To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Br0nek

Runlax - 2017-01-12, 19:14

Powiem tak, jak idziesz rwać jabłka to z jednej czy z dwóch jabłoni?
Br0niu - 2017-01-12, 19:14

Czyli mam iść się pierdolić bo..... bo tak? WTF?

Liczę na to, że Wodzu wypowie się na ten temat bo widzę, że my się nie dogadamy.

Konan - 2017-01-12, 19:14
Temat postu: do Midiva
Midiv ja tylko przychodziłem na Tsa PTT żeby porozmawiać ze znajomymi :)
Celitye - 2017-01-12, 19:15
Temat postu: Permanentny ban.
Pragnę zauważyć, że nie jestem ani w klanie ULT (jedynie tu przebywam co jakiś czas ze względu na kilku znajomych) ani na PTT (ta sama sytuacja co wyżej). ;)
Monetkouer - 2017-01-12, 19:19

[quote="Br0niu"]Czyli mam iść się pierdolić bo..... bo tak? WTF?

Liczę na to, że Wodzu wypowie się na ten temat bo widzę, że my się nie dogadamy.[/quote]

Sądzę iż Bodziowi chodziło o dołączenie do ULT.

trollme333 - 2017-01-12, 19:21

Nie fajnie moje przyjaciółeczki :ban:
Br0niu - 2017-01-12, 19:23

[CS]Midiv sorki ale dopiero przeczytałem.

Mam znajomych na PTT i chciałem pogadać i graliśmy akurat gierke. To po pierwsze.
Po drugie w sprawie Brutala proszę pisać i pytać Brutala bo ja na durne pytania naprawdę czasu nie mam.

Fakt jest taki. Grałem na kanałach publicznych. Grzecznie spytałem o możliwość kanału prywatnego. Dostałem Bana z powodu wyjętego za przeproszeniem z dupy.

Monetkouer przepraszam bardzo ale co ma moje dołączenie do Ultimatum (do grupy z którą gram głównie i zdecydowałem te barwy reprezentować jako gracz). Bo nie bardzo rozumiem. Jestem od teraz trendowaty?

DurnyLis - 2017-01-12, 19:38

Panowie ja nie widzę jakiego kolwiek usprawiedliwienia dla zachowania typu prowokacja administratora. Z samego założenia jest to nierozsądne. Oczywiście rozumiem pośmiać się ale każdy z was dobrze wiedział na co się pisze wstawiając sobie #ULTIMATUM lub inne prowokujące do działania hasztagi. Jeżeli ktoś ma u nas kolegów to na 100% ma z nimi dobry kontakt np przez Steam i możecie pograć na innym serwie. Mówiłem że przyjdzie nieubłagana ręka administratora i tak się to skończy ;) Popieram administracje a sama rekrutacja choć bezpośrednia ona nie była, nie była JEDYNYM powodem bana.
Celitye - 2017-01-12, 19:48
Temat postu: Permanentny ban.
Dziękuję, DurnyLisie za odpowiedź, bo ta przynajmniej ma jakieś sensowniejsze argumenty.

Nie uważam jednak, aby wymiar kary był sprawiedliwy. Administracja uznała to za prowokację, mogli się do nas zgłosić, powiedzieć, że im to nie odpowiada, nie było to powodem bana swoją drogą, tylko "Werbunek na ULT).
Sugeruję, że zamiast od razu banować, powinniśmy dostać ostrzeżenie, czy coś w tym stylu.
Aczkolwiek jeżeli taka jest decyzja administracji, to spoko.

Br0niu - 2017-01-12, 20:01

ZARAZ ZARAZ o czym ty Lis Piszesz?! Sam nas odwiedzasz na kanale, smieszkujesz chwile z nami a teraz takie głupoty piszesz. Jakie prowokacje. Ustawiłem mój tag (regulamin zezwalał) i tyle. Żadnej informacji tylko ban z góry.
Okajka - 2017-01-12, 20:46

Dobrze wiecie jaki stosunek ma ptt do ult, ustawianie sobie tego w nicku to była czysta prowokacja, więc nie bądźcie wielce zdziwieni :)
Br0niu - 2017-01-12, 20:50

Regulamin nie zabrania. Poza tym ja się pożegnałem bez robienia wsi ale jak widać wszystkich nas z góry do jednego wora dajecie :(
Ofaf - 2017-01-12, 20:51

Dla mnie to jest śmieszne, że daje się ikonkę wygnańca osobom z ULT, żeby po prostu było widać, kto jest kim, a później się ich banuje XD Przez wzgląd na wszystko, ale mam w dupie, jakie każda ze stron ma odczucia do siebie, ale kurwa - nie będziecie ludziom mówić z kim mają się zadawać, a z kim nie. Bądźmy dorośli, jeśli tego wymagacie - możecie się żreć nawzajem, ale jeśli osoba X jest z PTT a Y z ULT i są znajomymi, to na chuj im przeszkadzać i dawać bany na jednym albo drugi tsie, a już dawanie bana dla osób z poza klanów jest po prostu nie na miejscu.

Kolejny raz z kolei i nie tylko w tym poście, proszę o ogarnięcie się. A osoby z ULT proszone są o zaprzestanie prowokowania ludzi z PTT, bo to też dobrze o was nie świadczy (my się wam na serwer nie wpierdalamy). Dziękować.

GonnaHealth - 2017-01-12, 20:52

Jesli chodzi o mnie nie mam nic do niektórych osob z ULT sa spoko tylko ze ustawianie sobie przed nickiem ULTIMATUM to troszke prowokacja,wystarczyło nie ustawiac i w sumie sobie siedziec,jak bym kiedys wbił na ULT co raczej nigdy sie nie zdarzy nie ustawiałbym sobie przed nickiem PTT bo pewnie tez bym tam wyłapał bana,myślę ze sytuacja jest jasna i klarowna
GonnaHealth - 2017-01-12, 20:52

Tadayoshi napisał/a:
Dla mnie to jest śmieszne, że daje się ikonkę wygnańca osobom z ULT, żeby po prostu było widać, kto jest kim, a później się ich banuje XD Przez wzgląd na wszystko, ale mam w dupie, jakie każda ze stron ma odczucia do siebie, ale kurwa - nie będziecie ludziom mówić z kim mają się zadawać, a z kim nie. Bądźmy dorośli, jeśli tego wymagacie - możecie się żreć nawzajem, ale jeśli osoba X jest z PTT a Y z ULT i są znajomymi, to na chuj im przeszkadzać i dawać bany na jednym albo drugi tsie, a już dawanie bana dla osób z poza klanów jest po prostu nie na miejscu.

Kolejny raz z kolei i nie tylko w tym poście, proszę o ogarnięcie się. A osoby z ULT proszone są o zaprzestanie prowokowania ludzi z PTT, bo to też dobrze o was nie świadczy (my się wam na serwer nie wpierdalamy). Dziękować.


Jestem za Tym co powiedział Josi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group