To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Propozycje - Walony Szanghaj

Brutal_Demon - 2013-11-23, 15:30

znamy Orenosa ale trzeba przyzna?, ?e swasty nigdzie nie ma i to mi wystarcza.
bahama_mama - 2013-11-23, 15:36

Orenos napisa³/a:
bahama_mama napisa³/a:
Cytat:
Avatar ma funkcj? humorystyczn?, nie propaguje nazizmu, zosta? stworzony dla ?artu przez mojego koleg?.I tak?e uwa?am, ?e za emblematy ze swastyk? powinny by? bany, tak samo jak za sierpy i m?oty, wi?c w czym problem?


Orenos, z poczatku chce Ci tylko powiedziec ze mnie osobiscie w ogole nie przeszkadza Twoj avatar. Czytam po prostu co piszecie i patrzac na Twoje wypowiedzi jak mozesz teraz mowic ze avatar ma 'czysto humorystyczna funkcje' i nie propaguje nazizmu ? No przeciez masz zdjecie w mundurze nazisty (wiem ze przerobione) i chyba tyle wystarczy ? Idac Twoim tokiem rozumowania chcesz mi powiedziec ze gdybys mial avatara w mundurze jakiegos rosyjskiego zolnierza tych czasow to wszystko jest dobrze ale jezeli ktos ma 'sierp i mlot' w emblemacie w grze to juz to jest zle ? Rozumiem ze sa jakies roznice pomiedzy tym ?

Chcesz tutaj karac ludzi na serwerach a ewidentnie jestes jednym z nich i tlumaczysz to jeszcze tym ze to dla 'humoru, grzany'. Nie pomyslales przez chwile ze oni tez tak uwazaja ?


Bo na tsie nie raz mówi?em, ?e trzeba zabroni? na serwerze zarówno swastyk i sierpów i m?otów?Bo zdj?cie z mundurem, gdzie pale 3 papierosy na raz jest ca?kowicie dla beki?(ps jakie? w radzieckim mundurze te? mi kto? zrobi? kiedy? przeróbk?, tak samo je traktuje jak te na forum).Symbole typu swastyka , sierp i m?ot s? symbolami zbrodniczych systemów, wi?c nie wiem jak kto? móg?by je sobie dla beki wrzuci? jako emblemat.A ju? na pewno ruscy sobie ich nie wrzucaj? dla beki, niektórzy nawet wychodz? z siebie, aby te ich sierpy i m?oty wygl?da?y jak najlepiej.


Dlatego mowie ze mnie osobiscie to nie rusza. Klan bedzie czy jest tego zdania ze trzeba zabronic to trzeba i koniec kropka. Gra ma laczyc a nie dzielic.

Tak na koniec dodam od siebie ze jak dla mnie obecnym i jedynym symbolem zbrodniczego systemu jest flaga stanow zjednaczonych :)

ps, Orenos odnosnie zdjecia jest grzanowe nawet fajnie wyszlo ale dla niektorych juz sama fotka moze byc propaganda nazizmu. Przeciez wiadomo kto nosil takie mundury.

Orenos - 2013-11-23, 15:50

bahama_mama napisa³/a:

ps, Orenos odnosnie zdjecia jest grzanowe nawet fajnie wyszlo ale dla niektorych juz sama fotka moze byc propaganda nazizmu. Przeciez wiadomo kto nosil takie mundury.


Moi wujkowie. Serio.A widoczny mundur, to mundur Wehrmachtu, a nie SS.

ra131313 - 2013-11-23, 16:20

"Tak na koniec dodam od siebie ze jak dla mnie obecnym i jedynym symbolem zbrodniczego systemu jest flaga stanow zjednaczonych :) "

W sumie uwa?am podobnie bahama .

bahama_mama - 2013-11-23, 16:28

Orenos napisa³/a:
bahama_mama napisa³/a:

ps, Orenos odnosnie zdjecia jest grzanowe nawet fajnie wyszlo ale dla niektorych juz sama fotka moze byc propaganda nazizmu. Przeciez wiadomo kto nosil takie mundury.


Moi wujkowie. Serio.A widoczny mundur, to mundur Wehrmachtu, a nie SS.


Rzeczywiscie, oni nie zabijali. Zapomnialem ;)

Orenos - 2013-11-23, 16:35

bahama_mama napisa³/a:
Orenos napisa³/a:
bahama_mama napisa³/a:

ps, Orenos odnosnie zdjecia jest grzanowe nawet fajnie wyszlo ale dla niektorych juz sama fotka moze byc propaganda nazizmu. Przeciez wiadomo kto nosil takie mundury.


Moi wujkowie. Serio.A widoczny mundur, to mundur Wehrmachtu, a nie SS.


Rzeczywiscie, oni nie zabijali. Zapomnialem ;)


No, ?o?nierze USA,UK,ZSRR,Polski,Francji,Japonii itd. itp. te? zabijali.Wojna po prostu.Moi wujkowie zostali przymusowo wcieleni do Wehrmachtu, walczyli na froncie wschodnim, gdzie w ko?cu przeszli do armii Berlinga.Po walkach na Monte Cassino jeden zamieszka? w Kanadzie, drugi w UK.?aden nie wróci? do Polski do ko?ca ?ycia, ze wzgl?du na w?adze komunistyczne.

N3SC - 2013-11-24, 14:01

Orenos jak chcesz wymaga? czego? od innych to najpierw zacznij od siebie.
Jak mo?na kogo? zmusi? do walki nie po tej stronie co chce?

Orenos - 2013-11-24, 14:26

N3SC napisa³/a:
Orenos jak chcesz wymaga? czego? od innych to najpierw zacznij od siebie.
Jak mo?na kogo? zmusi? do walki nie po tej stronie co chce?



Prosz?, rozwi?.

GlaDi - 2013-11-24, 14:47

N3SC napisa³/a:
Orenos jak chcesz wymaga? czego? od innych to najpierw zacznij od siebie.
Jak mo?na kogo? zmusi? do walki nie po tej stronie co chce?


Oj, na lekcjach historii si? przysypia?o. Podczas wojny do niemieckiej armii zosta?o si?? wcielone dziesi?tki tysi?cy Polaków. Byli wysy?ani na ró?ne fronty. Du?a ich cz??? s?u?y?a we francji, a dok?adniej normandii. Nie chcieli walczy? ze swastyk? na ramieniu wi?c uciekali i do??czali do Polskiej armii na zachodzie (lub na wshodzie, w zale?no?ci od frontu).
Stanowili oni 75-85% polaków w WP na froncie zachodnim.

jajeczkoo - 2013-11-24, 19:52

Wszyscy jestescie w bledzie byly polskie ss......


http://arkadiusz1stankows...n-ss-polen.html

Luk - 2013-11-24, 21:53

Dobra zako?czmy spam i przejd?my do gry...
N3SC - 2013-11-25, 11:01

Orenos napisa³/a:
N3SC napisa³/a:
Orenos jak chcesz wymaga? czego? od innych to najpierw zacznij od siebie.
Jak mo?na kogo? zmusi? do walki nie po tej stronie co chce?



Prosz?, rozwi?.


Chcesz banowa? ludzi za emblematy a sam na forum masz avatar w mundurze nazistów,
mo?e Ci ludzie te? maj? taki dla ?artów? a za pewne 90% z nich nie ma poj?cia co on oznacza lub mo?e kogo? urazi?.

Gladi nie nie przysypia?o si?, wiem ?e ich wcielano ale nie mo?na nikogo wbrew jego woli zmusi? do walki. Co z lud?mi którzy byli torturowani, zgineli ,trafiali do obozów bo nie zdradzili swoich rodaków? Chcesz ich postawi? na równi z tymi którzy pod gro?b? do nich strzelali?
Mog? zrozumie? tych co przy pierwszej okazji uciekali i do??czali do swoich, ale wielu znich tak nie zrobi?o a po wojnie znale?li sobie proste wyja?nienie dlaczego tak post?powali.
Jest to moje osobiste zdanie.

KWB_Daras - 2013-11-25, 12:05

N3SC napisa³/a:
Chcesz banowa? ludzi za emblematy a sam na forum masz avatar w mundurze nazistów,
mo?e Ci ludzie te? maj? taki dla ?artów? a za pewne 90% z nich nie ma poj?cia co on oznacza lub mo?e kogo? urazi?.

Gladi nie nie przysypia?o si?, wiem ?e ich wcielano ale nie mo?na nikogo wbrew jego woli zmusi? do walki. Co z lud?mi którzy byli torturowani, zgineli ,trafiali do obozów bo nie zdradzili swoich rodaków? Chcesz ich postawi? na równi z tymi którzy pod gro?b? do nich strzelali?
Mog? zrozumie? tych co przy pierwszej okazji uciekali i do??czali do swoich, ale wielu znich tak nie zrobi?o a po wojnie znale?li sobie proste wyja?nienie dlaczego tak post?powali.
Jest to moje osobiste zdanie.


Tak z ciekawo?ci...
powiedz mi z kogo by? wi?kszy po?ytek? z tego co dosta? kulk? w g?ow? bo powiedzia? NIE czy tego co próbowa? prze?y? i walczy? po drugiej stronie?

nie mo?na uogólnia? Polaków bo wiadomo ?e wsz?dzie znaj? si? zwolennicy albo jednej strony albo drugiej i niema tu mowy o ca?kowitym zjednoczeniu

N3SC - 2013-11-25, 12:13

KWB_Daras napisa³/a:
N3SC napisa³/a:
Chcesz banowa? ludzi za emblematy a sam na forum masz avatar w mundurze nazistów,
mo?e Ci ludzie te? maj? taki dla ?artów? a za pewne 90% z nich nie ma poj?cia co on oznacza lub mo?e kogo? urazi?.

Gladi nie nie przysypia?o si?, wiem ?e ich wcielano ale nie mo?na nikogo wbrew jego woli zmusi? do walki. Co z lud?mi którzy byli torturowani, zgineli ,trafiali do obozów bo nie zdradzili swoich rodaków? Chcesz ich postawi? na równi z tymi którzy pod gro?b? do nich strzelali?
Mog? zrozumie? tych co przy pierwszej okazji uciekali i do??czali do swoich, ale wielu znich tak nie zrobi?o a po wojnie znale?li sobie proste wyja?nienie dlaczego tak post?powali.
Jest to moje osobiste zdanie.


Tak z ciekawo?ci...
powiedz mi z kogo by? wi?kszy po?ytek? z tego co dosta? kulk? w g?ow? bo powiedzia? NIE czy tego co próbowa? prze?y? i walczy? po drugiej stronie?


Ta z ciekawo?ci przeczytaj post kilka razy? Zrozum co napisa?em i odpowiedz sobie na pytanie :) . Jak dok?adnie poczytasz to zrozumiesz ?e nie pisa?em tu o tych co próbowali prze?y? i do??czy? do swoich.
Chcesz mi powiedzie? ?e Ci którzy poddali si? i do??czyli do wroga by prze?y? post?pili prawid?owo, a z tych którzy si? nie podali i zgineli nie by?o po?ytku?

Luk - 2013-11-25, 15:04

Koniec spamu! Chcecie sobie pogada? o historii to za?ó?cie nowy temat w odpowiednim dziale...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group