To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Media - PROBLEM ORENOSA

Brutal_Demon - 2014-06-11, 13:08
Temat postu: PROBLEM ORENOSA

Orenos - 2014-06-11, 14:03

Prowokacja udana, beka nakr?cona, czekam na swoje 50 centów z youtuba Brutal.Beka for the win.


PS.Przypominam, ?e na tsie mam opcje "Push-To-Talk", a nie voice activation jak kiedy?, czyli przed ka?dym tekstem alt musia? by? w pogotowiu ;) Pozdrawiam ekip?, która jak zwykle ?yka wszystko jak m?ode pelikany, reakcja klanowiczy na tsie jak zwykle by?a bezcenna.

PS2.Mimo wszystko przepraszam za debila, którego dopu?ci?em do mikrofonu( nie, nie chodzi o mnie, uprzedzam docinki), który powyzywa? Bogu winnych ludzi, czego? takiego nie przewidzia?em jednak.Przynajmniej przeprosi? jak kaza?em.

Brutal_Demon - 2014-06-11, 14:13

a co Ty si? tak t?umaczysz? :D
jajeczkoo - 2014-06-11, 14:17


Orenos - 2014-06-11, 14:43

Brutal_Demon napisa³/a:
a co Ty si? tak t?umaczysz? :D


Bo boj? si?, ?e niektórzy jeszcze to na serio wezm?.Serio.

ra131313 - 2014-06-11, 17:52

Papu? kocham te twoje bezcenne komentarze :)

Orenos Mistrz

Wodzu - 2014-06-11, 18:46

W kupie si?a :)
Hinnergy - 2014-06-12, 08:05

U?mia?em si? :)
sweep - 2014-06-12, 17:19

Orenos jak zawsze rz0Ndzisz na ts'ie :D
Qba1818 - 2014-06-13, 10:32

Orenos napisa³/a:
Prowokacja udana, beka nakr?cona, czekam na swoje 50 centów z youtuba Brutal.Beka for the win.


PS.Przypominam, ?e na tsie mam opcje "Push-To-Talk", a nie voice activation jak kiedy?, czyli przed ka?dym tekstem alt musia? by? w pogotowiu ;) Pozdrawiam ekip?, która jak zwykle ?yka wszystko jak m?ode pelikany, reakcja klanowiczy na tsie jak zwykle by?a bezcenna.

PS2.Mimo wszystko przepraszam za debila, którego dopu?ci?em do mikrofonu( nie, nie chodzi o mnie, uprzedzam docinki), który powyzywa? Bogu winnych ludzi, czego? takiego nie przewidzia?em jednak.Przynajmniej przeprosi? jak kaza?em.


A ja si? pokusz? o komentarz negatywny. To jest, mnie osobi?cie dotkn?? fakt, ?e sobie kr?cisz "bek?" z ludzi z którymi siedzisz na tsie od tak d?ugiego czasu, jak dla mnie to troch? niepowa?na zabawa... I nie bój si?, nie ?ykam wszystkiego, jedyne co do mnie dotar?o wtedy to to, ?e najebany próbujesz sobie robi? z nas jaja. Jak dla mnie to brak szacunku z Twojej strony i tyle, ale ka?dy dzia?a wed?ug swojego uznania.

tyr8338 - 2014-06-13, 11:16

Calosc nakrecona z du?ym rozmachem , popisy oratorskie z cala gama emocji w glosie i wibracja w rejestrach tonow wysokich. Jestem pod wrazeniem.
Orenos - 2014-06-13, 11:27

Qba1818 napisa³/a:
Orenos napisa³/a:
Prowokacja udana, beka nakr?cona, czekam na swoje 50 centów z youtuba Brutal.Beka for the win.


PS.Przypominam, ?e na tsie mam opcje "Push-To-Talk", a nie voice activation jak kiedy?, czyli przed ka?dym tekstem alt musia? by? w pogotowiu ;) Pozdrawiam ekip?, która jak zwykle ?yka wszystko jak m?ode pelikany, reakcja klanowiczy na tsie jak zwykle by?a bezcenna.

PS2.Mimo wszystko przepraszam za debila, którego dopu?ci?em do mikrofonu( nie, nie chodzi o mnie, uprzedzam docinki), który powyzywa? Bogu winnych ludzi, czego? takiego nie przewidzia?em jednak.Przynajmniej przeprosi? jak kaza?em.


A ja si? pokusz? o komentarz negatywny. To jest, mnie osobi?cie dotkn?? fakt, ?e sobie kr?cisz "bek?" z ludzi z którymi siedzisz na tsie od tak d?ugiego czasu, jak dla mnie to troch? niepowa?na zabawa... I nie bój si?, nie ?ykam wszystkiego, jedyne co do mnie dotar?o wtedy to to, ?e najebany próbujesz sobie robi? z nas jaja. Jak dla mnie to brak szacunku z Twojej strony i tyle, ale ka?dy dzia?a wed?ug swojego uznania.


No có?, niby kr?c? sobie bek?, ale waszym kosztem? Raczej nie, raczej ku ?miechu prawie wszystkich na tsie.Przykro mi Qba, ?e tak to odebra?e?, jak to wszystko by?o tylko dla ?miechu. :)

Qba1818 - 2014-06-13, 12:16

"Pozdrawiam ekip?, która jak zwykle ?yka wszystko jak m?ode pelikany, reakcja klanowiczy na tsie jak zwykle by?a bezcenna. "

"No có?, niby kr?c? sobie bek?, ale waszym kosztem? "

czy to sobie nie przeczy? :D albo ja si? czepiam :p
Nie obra?am si? ani m?czy? i prawi? mora?ów tez nie zamierzam, ale spróbuj podnie?? troch? poziom owych dowcipów ;> Bo mia?em Ci? za lepszego trolla, ale mnie zawiod?e? ;>

Orenos - 2014-06-13, 14:59

Qba1818 napisa³/a:
"Pozdrawiam ekip?, która jak zwykle ?yka wszystko jak m?ode pelikany, reakcja klanowiczy na tsie jak zwykle by?a bezcenna. "

"No có?, niby kr?c? sobie bek?, ale waszym kosztem? "

czy to sobie nie przeczy? :D albo ja si? czepiam :p
Nie obra?am si? ani m?czy? i prawi? mora?ów tez nie zamierzam, ale spróbuj podnie?? troch? poziom owych dowcipów ;> Bo mia?em Ci? za lepszego trolla, ale mnie zawiod?e? ;>



Ostatnio w tym podupad?em, ale pracuj? nad popraw?.

Qba1818 - 2014-06-13, 15:44

Mam nadziej?, w przeciwnym razie rozpoczniemy likwidacj? sekcji Crysis 3.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group