To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Media - RUST

hunterPL96 - 2014-05-11, 14:39
Temat postu: RUST
#1 RUST
ra131313 - 2014-05-12, 16:33
Temat postu: Re: RUST
hunterPL96 napisa³/a:
#1 RUST


nie lepiej tak:




PS. dobry film

MoonCrash - 2014-05-12, 17:53

Nuuda panowie:p chyba ze ktos lubi ogl?dac pól nagich kolesi ktorzy zamiast biegac sie teleportuj? lub tez ogladac latajace bronie i g?owy:P hehe
ra131313 - 2014-05-12, 19:58

MoonCrash napisa³/a:
Nuuda panowie:p chyba ze ktos lubi ogl?dac pól nagich kolesi ktorzy zamiast biegac sie teleportuj? lub tez ogladac latajace bronie i g?owy:P hehe


owszem nie powiniene? by? tego ogl?da? synu, hunter zapomnia? doda? ?e materia? jest nieodpowiedni dla dzieci.


PS.a gra jest ?wietna szkoda ?e hunter nie filmowa? jak ?e?my zrobili wjazd na chate jakim? go?ciom po tym jak zniszczy?em drzwi od ich chaty:



Brutal mo?e zagrasz z nami kiedy? zamiast gra? w brinka:)

MoonCrash - 2014-05-12, 20:19

Zbyt alphowa ta alpha. Tak serio jak skoncza ta gre to zapewne bedzie ona bardzo ciekawa, narazie to jest ona bardziej smieszna niz co.

jak lubicie Klimaty Survivalowe + strzelanka. To Serio oblukajcie sobie "7 days to die". Macie tam Prawie to samo co w Rust, tylko macie wieksze pole do popisu do zmieniania otoczenia, jak kopanie i budowanie jak w minecraft.

Btw jak czesto wychodz? jakies patche do Rusta?

KnockOut - 2014-05-13, 13:51

Ja wole klimaty typu Nether mniej zabawy w budowanie a wi?cej walki o prze?ycie
ra131313 - 2014-05-13, 13:55

MoonCrash napisa³/a:
Zbyt alphowa ta alpha. Tak serio jak skoncza ta gre to zapewne bedzie ona bardzo ciekawa, narazie to jest ona bardziej smieszna niz co.

jak lubicie Klimaty Survivalowe + strzelanka. To Serio oblukajcie sobie "7 days to die". Macie tam Prawie to samo co w Rust, tylko macie wieksze pole do popisu do zmieniania otoczenia, jak kopanie i budowanie jak w minecraft.

Btw jak czesto wychodz? jakies patche do Rusta?


na piracie nie wychodz?, spytaj oyciec albo Elll

[ Dodano: 2014-05-13, 14:00 ]
KnockOut napisa³/a:
Ja wole klimaty typu Nether mniej zabawy w budowanie a wi?cej walki o prze?ycie


we? pod uwage ?e filmik to nie gra te? my?la?em ?e to jaka? g?upota z go?cmi lataj?cymi z go?ymi przyrodzeniami, ale pomijaj?c ten fakt jest klimat survivalu polowa? itp, okre?li?bym to jako po??czenie minecraft+Far Cry+mo?e Dayz je?li s? na serwie w??czone s? zombie

Brutal_Demon - 2014-05-13, 14:22

na piracie gracie? haha

bitch pls

ra131313 - 2014-05-13, 23:46

Brutal_Demon napisa³/a:
na piracie gracie? haha

bitch pls


nie zmieniaj tematu chod? gra? ;)

x_elll_x - 2014-05-14, 11:16

Gra jest super jak si? gra w 4 i wi?cej osób... na prawd? daje readoch?. Prostota budowania jest plusem.

7 Days to die jak dla mnie jest zbyt brzydka i zbyt minecraftowa. Jakbym chcia? zagra? w minecrafta to bym wbi? na jaki? serwer MC.

W ruscie nawet jak pojad? ci? do zera to jest radocha z grania od pocz?tku. Fajnie te? czasem, jak nikogo nie ma, pozby? si? wszystkiego i spróbowa? sobie zrobi? co? samemu od "golasa" i zobaczy? czy da si? do czego? doj??.

Nie jest to gra na ca?y czas ale ju? teraz bije na ?eb na szyje nethera, który bardziej jest strzelank? PVP w ?wiecie postnuklearnym ni? gr? survivalow?, czy 7dtd, która próbuje by? bardziej minecraftowa ni? sam minecraft i do tego ma grafike do "D".

Polecam i zach?cam, w wi?kszej kupie zawojujemy ?wiat(y). :D

Brutal_Demon - 2014-05-14, 13:41

na pewno jest jak mówisz, ale kurwa, nie na piracie... z jakim? gimbusem dawidem i mo?e przemkiem, ile osób mo?e by? na jednym serverze a ile jest?
MoonCrash - 2014-05-14, 13:49

Bez przesady, Rust sam nie ma az tak super grafiki ?e stwierdzasz ?e 7dtd ma dupowat?:p
I jesli mo?esz o?wie? mnie o co chodzi z tym ?e jest bardziej minecraftowa ni? sam minecraft?:>

Tak czy inaczej s?dze najwieksza frajda bedzie z "space engineers", jak ulepsza jeszcze silnik itd z tej gierki bedzie mozna zrobic prawie ?e EVE online, w zale?no?ci ile max graczy server ud?wignie:D Czyli walki we wlasnych statkach:P


:D

x_elll_x - 2014-05-14, 13:59

MoonCrash napisa³/a:
Bez przesady, Rust sam nie ma az tak super grafiki ?e stwierdzasz ?e 7dtd ma dupowat?:p
I jesli mo?esz o?wie? mnie o co chodzi z tym ?e jest bardziej minecraftowa ni? sam minecraft?:>


Obrazek :D


Cho?by dlatego:



wsz?dzie dok?adnie te same modele drzew, wszystko kwadratowe i te modele ludzi... kobieta z d?o?mi jak u dwarfa... :D

@Brutal: rzeczywi?cie ci??ko znale?? dobry serwer na piracie (ja mam oryginaln? gr? :D ), ten serwer na którym teraz gramy ze wszystkich dotychczasowych ma najskuteczniejsze antihacki z legalnych to nie sprawdza?em jak jest bo ten na który mnie zaprosi? ra131313 to jest mój pierwszy... i na razie bardziej zach?ca do grania ni? odstrasza...

w ka?dym razie filling gry jest przyjemny.

jak b?d? w domku to sprawdz? dat?, która jest w prawym górnym rogu to b?d? wiedzia? kiedy ostatni update by?.

EDIT:

no ok... czasem s? inne modele tych drzew... ale bicz pliz:

MoonCrash - 2014-05-14, 14:24




co do tych samych moedli drzew to ja widze ru?cie identyczny przyklad kopiuj wklej:D



[ Dodano: 2014-05-14, 14:29 ]
Btw Dzieki odpowienim proporcjom cia?a m.in. dloni w RUST mozemy sie rozkoszawac takimi screenami:D



...yyy... :o

[ Dodano: 2014-05-14, 14:35 ]
A i juz nie wspomne o tym ?e chyba wszyscy ci exhibicjoni?ci s? bli?niakami:P
i te drzewa tez wszystkie wygladaja do?c podobnie, pewnie tak?e od jednej matki sie wywodz? :D

x_elll_x - 2014-05-14, 15:01

Co nie zmienia faktu, ?e modele i wygl?d tekstur ect jest o niebo lepszy... pami?taj, ?e 7 days to die to ju? finalna wersja z premier? dzisiaj tj 14 maj 2014 a rust zrobiony na tym samym silniku potrafi, jak wy?ej napisa?em, o niebo lepiej wygl?da?... poza tym daje wi?kszy fun z gry :D ale to ju? subiektywne odczucie ;P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group