To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Mniszq

Mniszku - 2016-02-24, 19:57
Temat postu: Mniszq
NICK: Mniszku (na originie Mniszq)

LINK DO BATTLELOGA: http://battlelog.medalofhonor.com/bf3/user/Mniszq/

WIEK: 20 (w lipcu 21)

ULUBIONA KLASA: Zwiadowca

ULUBIONY POJAZD/POJAZDY: Może to zabawne ale nie mam ulubionego pojazdu, nie przepadam za graniem siedząc w pojeździe, wolę pobiegać po mapie "snajpiąc" po drodze troszkę :D

ULUBIONA BROŃ/BRONIE: M98B

JAK DŁUGO GRASZ: W BF 3 mam zaledwie 56 godzin, w BF 4 też niewiele. Winą jest to, iż nikt właściwie z moich znajomych nie gra w Battlefield'y, a ja chętnie bym z kimś pograł. Te kilka godzin w BF'ach nadrabiam: umiejętnością dogadania się z innymi oraz wieloletnim stażem w grach typu First Person Shooter.

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: hm, jak już wspomniałem chciałbym pograć z kimś, nie samemu, od znajomego dostałem namiary na PTT klan i wspomniał on o tym, że macie tutaj wiele sekcji różnych gier. Poza tym jestem widzem Brutala i wizja możliwości pogadania z nim i pogrania jest nie zaprzeczajmy jeszcze bardziej zachęcająca. Ale oczywiście nie jest on głównym powodem moich chęci do dołączenia do klanu ;) Widziałem na wielu jego materiałach, że atmosfera u was na ts jest świetna, więc dlaczego by się nie poznać i razem coś popykać? ^^

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ MIESIĘCZNIE NA WYKUP SERWERA BF3? : Myślę, że z pewnością się dogadamy, na pewno coś będę w stanie sypnąć :D

Wodzu - 2016-02-24, 20:03

Witam

Gramy zazwyczaj po godzinie 20.00 wbijaj na naszego Tsa jak nas widzisz na kanale Battlefield .

Zagadaj do któregoś z naszych adminów o rangę rekruta (inaczej nie wejdziesz na nasz kanał)

Zapoznaj się z tymi tematami : Tutorial Rekruta , Regulamin Klanu
Załóż taga tymczasowego PTTr okres rekrutacji będzie trwał 14 dni, adres Tsa masz na dolnym banerze forum kanał Battlefield.

Pozdrawiam

spocony pelikan - 2016-03-14, 21:34

witamy :drunk:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group