lub motocykli. No i co dla Was będzie się najbardziej liczyć, czyli pasja do gier, tym bardziej w tak doborowym towarzystwie. Duszą towarzystwa może nie jestem, ale rozmawia się ze mną przyjemnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group