To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Więcej o grach w które gramy i graliśmy - Prośba co do Husarx

Regis - 2017-07-03, 00:22
Temat postu: Prośba co do Husarx
Nie jest to skarga ponieważ nie uważam żeby za coś takiego od razu gryźć się i szarpać, jednak prosiłbym Husarx'a o zaprzestanie (przynajmniej mnie) wzywanie oraz obrażanie bez jakiegokolwiek powodu tylko dlatego że "ja od ciebie nie wymagam szacunku do mnie".Robisz tak głupie wiązanki i wyzywasz od "kurew" i "chujów" że przy tobie Witor wypada na bardzo grzecznego członka klanu (przepraszam jeśli Cię tym uraziłem).Tak więc uważam wymówkę "albo mam humor na wyzywanie albo nie" za głupią i nie poważną oraz proszę jeszcze raz o zaprzestanie.


Edit: Napisałem to podanie ponieważ moje normalne słowne prośby nie skutkują.

ORKOnEK - 2017-07-03, 04:19

nie wiem czy wiesz ale jak by nie patrzeć to cały ts sie wyzywa nie tylko ciebie
Regis - 2017-07-03, 06:50

Gdy rozmawiam z Filipem, Raxonem czy chociażby ostatnio Mefisto to z jakiegoś niewyjaśnionego mi powodu nie obrzucamy się wyzwiskami, nie obrażamy się ani nie skaczemy sobie do gardeł, obawiam się że twój wniosek jest błędny ponieważ to TY się wyzywasz ze swoimi znajomymi, przez co myślisz że tak jest na całym ts i w klanie.Po rozmowie z Koneko na (chyba) piwnicy było dalej z 10 osób i żadna z nich nie wyzywała się z nikim, a przekleństwa leciały sporadycznie.Trzeba też odróżnić przekomarzanie się ze znajomym od czasu do czasu od zwykłych wiązanek like Isamu gdzie "kurwy" oraz "chuje" lecą na prawo i lewo, właśnie takie zachowanie zaprezentował Husarx rozmawiając ze mną pomimo moich próśb by przestał.


Przepraszam jakbym jakąś część zdanie merytorycznie zjebał lecz jest 6:50 i jestem trochę zmęczony

CremoN88 - 2017-07-03, 13:57

Nie rozumiem po co to poruszasz na forum skoro to nie jest skarga. Nie umiesz z nim pogadać? Jaja urwało? Poza tym jakoś nie wierzę, że Husarx mógłby tak bez powodu obrażać Cię.
Ofaf - 2017-07-03, 14:26

CremoN88 napisał/a:
Nie rozumiem po co to poruszasz na forum skoro to nie jest skarga. Nie umiesz z nim pogadać? Jaja urwało? Poza tym jakoś nie wierzę, że Husarx mógłby tak bez powodu obrażać Cię.


Husarx potrafi obrażać bez powodu ;)

Husarx - 2017-07-03, 14:31

Ból dupy z mojego powodu.. KOCHAM TO!!!
Monetkouer - 2017-07-03, 14:50

Oj tak on umie bez powodu wyzywać i to całkiem długo
CremoN88 - 2017-07-03, 14:56

No ja się z tym nie spotkałem a trochę z nim na TS przesiedziałem :)
Truchlo - 2017-07-03, 15:02

Proszę wszystkich o uspokojenie się.
Husarx potrafi kurwować na wszystkich i to właśnie nie w ten "miły" sposób, żeby się podroczyć z kimś jak to robią nasze śmieszki, tylko tak żeby komuś dojebac i go zgnoić a coś takiego się tępi.
Skoro Regis, jak napisał, upominał go słownie, ale to nie działało, to jak najbardziej wspieram tą petycję na forum, żeby użytkownik się uspokoił - sam Wodzu mówił, że jak jest jakiś problem, ale ktoś nie słucha i nie idzie się z nim dogadać, to żeby pisać takie tematy.

W wziązku z powyższym Husarx proszony jest o niewyzywanie (przynajmniej) Regisa. Jak reszta daje sobie na głowę wchodzić i srać do karku, to proszę bardzo - wasza sprawa, ale skoro poniżanie go mu się nie podoba, to powinieneś to zrozumiec i się odjebać. Nikt tu nie jest żadną kurwą, żebyś od takich wyzywał.

EDIT
Cremon, bo może należysz do jego jaśnie uniżonych przydupasów, których nie wyzywa??
Pomyślałeś o tym, że można wyzywać np. tylko wybrane osoby, żeby im dokuczyć?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group