To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Challenge Us - PTT vs PURE

Brutal_Demon - 2014-01-28, 16:48

po co? obecno?? obowi?zkowa to obecno?? obowi?zkowa, dlatego na g?Ăłwnym forum jest to podkre?lone czerwonym kolorem, wyprzedzenie jest o tyle du?e, ?e kto? musia?by znale?? naprawd? dobre uzasadnienie, ja ju? swojej Lubej powiedzia?em, ?e z pi?tku nici :D

BTW. jest to te? ostatni pi?tek miesi?ca wi?c i tak mamy zebranie i troch? surowsze podej?cie do tematu obecno?ci je?li dobrze zrozumia?em Wodza.

Suseel - 2014-01-28, 18:27

Tez mi sie wydaje ze trzeba zebrac i spisac osoby ktore zadeklarowa?y che? gry w sparze bo raz ze wypada?oby poinformowac przeciwnika ilu Nas bedzie i ogolnie ogarnac temat (druzyny,dowodcy)a dwa( opcja ma?o prawdopodobna ale jednak..;) ) jakby byla wieksza ilosc osob to jednak wg mnie pierszenstwo powinny miec osoby ktore tymze tematem sie zainteresowa?y.

Wiem Brutal ze obecnosc niby obowiazkowa ale wiesz jak to jest, albo np kto? wpa?? na spotkanie moze, posiedzi godzine i spada a nie ma zamiaru grac 2-3 h spar, ustawianie serwa ogoly ogar i samo granie troche Nam zajmie .

Jutro juz sroda wiec wydaje mi sie ze wstepnie kazdy moze sie na ten piatek okreslic, bedzie mial czas grac czy nie .

Brutal_Demon - 2014-01-28, 18:30

Suseel napisał/a:

Wiem Brutal ze obecnosc niby obowiazkowa ale wiesz jak to jest, albo np kto? wpa?? na spotkanie moze, posiedzi godzine i spada a nie ma zamiaru grac 2-3 h spar, ustawianie serwa ogoly ogar i samo granie troche Nam zajmie ..


A ja wam powiem, ?e jakby?my tej listy nie zrobili ona i tak nie b?dzie dok?adna, nie oszukujmy sie ;p ale wst?pn? mo?na zrobi?.

Suseel - 2014-01-28, 18:34

Brutal_Demon napisał/a:
Suseel napisał/a:

Wiem Brutal ze obecnosc niby obowiazkowa ale wiesz jak to jest, albo np kto? wpa?? na spotkanie moze, posiedzi godzine i spada a nie ma zamiaru grac 2-3 h spar, ustawianie serwa ogoly ogar i samo granie troche Nam zajmie ..


ale wst?pn? mo?na zrobi?.


Rozumie, ?e sie tym zajmiesz ! :D dzieki :beer:

Mnie rzecz jasna mozesz wpisywa? :)

jajeczkoo - 2014-01-28, 18:58

Po kiego wala lista? Powpisuja sie ludzie ze beda a skonczy sie tym ze ich nie bedzie po poszli sie nawalic w knajpie. Ile nas bedzie tyle nas bedzie srednio mozna zalozyc ze zawsze z wyjatkiem grudniowego spotkania jest nas okolo 15-20 i wstepnie na taka ilosc mozna sie umowic oklepac PURE albo oni nas i tyle.
Brutal_Demon - 2014-01-28, 19:09

Dok?adnie, wi?c kto jest za list? niech list? zrobi ;p
TORO_POLAND - 2014-01-29, 09:32

List? to zrobi Wodzu po pi?tku ... oczywi?cie BLACK 8)
kycu - 2014-01-30, 10:42

Panowie, to ju? jutro! Ustalmy na czyim serwerze gramy aby mie? zapas na ustawienie serwera ;)

Mo?e by? u nas ;) ale nie upieramy si? przy tym. Zadecydujcie.

I jeszcze jedno pytanie Panowie, czy kto? u Was b?dzie streamowa?? pytam bo chcia?bym pozna? (je?eli mo?na) tego cz?owieka oraz jego twitch czy co tam u?ywa. Przyda si? do promocji tego wydarzenia ;) . Dzi?kuj?!

Brutal_Demon - 2014-01-30, 13:53

Ja mog? streamowa? ;)

Twitch: http://www.twitch.tv/brutal_tv_ dzi? testowa?em i wszystko dzia?a

YouTube: http://www.youtube.com/user/BrutalDemonPL?gl=PL

Wodzu - 2014-01-30, 18:14

Co do serwera mo?e by? u was nie ma problemu.
TORO_POLAND - 2014-01-31, 15:15

Wiem, ?e nie ma listy ale jak co? to ja b?d? punkt 20.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group