To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Challenge Us - PTT vs PURE

KWB_Daras - 2014-01-18, 14:25

zapraszam o 20 na tsa to sobie porozmawiamy albo nawet teraz
qoobeq - 2014-01-18, 14:26

Kycu jak mamy zamkn?? serwa w pi?tek to nie na dwie rundy.

Zagrajmy dwie mapy, po dwie rundy. Jedna mapka Wasza na Waszych zasadach. I jedna nasza na naszych.

Wy chcecie pancern? z naszej strony jest Locker.

jajeczkoo - 2014-01-18, 19:08

Wybieramy mapy pol na pol wiec w czym problem? My nie chcemy armored kill a Wy metra, proste... Jesli bierzecie goldmund my bierzemy locker.
kycu - 2014-01-18, 19:35

Problemu nie ma (ju?) tylko za?o?enie tego by?o nieco inne ;) ale ju? spokój, wszystko jasne. Nast?pnym razem napisze WIELKIMI literami w pierwszym po?cie ?e du?y CQ z pojazdami ;p
jajeczkoo - 2014-01-18, 19:47

kycu napisa³/a:
Problemu nie ma (ju?) tylko za?o?enie tego by?o nieco inne ;) ale ju? spokój, wszystko jasne. Nast?pnym razem napisze WIELKIMI literami w pierwszym po?cie ?e du?y CQ z pojazdami ;p


Commander zrzuci Ci skuter w lockerze i beda pojazdy.

Drako - 2014-01-18, 21:28
Temat postu: Re: PTT vs PURE
kycu napisa³/a:
Witam,

wiem, ?e jeste?cie du?ym klanem dlatego pisze do Was z propozycja rozegrania sparingu ale nie jakiej? tam popierdó?ki 5vs5 tylko prawdziw? wojn? z pojazdami i du?a ilo?ci? osób.

Tryb Du?y Conquest z pojazdami

Jest to na razie propozycja i sprawdzenie czy byli by ch?tni w?ród Was aby na takie co? si? zapisa?. Zasady ustaliliby?my nieco pó?niej.

Czekam na odpowied? ;)

Zach?cam te? do sprawdzenia tematu na battlelogu i wypowiedzenia si? na jego temat http://battlelog.battlefi...50493795759847/

Pozdrawiam!


Witam!
Nie mam poj?cia w jaki sposób czytaj?c ten post mo?na wybra? map? Locker. :) Koledzy chyba nie zrozumieli na czym ta ca?a zabawa ma polega?. Ma to by? dos?ownie zabawa, tak jak wcze?niej Kycu napisa? 4fun. Wi?c nie rozumiem dlaczego najzwyczajniej w ?wiecie nie odpowiecie na nasze zaproszenie do wspólnej zabawy "TAK". Innym razem gdyby?cie Wy nam co? zaproponowali przystaliby?my na warunki, bo to Wy zapraszacie i mamy si? ?wietnie bawi?, a nie martwi? o to kto wygra. :) Krótko mówi?c Locker w tym wypadku jest kompletnie bez sensu.


Pozdrawiam!
Drako

x_elll_x - 2014-01-18, 22:28
Temat postu: Re: PTT vs PURE
Drako napisa³/a:
kycu napisa³/a:
Witam,

wiem, ?e jeste?cie du?ym klanem dlatego pisze do Was z propozycja rozegrania sparingu ale nie jakiej? tam popierdó?ki 5vs5 tylko prawdziw? wojn? z pojazdami i du?a ilo?ci? osób.

Tryb Du?y Conquest z pojazdami

Jest to na razie propozycja i sprawdzenie czy byli by ch?tni w?ród Was aby na takie co? si? zapisa?. Zasady ustaliliby?my nieco pó?niej.

Czekam na odpowied? ;)

Zach?cam te? do sprawdzenia tematu na battlelogu i wypowiedzenia si? na jego temat http://battlelog.battlefi...50493795759847/

Pozdrawiam!


Witam!
Nie mam poj?cia w jaki sposób czytaj?c ten post mo?na wybra? map? Locker. :) Koledzy chyba nie zrozumieli na czym ta ca?a zabawa ma polega?. Ma to by? dos?ownie zabawa, tak jak wcze?niej Kycu napisa? 4fun. Wi?c nie rozumiem dlaczego najzwyczajniej w ?wiecie nie odpowiecie na nasze zaproszenie do wspólnej zabawy "TAK". Innym razem gdyby?cie Wy nam co? zaproponowali przystaliby?my na warunki, bo to Wy zapraszacie i mamy si? ?wietnie bawi?, a nie martwi? o to kto wygra. :) Krótko mówi?c Locker w tym wypadku jest kompletnie bez sensu.


Pozdrawiam!
Drako


Czego? nie rozumiem. Skoro nas zapraszacie i jak zapewniacie, mamy si? ?wietnie bawi? to dlaczego odmawiacie nam ustawie? które maj? nam da? ?wietn? zabaw???? Przypominam, ?e to ma by? ?wietna zabawa w BF4 a nie w World of Tanks!!!

jajeczkoo - 2014-01-18, 22:34
Temat postu: Re: PTT vs PURE
Drako napisa³/a:
kycu napisa³/a:
Witam,

wiem, ?e jeste?cie du?ym klanem dlatego pisze do Was z propozycja rozegrania sparingu ale nie jakiej? tam popierdó?ki 5vs5 tylko prawdziw? wojn? z pojazdami i du?a ilo?ci? osób.

Tryb Du?y Conquest z pojazdami

Jest to na razie propozycja i sprawdzenie czy byli by ch?tni w?ród Was aby na takie co? si? zapisa?. Zasady ustaliliby?my nieco pó?niej.

Czekam na odpowied? ;)

Zach?cam te? do sprawdzenia tematu na battlelogu i wypowiedzenia si? na jego temat http://battlelog.battlefi...50493795759847/

Pozdrawiam!


Witam!
Nie mam poj?cia w jaki sposób czytaj?c ten post mo?na wybra? map? Locker. :) Koledzy chyba nie zrozumieli na czym ta ca?a zabawa ma polega?. Ma to by? dos?ownie zabawa, tak jak wcze?niej Kycu napisa? 4fun. Wi?c nie rozumiem dlaczego najzwyczajniej w ?wiecie nie odpowiecie na nasze zaproszenie do wspólnej zabawy "TAK". Innym razem gdyby?cie Wy nam co? zaproponowali przystaliby?my na warunki, bo to Wy zapraszacie i mamy si? ?wietnie bawi?, a nie martwi? o to kto wygra. :) Krótko mówi?c Locker w tym wypadku jest kompletnie bez sensu.


Pozdrawiam!
Drako


Widzisz przychodzicie do nas z zaproszeniem nastepnie piszecie ze ustalimy zasady a pozniej dajecie nam zasady ktore wam pasoja. No jesli mamy sie dobrze bawic to dwie strony powinny to ustalac. U nas zdecydowana wiekszosc gra piechota wiec stad locker.

kycu - 2014-01-18, 22:57

Panowie wszystko ju? mamy ustalone wi?c zako?czmy dyskusje ;)

2x Golmud 800 tiksów
2x Locker 800 tiksów

+ commanderzy po obydwu stronach

Koniec ;)

x_elll_x - 2014-01-18, 23:10

kycu napisa³/a:
Panowie wszystko ju? mamy ustalone wi?c zako?czmy dyskusje ;)

2x Golmud 800 tiksów
2x Locker 800 tiksów

+ commanderzy po obydwu stronach

Koniec ;)


No i miodzio.

qoobeq - 2014-01-18, 23:37

Super.
TORO_POLAND - 2014-01-19, 09:39

Dla mnie te? miodzio 8)
kycu - 2014-01-27, 12:11

Ilu Was b?dzie Panowie? dok?adnie ;) pytam aby ustali? ko?cow? liczb? graczy po naszej stronie ;)
Wodzu - 2014-01-27, 18:45

To si? oka?e nie jestem w stanie ci teraz poda? dok?adnej liczby graczy .
hunterPL96 - 2014-01-27, 19:26

Ja proponuje zalozyc osobny temat gdzie pewne osoby po prostu sie wpisza :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group