To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

CS GO - Krzyykrzysztof

KrzyyKrzysztof - 2017-04-18, 12:56
Temat postu: Krzyykrzysztof
NICK: Krzyykrzysztof

WIEK:: 22

JAK DŁUGO GRASZ: Dawno dawno temuuu.. w 1.6 jakieś 2-3 lata natomiast w GO z pół roku max będzie


RANGA: Silver 5


ULUBIONA BROŃ: Deagle, AK


Steam(link do profilu): http://steamcommunity.com...61198282984435/


Headset: Słuchawki Sony - kupiłem dzisiaj. Tak to wcześniej lepiej nie będę mówić na czym grałem :oops:


Teamspeak: KrzyyKrzysztof


COŚ O SOBIE : Szukam towarzystwa do gry a tutaj widzę spoko osoby na grupie CSa - W sumie na tą chwilę jestem z Wami drugi miesiąc na TS i podoba mi się. Nie chciałem wcześniej składać podania bo nie wiedziałem czy jest sens. Czekam wyrok od adminów :drunk:

Truchlo - 2017-04-18, 13:52

Widzę, że złożyłeś dziś też papiery do Minecrafta - niestety musisz wybrać tylko jedną sekcję na początek do której chcesz dołączyć, póki nie jesteś klanowiczem. Zdecyduj się i napisz :/
KrzyyKrzysztof - 2017-04-18, 14:14
Temat postu: Hmmmm
To mnie zastrzeliłaś w tym momencie...

Gram w obie gry, jednak na tą chwilę że w minecrafcie jestem świeższym świeżakiem to wybieram CS`a. :wink:

Swoją drogą przyjdzie czas kiedyś na resztę :3

Truchlo - 2017-04-18, 16:47
Temat postu: Re: Hmmmm
KrzyyKrzysztof napisał/a:
To mnie zastrzeliłaś w tym momencie...

Gram w obie gry, jednak na tą chwilę że w minecrafcie jestem świeższym świeżakiem to wybieram CS`a. :wink:

Swoją drogą przyjdzie czas kiedyś na resztę :3

W takim razie przyjmuje z marszu na rekruta, bo fajnie się z tobą gra. Mimo, że silver to ogarniasz temat, myślisz podczas gry i jesteś bardzo spokojny :)
Po jakimś czasie odpisze tu czy zostałeś przyjęty na stałe, a zależeć to będzie od twojej aktywności na ts i czy bdsz czytał forum. Dzienkówka :P

EDIT: Weź się zgłoś do mnie na ts po rangi jakbyś mógł bo teraz cię nigdzie tu nie widzę :P

KrzyyKrzysztof - 2017-04-18, 17:08

I elegancko. :)
Nie ma mnie na TS`ie bo jestem w biurze i zamykam je o 18.
Na tą chwilę obejrzałem lwią część forum i zajęło mi to 5 godzin - teraz postaram się być systematycznie.

Truchlo - 2017-04-24, 20:19

Przyjmuje. Proszę o dodanie do grupy CS i PTT tego allegrowicza :3
KrzyyKrzysztof - 2017-04-24, 20:22

Więc udało się! Trzeba to opić :3 :drunk: :beer:
Truchlo - 2017-04-24, 20:38

Daj mi na 0,7 wódy to pogadamy XDD
Sroga Piguła - 2017-04-25, 08:44

Wczoraj graliśmy. Było fajnie ale ogarnij troszeczkę tego ts bo cię wywalało. Odinstaluj i zainstaluj ponownie to może pomoże. Pozdrawiam :D
BODZIU_RAT - 2017-04-25, 13:57

Został przyjęty, więc temat zamykamy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group