To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield - Co dalej?

KWB_Daras - 2014-01-15, 17:12
Temat postu: Co dalej?
Mam wra?enie ?e zosta?em SAM?

Czy kto? jeszcze oprócz mnie chce gra? i bawi? si? w ligi i turnieje?
Nie zale?y mi na osobach które graj? od ?wi?ta bo to nie o to chodzi tylko 5-6 razy w tygodniu o ustalonej godzinie jest trening i gramy a nie tak jak to w tej chwili wygl?da... Na Go4BF4 by?y 3-4 a wczoraj 2-3

Panowie krótko i na temat!
GRAMY CZY NIE!

jajeczkoo - 2014-01-15, 19:47

Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.
hunterPL96 - 2014-01-15, 20:24

rwij_papucie napisa³/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.


Mamy w klanie par? m?odych osób, ale z regu?y brak im "skyla" (je?li kto? si? poczu? ura?ony to przepraszam) jakiego wymaga si? na esl/ turniejach, tak wi?c patrz?c na to co si? dzieje z t? gr? i z zapa?em o którym wspomnia? papu? nie wró?? dobrze nam w tego typu imprezach e-sportowych.

Wodzu - 2014-01-15, 21:00

rwij_papucie napisa³/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.



Bardzo dobrze uj?te :)

Daras nasz klan nie jest nastawiony na walk? w ligach, wiem ?e chcesz powalczy? i jest kilka osób które te? chc? pogra? mecze ale nie ma co si? spina? traktuj to z przymru?eniem oka.Jeste?my Klanem typowo 4fun mamy po prosu czerpa? przyjemno?? z gry i wspólnych relacji na Tsie .

ra131313 - 2014-01-15, 21:50

rwij_papucie napisa³/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.


Niestety ludzie w naszym klanie nie maj? czasu na takie granie( zreszt? ja równie? i jak kto? przypomnia? brak mi skyla :) ) niektórzy maj? prace, niektórzy studia, niektórzy szko?e, niektórzy ch... jeszcze wie co :) , ci??ko ci bedzie znale?? ekipe dyspozycyjn? codziennie

bahama_mama - 2014-01-15, 22:00

Wodzu napisa³/a:
rwij_papucie napisa³/a:
Daras jak zauwazyles zapal do bf4 opada z dnia na dzien. Gra po prostu stala sie nudna juz na tych mapach, nie ma nic takiego z jajem a jeszcze te problemi z netkodem jej popularnosci nie daja. W klanie jest wiekszosc dziadkow co gra od swieta np ja, i ciezko mi sie mierzyc z kim kto cisnie po 12 h bf dzien w dzien. Musisz wziasc pod uwage ze zdecydowana wiekszosc z nas ma na utrzymaniu dom rodziny i jakos lataja nam te ligi jak na razie kolo fallusa. Jak siadamy do kompa to chcemy pierdyknac piwko popierdolic o glupotach i powkurwiac na kamperow.



Bardzo dobrze uj?te :)

Daras nasz klan nie jest nastawiony na walk? w ligach, wiem ?e chcesz powalczy? i jest kilka osób które te? chc? pogra? mecze ale nie ma co si? spina? traktuj to z przymru?eniem oka.Jeste?my Klanem typowo 4fun mamy po prosu czerpa? przyjemno?? z gry i wspólnych relacji na Tsie .


Ja dalej mam swoje zdanie ze w klanie sa ludzie z dobrym skillem ale nie w ta gre Panowie tak jak od poczatku mowilem. To jest niegrywalna kupa i mowilem Ci Daras od poczatku zebys sie nie pchal w to bo szkoda czasu i nerwow.

jajeczkoo - 2014-01-15, 23:46

Bahama juz nie przesadzaj bo podgrzewasz atmosfere. Gra jak gra jednym sie podoba drugim nie. Ja osobiscie lubie bf4 ale potrzebuje tez odmiany nie mozna cisnac dzien w dzien w ta sama gre, kupa tez bym tego nie nazwal moze tylko delikatnie nudna. Jak by dolozyli mapy typu metro caspian karkand byla by to calkiem fajna i dobrze zrobiona gra. Problemy z netkodem zdarzaly sie i w bc2 jak i w bf3. To sa bolaczki nowowydanych gier gdzie producencie cisana programistowa o szybki produkt bo kasa potrzebna. Bf 3 na poczatku tez mial opinie kupy i niegrywalnej ale po 3 /4 miesiacach w koncu zaczelo sie w nia dobrze grac. Poczekajmy z opiniami o bf 4 3/4 miechy.
KWB_Daras - 2014-01-15, 23:59

Najwi?kszy problem to netcode i gini?cie w 1 klatk? bo sekund? to nazwa? nie mo?na... Jak widz? ?e kto? do mnie strzela to si? chowam, tu tego nie widze i czasu na schowanie si? niema czyli tak d?ugo jak nie poprawi? netcodu ta gra b?dzie gunwem, pozosta?e aspekty gry s? dla mnie jak najbardziej akceptowalne ale netcode to jest gwó?d? w oku... Bo jak zareagowa? na co? czego si? nie widzi? NIJAK! Rozumiem odrzucenie i brak ch?ci bo sam napierdalam w klawiatur? a? mi enter wypad?...

Jakby nie netcode to gra si? mi?o do momentu...

N3SC - 2014-01-16, 08:29

Ja na chwil? obecn? raczej nie mam zamiaru gra?, jeszcze jaki? czas tamu gra mi si? podoba?a, ale nag?y przyrost ludzi lataj?cych z acem i scarem z chwytem krótki i ci??k? luf? strzelaj?cych do mnie ci?g?ym ogniem z po?owy mapy i trafiaj?cych idealnie - mnie rozpierdoli?. Tego nie potrafili ani starsi ani BCorps.
Moim zdaniem ta gra to obecnie 90% go?ci z makrami na odrzut, bo utrzyma? ace23 z ci?zk? i krótkim chwytem w linii prostej jest nie mo?liwe.
Dlatego gram w lola :D tu poza trolami, afkami, idiotami i polsk? gimbaz? nic mnie nie denerwuje :D

b4son - 2014-01-16, 12:16

bf4 teraz jest dobry, nie mówi? ze sie nie wkurwiam ale nie ma porównania z tym co by?o jak zaczyna?em gra?, bo naprawd? wiele rzeczy naprawili.

KWB_Daras napisa³/a:
Najwi?kszy problem to netcode i gini?cie w 1 klatk? bo sekund? to nazwa? nie mo?na


to nie jest wina netcodu tylko tickrate serwerów (Tickrate is how often the server updates clients as to what is happening about where everyone is on the map, where assets are etc - chyba pro?ciej sie tego nie da wyja?ni?) w bf4 tickrate jest mi?dzy 10-30(nie ma potwierdzenia od dice) a za to w bf3 by? ustawiony na 40, w tych czasach powinno by? to ustawione na 100 no ale jak kto? to pi?knie uj?? "Only in battlefield we have tickrates for a Minecraft server"

Tyle w temacie.

KWB_Daras - 2014-01-16, 12:31

Czyli netcode :wink:
Bo czym?e jest wysy?anie i odbieranie pakietów je?li nie netcodem??

b4son - 2014-01-16, 12:39

nie, chodzi o cz?stotliwo?? z któr? updatowane s? informacje na serwerze. Gdyby by?o ustawione na 100 problemów by praktycznie nie by?o.
KWB_Daras - 2014-01-16, 12:41

Definicja netcodu: It's the chunk of code that manages the data transfer between client/host players.

Zamykam temat



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group