To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pytania i Problemy - sekcja PTTg

Kess - 2013-11-17, 15:19
Temat postu: sekcja PTTg
Hejka mam pytanie. Jak mog? dosta? si? do sekcji PTTg ??? Nie spe?niam wymogĂłw wiekowych do klanu (brakuje mi 2 lat ;p ) tak wi?c chcia?em zapisa? si? do grupy PTTg. Chce si? dowiedzie? co i jak zrobi? aby si? do niej dosta? . Pozdrawiam i czekam na odpowied? ;)
hunterPL96 - 2013-11-17, 15:26

z tego co si? orientuj? to tag PTTg mo?e za?o?y? ka?dy kto chce/gra na naszym serwerze. (je?li si? myl? niech mnie kto? poprawi).
Kess - 2013-11-17, 17:11

hunterPL96 napisał/a:
z tego co si? orientuj? to tag PTTg mo?e za?o?y? ka?dy kto chce/gra na naszym serwerze. (je?li si? myl? niech mnie kto? poprawi).


Czyli rozumiem, ?e nie musz? si? nigdzie zapisywa? itp tylko wystarczy ?e za?orze tag PTTg ???

N3SC - 2013-11-17, 17:53

Tak, tylko wydaje mi si? ?e wypada?oby przynajmniej siedzie? z nami na TS, dziwne wydaje mi si? ?eby kto? lata? z naszym tagiem, a nikt w klanie go nie zna?.
MoonCrash - 2013-11-17, 18:10

http://www.ptt-klan.pl/m/...4u#.Uoj3YeKWYUM
Tylko ?e to do bf3, i mo?esz tam da?, "join" tylko bedziesz chyba musial sie zarejestrowa?.
Warto bys sie zapozna? z regulaminem zamieszczonym na tej stronie:)

jajeczkoo - 2013-11-17, 19:26

Kess napisał/a:
hunterPL96 napisał/a:
z tego co si? orientuj? to tag PTTg mo?e za?o?y? ka?dy kto chce/gra na naszym serwerze. (je?li si? myl? niech mnie kto? poprawi).


Czyli rozumiem, ?e nie musz? si? nigdzie zapisywa? itp tylko wystarczy ?e za?orze tag PTTg ???


Witam.
Zapraszam na nasza strone klanowa tam mozesz zalozyc konto i dolaczyc do grupy PTTg.
http://www.ptt-klan.pl/

Kess - 2013-11-17, 21:54

Ok dzi?ki za info ogarne to. Cho? ja siedze na tsie np dzisiaj (17.11.13r) gra?em np z ra Qarasiem, hunterem i Amogiem :) Ale bede stara? si? wbja? na tsa co najmniej co drugi dzie? ;)

Ok do??czy?em ju? do grupy i za?o?y?em tag ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group