To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Reaktywacja Bf'a 3

GichU - 2017-02-21, 21:41
Temat postu: Reaktywacja Bf'a 3
Chciałbym, aby bf 3 był też często grany. Tak wiem, że w tego bf'a gracie tylko dla fun'u, ale według mnie troche rzadziej sie grywa w niego na PTT. Chciałbym złożyć jakąś ekipe do bf 3 na gierki co weekend (lub co 2 tygodnie) :D a dokładniejsze godziny można potem ustalić. :D Zapraszam do dyskusji w komentarzach :D
Onet1997 - 2017-02-21, 21:42

Można spróbować może zbierzemy ludzi :3
BODZIU_RAT - 2017-02-21, 22:24

Niestety nie wszyscy maja BF premuim, przez co mają ograniczony dostęp do większości map.
GichU - 2017-02-21, 22:27

Nie musi być koniecznie premka, bo sam jej nie mam :D
Harakiri - 2017-02-22, 01:01

W BF3 większość ludzi gra i tak tylko w podstawowe mapy, mimo posiadania premki.


Jestem za, zawsze chętnie wracam do młócenia helką na Caspianie ;D

Wodzu - 2017-02-22, 02:27
Temat postu: Re: Reaktywacja Bf'a 3
GichU napisał/a:
Chciałbym, aby bf 3 był też często grany. Tak wiem, że w tego bf'a gracie tylko dla fun'u, ale według mnie troche rzadziej sie grywa w niego na PTT. Chciałbym złożyć jakąś ekipe do bf 3 na gierki co weekend (lub co 2 tygodnie) :D a dokładniejsze godziny można potem ustalić. :D Zapraszam do dyskusji w komentarzach :D


Jeśli zbierzesz ludzi i będą aktywni.Pomyślimy być może poprowadzisz sekcję BF3.

GichU - 2017-02-22, 12:44

Wodzu napisał/a:

Jeśli zbierzesz ludzi i będą aktywni.Pomyślimy być może poprowadzisz sekcję BF3.

Jak widać, dużo osób chce do sekcji bf3, lecz będę mógł ich zapisać dopiero około 15-16, ponieważ obecnie nie ma mnie w domu oraz jestem chętny na poprowadzenie sekcji z przyjemnością. :D (nie wiem czemu, ale przed chwilą widziałem masę komentarzy ludzi zgłaszających się do pogrania, gdzie one są? EDIT: Dobra nieważne, patrzyłem się na post z 2015 roku, wtedy jeszcze dużo ludzi chciało zagrać)

Midiv - 2017-02-22, 14:58

Wiecie, miałem zamiar sobie kupić BF'a 3
Pisze się na to!
GichU, zgłoszę się do Ciebie jak już dokonam zakupu ^^

GichU - 2017-02-22, 16:40

Midiv napisał/a:
Wiecie, miałem zamiar sobie kupić BF'a 3
Pisze się na to!
GichU, zgłoszę się do Ciebie jak już dokonam zakupu ^^

Chętnie :D

Babsu - 2017-02-22, 16:55

O ile przypomnę sobie pasy do konta origin to może też pogram :)
StokuPeEl - 2017-04-05, 18:40

Harakiri napisał/a:
Jestem za, zawsze chętnie wracam do młócenia helką na Caspianie ;D



nie nawidze jak to robisz a wywali mnie na przeciwny team ....wszedzie cie kurna pelno
a odnosnie BF3 "why not" bo w sumie to dla BF3 do ptt dobilem, choc wolalbym bf4 bo ten ma lepsza optymalizacje.
Jak zbierze sie ekipa to dam paru osobom z tej ekipy kontakt do mnie np na gg lub fb, :ot: bo nie ukrywam na forum wejde raz na jakis czas ( ostatnio rzadziej mialem nawet komunikat ze usunieto 1500 powiadomien XD) na ts podobnie bo ja tylko dla BF a tam ludzi prawie nigdy nie spotykam, wbijam tylko raz na tydzien gora 2 powiedziec ze jeszcze wegetuje :) :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group