To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 1 - Soczuś

Soczek899 - 2016-11-08, 20:35
Temat postu: Soczuś
NICK: Soczuś

WIEK: (minimum 18 lat) :!: 16

ULUBIONA KLASA: Medyk

ULUBIONY POJAZD/POJAZDY: Bombowiec, ale bardziej jako taran aniżeli jako taki pojazd do bombowania :v (Ale bomb używam sporadycznie :> )

ULUBIONA BROŃ/BRONIE: Broń łowcy czołgów :> (Chodzi o klasę elitarną, tego snajpera który ma snajperkę przeciwpancerną)

JAK DŁUGO GRASZ: W Bfa jedynke dość mało, ledwo 11h aczkolwiek grałem troche w bete (Około 30'stu godzin ale skila nadal brak ;P )

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: Spotkałem miłego człowieka, który naprawdę bardzo mi pomógł i zachęcił do odwiedzenia tego klanu, chłop bardzo miły ale jego nicku nie wspomnę tutaj, ale podobno miał się o sobie przypomnieć w poście niżej.

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : Wszystko zależy od dnia, w dni robocze przeznaczyć na grę mogę znaczniej mniej czasu niż na weekendzie.

Dni robocze:2-3H
Weekend:5-23H

UruGhai Zenon - 2016-11-08, 20:37

Chłop całkiem ogarnięty, mozna sie z nim pośmiać nie stwarza negatywnego otoczenia, nw jak to brzmi :D Fajny Colo
Wodzu - 2016-11-08, 21:11

Wejdź na ts coś pogramy, aktualnie rekrutacji nie rozpoczynam ze względu na wiek nie znam cię więc w tym momencie nie zrobię wyjątku co do wieku.

pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group