To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Wiadomości - Próbna sekcja Hurtworld

Witor1337 - 2017-08-25, 23:04
Temat postu: Próbna sekcja Hurtworld
Witam chciałbym założyć sekcje Hurtworld.
Jestem w trakcie zbierania chętnych ludzi do tej sekcji.
Jeśli ktoś ma ochotę pograć w HW to od razu mówię NIE TRZEBA KUPOWAĆ HW.
Całą instrukcje instalacje hw umieszczę poniżej włącznie z linkami.
Hw polecam pobrać ze strony http://hw69.pl/ Najlepiej wersje x1000 z Modami i lepszą oprawą graficzną
Aby hw działał poprawnie należy zainstalować AntyCheata który będzie w folderze z grą.

Samej gry Hw nie trzeba będzie instalować ponieważ będzie ona odrazu gotowa do włączenia należy tylko zainstalować AntyCheata. Po zainstalowaniu AntyCheata NIE NALEŻY OD RAZU WŁĄCZAĆ GRY. Ponieważ będzie się pokazywał Luncher error.
Żeby gra działała sprawnie należy mieć uruchomionego Steama.
!!! Spokojnie Nie dostaniecie Vaca !!!
Gra działa jak zwykły NonSteam.
Na wypadek gdyby gra pomimo włączone go steam nie chciała się włączyć i wyskakuje Lunch Error Należy uruchomić Menadżer Zadań i zamknąć hw działający w tle lub zrobić resatart komputera.
!!! Na POBRANEJ WERSJI GRY !!! Nie można grać Na oficjalnych serwerach hw. Tylko i wyłącznie serwery niepubliczne.
Aby wbić na serwer niepubliczny należy wcisnąć F1 a następnie wpisać poniższe ip serwera wraz z frazą connect przed samym ip.
Ip:serwer na którym najczęściej gram ze znajomymi: connect s6.hw69.pl
Dla ludzi bogatych polecam poprostu kupić HW i mieć spokój.
W razie pytań proszę się kontaktować zemną.

Regis - 2017-08-26, 14:11

Usłyszałem że pomysł na Sekcje został ukradziony, pomysłodawcą jest podobno Jambojeta.

Sprawa do wyjaśnienia, a jeśli sekcja powstanie to powinien Jambojeta być Liderem.

BODZIU_RAT - 2017-08-26, 16:15

Regis napisał/a:
Usłyszałem że pomysł na Sekcje został ukradziony, pomysłodawcą jest podobno Jambojeta.

Sprawa do wyjaśnienia, a jeśli sekcja powstanie to powinien Jambojeta być Liderem.


Gdyby sekcja powstała "od ręki" tak więc można by było to podpiąć o kradzież pomysłu. Na razie będziemy testować, szukać ludzi do gry itp. więc to potrwa i za szybko to nie powstanie.
Nie róbcie piaskownicy, bo co to za kradzież? Poszła luźna myśl o stworzeniu tego, a nie w pełni przejęcia sekcji.
Sprawy nie trzeba wyjaśniać bo z Jambojetą rozmawiałem.

Witor1337 - 2017-08-26, 20:16

1. Ostatni raz z Jambojetą konwersowałem około 2 miesiące temu. (tylko się przywitałem z nim poczym wyszedłem z kanału )
2. pomysł na sekcje hw powstał u mnie 2 tyg temu gdy jeszcze przesiadywałem na swoim ts. Nie miałem wtedy kontaktu z bliższymi znajomymi Jambojety.
3. Niestety ale wydaje mi się że w takim przypadku Jambojeta trochę się spóźnił.
4. Sądzę iż oskarżenie (jeśli można tak to nazwać ) ze strony klaniowicza Regisa jest mało wiarygodne biorąc pod uwagę moje dawne zatargi z tą osobą.
Dlaczego Jambojeta sam nie napisał tego posta w swoim imieniu.
Nie potraktował bym tego w ten sposób gdyby Jambojeta osobiście napisał ten post.
dwa ostatnie punkty niemają na celu obrażania kogokolwiek ani nie są on pisany z przekąsem.
Oraz popieram Bodzia wydaje mi si że nie trzeba z tego robić niepotrzebnej afery.
Z mojej strony to tyle dziękuję,

Regis - 2017-08-27, 07:43

Przykro mi Witor jednak nigdzie cie nie oskarżyłem, "Usłyszałem że pomysł na Sekcje został ukradziony" w tym o to zdaniu sam mówię że nie jestem pewny, oraz że jest to tylko plotka.Tak jak wyżej, nie róbmy z PTT piaskownicy.
jambojeta - 2017-08-27, 09:34

"Nie potraktował bym tego w ten sposób gdyby Jambojeta osobiście napisał ten post. "
Witor nie napisałem nic na ten temat ponieważ gadałem z Bodziem i z Raxonem i uświadomili mi że nie potrzeba pisać nic w tym temacie ponieważ to tylko propozycja.

PS.Witor my już jakieś 2 miesiące temu chcieliśmy założyć sekcje Hurta ale nie było wodza

BODZIU_RAT - 2017-08-27, 13:08

Przecież tak naprawdę nie ma o co się spierać, zakończmy tą nie potrzebną dyskusję bo do niczego ona nie prowadzi.
Witor1337 - 2017-08-27, 18:05

Nawet nie wiedziałem że chciałeś ją założyć.
Dobrze zakończmy tą dyskusje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group