To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

World of War 3 - WORLD WAR 3 Gameplay alfa 23 sie 2018

Wodzu - 2018-08-27, 13:09
Temat postu: WORLD WAR 3 Gameplay alfa 23 sie 2018
Gość dość profesjonalnie opisuje WW3 i widzimy już sporo z rozgrywki.


Husarx - 2018-08-27, 20:33

Szykuje się konkretna Polska produkcja.
Wodzu - 2018-08-27, 22:19

Niestety w tym przypadku firma ma niezbyt duże zaplecze, niespełna 60 osób pracuje nad tym projektem.

Mamy wielkie oczekiwania jednak musimy pamiętać o tym że mirzą się z gigantami aktualni trzymającymi łapę na znanych nam tytułach gier FPS.

Pozostaje tylko nadzieja że ów giganci dostaną tzw. ripostę od ludzi którzy mają dosyć robienia kasy z graczy.

Oczywiście ja również nie mam zamiaru płacić za stare kotlety odgrzane na dupie prezesa firmy "xxx".

Nie chce wymieniać firm nam już wszystkim bardzo dobrze znanym a fakt grania z nami w chuja jest chyba oczywisty.

World of War 3 daje nam możliwość dokopania wielkim tytułom to gra która ma dać nam satysfakcję a nie kolejny odcinek typu "kup graj i nie płacz".

Harakiri - 2018-09-03, 20:18

Póki co zapowiada się naprawde dobrze, może też nie będe musiał zmieniać kompa by w to pograć :)

Pre-ordera na pewno nie zamawiam, gdyż po BF4, Battlefront i częściowo po BF1 postanowiłem że już nigdy nie kupie niczego w pre-orderze :)

Gra nie musi być niewiadomo jak rozbudowana, byle posiadała dobre wsparcie i dobry gameplay :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group