To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Propozycje - ROME 2

GoldeRoX - 2016-05-14, 17:45
Temat postu: ROME 2
Siema PTT / pisałem z Bujokiem na temat "współpracy" klanów {mniej więcej} / zauważyłem że Bujok pogrywa se w Napoleona {total war} i wpadłem na pomysł {sam jestem {wraz z moim klanem} w Turniejach Rome 2 { i tu rodzi się pytanie : co ty na to ażeby choć cząstka z PTT zakupiła Total War : ROME 2 {najlepsze multi } {EMPEROR EDISION} byśmy se pograli {dysponujemy ogarniętym TS itp.}


Edit kontakt usunięty

batar183 - 2016-05-14, 20:10

Cześć GoldeR

Z racji, że jesteśmy duża polską organizacją/klanem multiwitaminowym z chęcią wspomożemy mniejsze klany jak wasz w grze Rome 2.

Zapraszamy na klanowego TSa w celu omówienia szczegółów rekrutacji do PTT, zasad i regół używania Tagu PTT, TSa klanowego, forum.
Z góry jednak zastrzegam wiek minimum 18 lat dla ewentualnego lidera sekcji i nowych rekrutów.

ps. niestety zmuszony byłem do usunięcia twoich danych kontaktowych w związku z nienaruszeniem zasady reklamowania innych grup/klanów

Z pozdrowieniami VCL PTT

KrZyWy - 2016-05-14, 23:12

Oczywiście potwierdzam naszą rozmowę. Ciesze się że dojdziemy do porozumienia :) może to być ciekawe doświadczenie i okazja na rozwój naszego klanu. Bardzo się cieszę i witam w PTT.

Do zoba na TS :)

Brutal_Demon - 2016-05-15, 10:57

Z ciekawości jak tam to idzie? bo osobiście wątpię żeby oni mieli 18 lat, pomijając fakt, że dla mnie to wygląda jak próba podpięcia małego Klanu kolegów do dużego poważnego Klanu jakim jesteśmy.
Br0niu - 2016-05-15, 11:23

Jeśli ktoś bierze ICH na siebie to OK.

Jeśli nie cóż... ten temat już był poruszany.

Luk - 2016-05-15, 13:45
Temat postu: Re: ROME 2
GoldeRoX napisał/a:
Siema PTT / pisałem z Bujokiem na temat "współpracy" klanów {mniej więcej} / zauważyłem że Bujok pogrywa se w Napoleona {total war} i wpadłem na pomysł {sam jestem {wraz z moim klanem} w Turniejach Rome 2 { i tu rodzi się pytanie : co ty na to ażeby choć cząstka z PTT zakupiła Total War : ROME 2 {najlepsze multi } {EMPEROR EDISION} byśmy se pograli {dysponujemy ogarniętym TS itp.}


Edit kontakt usunięty


Zacznijmy od tego, że ciężko się to czyta... Jeżeli chcecie przejść do PTT to przeczytajcie najpierw to http://ptt-klan.pl/m/news...rzne-grupy-PTTF i się porządnie zastanówcie. Jeśli wciąż chcecie z nami współpracować to zapraszam na TS do mnie, Wodza lub Batara.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group