To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Propozycje - Snajperzy

Hinnergy - 2014-03-05, 11:03
Temat postu: Snajperzy
Par? razy s?ysza?em "narzekania" na du?? ilo?? snajperów graj?cych po jednej ze stron,albo po obydwóch. Ostatnio intensywnie korzysta?em z dobrodziejstw trybu dowódcy i mog?em obserwowa? to co si? dzieje na polu bitwy.
S? mapy na których nagle du?a cz??? graczy gra snajperkami siedz?c w ciemnym k?cie albo na jakim? dachu, w ogóle nie wype?niaj?c celów.

Gra?em na dwóch serwerach gdzie jest u?ywany "sniper limit" (domy?lam si?,?e to jaki? plugin). Jego dzia?anie jest bardzo proste, jest okre?lana granica ilo?ci snajperów na zespó?,aczkolwiek nie stanowi to przeszkody by kto? móg? gra? reconem(tu chodzi o ilo?? karabinów snajperskich przypadaj?cych na jeden zespó?).
Przekroczenie limitu skutkuje autokickiem z serwera (mo?e jest opcja ustawienia autokill?).
Mo?e zainstalowanie tego pluginu pomo?e ograniczy? plag? snajperów na niektórych mapach?

Kicm4N - 2014-03-05, 11:22

Ja jestem z góry na nie je?li mia?y by? jakie? bezsensowne limity broni. Ka?dy gra czym chce, wko?cu serwer no rules?? by?a ju? rozmowa z pelotk? i sprawa zosta?a zamkni?ta, patch mia? wyj?? i pewnie poczekamy do nowego bf 5. Nie rozumiem innych ?e narzekaj? na snajperów ca?y czas, tak ci??ko jest wzi??? snajperke i zdj?? tego snajpera? chyba nie ;_;
ABajzel - 2014-03-05, 11:47

Wpieniaj? mnie snajpy strasznie i pomarudzi? na nie lubi? ale jestem na nie... jak wojna to wojna ;)
hunterPL96 - 2014-03-05, 13:06

Z tego co pami?tam podobna propozycja by?a przy bf 3 i niestety nie przesz?o to u nas chocia? osobi?cie by? bym za takim czym?.
jajeczkoo - 2014-03-05, 13:22

Jaki problem zabrac snajperke i wywalic takiej snajpie heda 5/6 razy. Od razu mu sie nudzi kampienie. Numer z ograniczeniem nie przejdzie serwer praktycznie jest bez zasad dlatego ma taka popularnosc. Zaczniemy sobie wprowadzac swoje zasady pod nas to bedziemy sobie tylko my grali...... Wojna to wojna.
Sprawa kolejna nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie chcialbym pograc snajperem na konkretnej mapie a jakas lajza zajela by juz slota i naparzala cala runde. Musial bym sie tylko smakiem obejsc.


Dam prosty przyklad. Mapa kurort czy inna ustawiasz sie kolo respa na szarej strefie i napierdalasz cala mape z mizernym skutkiem, wiecej pospotujesz niz ustrzelisz. W dodatku ciebie tez nikt nie ustrzeli bo jestes na szarej strefie a inny koles ze snajpa robi dokladnie to samo po drugiej stronie i sobie nie przeszkadzaja czyli generalnie sa bezkarni bo nikt inny nie moze ich zajebac. Wchodzi Wodzu na serwer a Wodzu czesto gra snajpa i co? i nie moze sobie pograc snajpa bo jest kickowany z serwera. Zdajesz sobie sprawe co nasz umilowany naczelny Wodz robi ze mna za wlaczenie pojebanego plugina.

qoobeq - 2014-03-05, 14:01

1. Nigdy nie wiesz, czy mo?esz "zosta? snajperem czy nie"
2. Dowiadujesz si?, gdy zabijesz kogo? ze snajperki i wylatujesz z serwera.
3. Gdy chcesz pogra? snajperem, a jest ich np 5/5 slotów, to musisz bra? snajperk? i strzela?, licz?c na to, ?e w mi?dzyczasie zgin?? jeden z dedykowanych snajperów. Oczywi?cie zbierasz kille/kicki z serwera.
4. Temat by? wa?kowany 7 razy przy BF3.

Hinnergy - 2014-03-05, 16:58

no to temat mo?na zamkn??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group