To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield - 12.1.2014 Go4BF4

KWB_Daras - 2014-01-08, 15:46
Temat postu: 12.1.2014 Go4BF4
Next Go4BF4 Cup
Date: Sunday 12/01/14 at 15:00 CET

Kto b?dzie?

qoobeq - 2014-01-08, 20:14

Powiedzmy ?e mog? by? :P
KWB_Daras - 2014-01-09, 00:40

1/4

kto da wi?cej?

b4son - 2014-01-09, 10:18

bede
TORO_POLAND - 2014-01-09, 11:03

Jakby kto? mia? wej?? nieogarni?ty to ja mog? by? ;-)
oyci3c - 2014-01-09, 11:44

Ja te? mog? by? aczkolwiek - i need more map awarness~
KWB_Daras - 2014-01-09, 14:09

@Toro i Bason
Jezeli myslicie o tym powaznie to teraz jest najlepszy czas aby pokazac ze zaslugujecie na miejsce w skladzie bo Qaras zwichnal nadgarstek a Apostata ma teraz wazniejsze sprawy :wink:

@Ojciec i Qoobeq grajcie wiecej samemu! Nie jestesmy Wam potrzebni aby pokazywac gdzie i dlaczego macie tam stac i dlaczego nie tam bo dostaniecie wpierdol, zamiast latania helka po publiku wejsc na versusa albo chociaz na ta jebana dominacje na puba i sprawdzac kampspoty ktore znacie.

I tak musze conajmniej 1 osobe dobrac. Pytanie czy Nesc bedzie gral? Meczy mnie powoli bieganie i pokazywanie wam spotow na kazdej mapie z ktorych nie potraficie robic uzytku i tlumaczenie za masz siedziec na dupie i czekac na wroga bo to on musi przjsc do Ciebie zamiast szturmowania 3 flagi ktora zjebie respa

I przypominam ze cup nie jest miejscem na dostawanie wpierdolu

TORO_POLAND - 2014-01-09, 15:58

Qaras zwichn?? nadgarstek, ostro trenuje ch?opak ;-)
bahama_mama - 2014-01-09, 17:19

KWB_Daras napisał/a:
@Toro i Bason
Jezeli myslicie o tym powaznie to teraz jest najlepszy czas aby pokazac ze zaslugujecie na miejsce w skladzie bo Qaras zwichnal nadgarstek a Apostata ma teraz wazniejsze sprawy :wink:

@Ojciec i Qoobeq grajcie wiecej samemu! Nie jestesmy Wam potrzebni aby pokazywac gdzie i dlaczego macie tam stac i dlaczego nie tam bo dostaniecie wpierdol, zamiast latania helka po publiku wejsc na versusa albo chociaz na ta jebana dominacje na puba i sprawdzac kampspoty ktore znacie.

I tak musze conajmniej 1 osobe dobrac. Pytanie czy Nesc bedzie gral? Meczy mnie powoli bieganie i pokazywanie wam spotow na kazdej mapie z ktorych nie potraficie robic uzytku i tlumaczenie za masz siedziec na dupie i czekac na wroga bo to on musi przjsc do Ciebie zamiast szturmowania 3 flagi ktora zjebie respa

I przypominam ze cup nie jest miejscem na dostawanie wpierdolu


Tutaj trzeba miec Daras checi do grania, gra musi sie na maxa podobac a nie tak grac byle grac bo to wtedy niepotrzebnie sie nakrecacie na cos z czego i tak gowno wyjdzie. Jak czujesz klimat to mozesz sam biegac po mapie dla wlasnej zajawki i podnoszenia skilla. Jak nie czujesz to jest jak w/w.

Ja jednego zaluje ze klan jako calosc nie robi uzytku z drugiego serwera i nie gramy miedzy soba. Ja nie wiem co to tam ludzie widza w cq64 - fajnie sie gralo w bf3 na naszej 16 ale chyba trzeba poczekac jeszcze chwile bo ostatnio ktos cos pisal ze najpierw musi sobie odblokowac to i owo. Ehhh..

KWB_Daras - 2014-01-09, 17:31

Raz na jakis czas zdarzy sie ze gramy ale to i tak tylko chwile bo cisnienia nie wytrzymuja :beer: A i ostatnio sie przyzwyczajam do gry i jakos mi idzie i checi nie brakuje
Qaras - 2014-01-09, 18:02

je?eli jutro mi myszka przyjdzie a powinna przyj?? to mog? zagra?
KWB_Daras - 2014-01-12, 13:14

To jak? Turniej za 90 minut...
KWB_Daras - 2014-01-12, 14:39

gratulacje kolejny raz mnie zawiedli?cie oczywi?cie negatywnie :brawo:
Brutal_Demon - 2014-01-12, 14:53

KWB_Daras napisał/a:
gratulacje kolejny raz mnie zawiedli?cie oczywi?cie negatywnie :brawo:

Daras taki PRO ELO ;D

KWB_Daras - 2014-01-12, 14:55

nie pro elo tylko po prostu przychodz? i gram a z 3-4 osobami na 5on5 nie wejde


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group