To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - ESL: PTT vs MaxFloPlaY

batar183 - 2010-07-01, 21:30
Temat postu: ESL: PTT vs MaxFloPlaY
Kolejny weekend i kolejny mecz na ESLu, a dok?adnie to 3.07(tj.Sobota) o 20:00 gramy Squad Rush 4on4 League Series Season I, jest to ju? 3 kolejka. Pami?tajcie ?e r?zni si? to od Squad Rush 4on4 Mix Ladder tym, ?e mapa tutaj jest ustalona z g?ry(w 3.kolejce jest to Port Valdez) i gra si? a? 6 rund-3 w ataku i 3 w obronie(a wi?c tak jakby trzy mapy a nie dwie).Kto chce gra? mecz z tymi panami ?? Link do Meczu
Ciastek - 2010-07-01, 21:36

A wi?c u mnie sytuacja wygl?da nast?puj?co zagra?bym ale pies mi przegryz? kabel od s?uchawek w trzech strategicznych punktach xD i przy okazji pisze ze od 10 lipca jestem nieobecny przez oko?o miesi?c (wakacje:P) i po powrocie powinienem ju? mie? s?uchawki ;]
Wodzu - 2010-07-01, 21:36

No ja tyram nocki ,wi?c nie za bardzo :/
Halski-GROM PL - 2010-07-02, 00:50
Temat postu: Halski
Witam ja m?g? bym gra? bo akurat mam sobote wolna :D Jagby co to piszcie pozdro.a jeszcze jak by jakie? has?o by?o ,?eby do?aczyc do dru?yna to mo?na s?a? na priv. ;)
Barylak - 2010-07-02, 00:52

ja jak nie bedzie impry tez moge :P
batar183 - 2010-07-02, 10:51

ca?kiem mo?liwe, ?e si? ch?opaki nie zjawi? poniewa? zablokowani s? we wszystkich ligach za pkt karne i z tego co widze chyba odpu?cili sobie ESL bo na trzech ostatnich meczach si? nie stawili i przegrali walkowerem. Wi?c jak si? do jutra do 16 nie odezw? z namiarami na ich serwer to pisz? namiary na nasz i o 20:00 poczekamy te 20 minut i screena NoShow b?dzie trzeba zrobi?- w tym ?e bedzie potrzebny admin je?li si? nie odezw? aby nasz serwer ustawi? pod SquadRush

[ Dodano: 2010-07-03, 12:31 ]
ekhm, panowie dalej mi brakuje 3 zawodnik?w na ten mecz i ADMINA. halo co z wami 18 zapisanych na ESLu i sie 3 nie mo?e znale?? od tygodnia ??

first2hell - 2010-07-03, 16:32

Batar ja jestem ch?tny ale jeszcze nie dosta?em zaproszenia do esla i dalej nie wiem co i jak na meczu czy sparze
prosi?em wczoraj o gr? 4vs4 to sko?czy?o si? na odpowiedzi ,,dobry pomys?

batar183 - 2010-07-03, 17:06

first2hell napisał/a:
Batar ja jestem ch?tny ale jeszcze nie dosta?em zaproszenia do esla i dalej nie wiem co i jak na meczu czy sparze
prosi?em wczoraj o gr? 4vs4 to sko?czy?o si? na odpowiedzi ,,dobry pomys?

1. Zarejestruj si? na ESLu: LINK
2. Do??cz do naszej dru?yny: LINK (opcja do??cz jest pod Tabelk? "Kontakt")
3. Dodaj GUID z gry Bad Company 2. Jak to zrobi?: LINK

first2hell - 2010-07-03, 18:32

batar183 napisał/a:
first2hell napisał/a:
Batar ja jestem ch?tny ale jeszcze nie dosta?em zaproszenia do esla i dalej nie wiem co i jak na meczu czy sparze
prosi?em wczoraj o gr? 4vs4 to sko?czy?o si? na odpowiedzi ,,dobry pomys?

1. Zarejestruj si? na ESLu: LINK
2. Do??cz do naszej dru?yny: LINK (opcja do??cz jest pod Tabelk? "Kontakt")
3. Dodaj GUID z gry Bad Company 2. Jak to zrobi?: LINK


Done
na eslu jestem pod nikiem krytyk



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group