To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

World of Tanks - Wot Blitz

Peluwin - 2016-05-21, 12:43
Temat postu: Wot Blitz
Witam Państwa Serdecznie
Poszukuję graczy do dwuosobowego plutonu.
Oferuję :
-Świetną zabawę.
-Naukę gry i wiele innych rzeczy.

Chciałem ogólnie stworzyć klan w grze z tagiem Polish Tactics Team lecz nie dostałem zgody więc narazie takowego klanu nię będzie...

Brutal_Demon - 2016-05-21, 12:54

Idź na jakieś inne forum albo załóż swój Klan, to nie jest facebook ani miejsce na ogłoszenia.
Peluwin - 2016-05-21, 13:12

Dobra rozumiem... że nie zgłaszasz chęci ale może będzie ktoś inny...
Brutal ja poszukuje wartościowego klanu ale narazie się z żadnym nie spotkałem bo przeważnie w administracji są 12 latki. W tym klanie spotkałem się z odrzuceniem mimo że sie tego spodziewałem po Tobie Brutal (Tak wiem, nic o tobie nie wiem i co z tego że cię ogladam. -wyprzedzam kolejną odpowiedź)
Poczekam max tydzień na odpowiedź Tak jak wspominałem możę ktoś inny zgłosi chęci...

Pozdrawiam Peluwin (zapewne nie przejdę rekrutacji za upierdliwość xD)

Kulek - 2016-05-21, 13:27

z tego co wiem sekcja jest zamknięta, wiec raczej odpowiedzi się nie doczekasz ;/
Luk - 2016-05-21, 13:37

Klan jest tylko dla pełnoletnich osób, a poza tym jesteś upierdliwy...
SweetieBunny - 2016-05-22, 12:03

:ups: Moja rada dla ciebie. To nic nie da, że napiszesz mu, że co innego się spodziewałeś. Wyobraź sb ile ludzi do niego pisze. Zaczepia go i irytuje :D Po drugie jeśli chce się dołaczyć do klanu powinno się pokazywać z jak najlepszej strony, ale ty już ten etap zespułeś. :D
Sylwia - 2016-05-22, 15:09

Jak dla mnie użytkownik do zbanowania a temat do kosza.

Typ nie dostał pozwolenia nawet od Wodza, a dalej się 'reklamuje'...

Wodzu - 2016-05-22, 15:30

Nie wiem kolego jak to ci przedstawić żebyś zrozumiał, spróbuje łopatologicznie ci to przedstawić.

-Chcesz znaleźć kogoś do wspólnej gry - tak możesz taki post wystosować na naszym forum.
-Chcesz użyć naszego tagu - nie możesz nie jesteś w PTT !

Peluwin - 2016-05-22, 18:46

Rozumiem że tagu nie mogę użyc
Interesuje mnie tylko wspólna gra...

Wodzu - 2016-05-22, 19:45

Jak ktoś będzie chętny z pewnością z kontaktuje się z tobą poprzez "PW" na forum lub odpowie w poście albo bezpośrednio na naszym TS.

Nie ma konieczności pisania dalszych postów i spamowania SB.

Ps.Ze względu na brak wiedzy na temat użytkowania naszego forum nie dostałeś bana. Jednak od teraz(masa postów Klanowiczy) masz cały obraz zasad PTT, następne przewinienie zakończy się banem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group