To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pomoc Techniczna - SZYBKI/TANI UPGRADE

jajeczkoo - 2013-11-17, 19:30

Tylko corsair reszta to made in paprotka. Uzywek sie nie kupuje bo nie wiadomo czy nie kopaly bitcoinow dniem i noca.
Gtx 570 ma w zaleceniech 550W caly system wiec korsarz wystarczy.

Suseel - 2013-11-17, 22:37

rwij_papucie napisa³/a:
Tylko corsair reszta to made in paprotka. Uzywek sie nie kupuje bo nie wiadomo czy nie kopaly bitcoinow dniem i noca.
Gtx 570 ma w zaleceniech 550W caly system wiec korsarz wystarczy.


Bez przesady, chieftec to bardzo solidna firma.

jajeczkoo - 2013-11-17, 23:21

Suseel napisa³/a:
rwij_papucie napisa³/a:
Tylko corsair reszta to made in paprotka. Uzywek sie nie kupuje bo nie wiadomo czy nie kopaly bitcoinow dniem i noca.
Gtx 570 ma w zaleceniech 550W caly system wiec korsarz wystarczy.


Bez przesady, chieftec to bardzo solidna firma.


Od kiedy? Mierzyles 12v jeszcze sie nie spotkalem zeby bylo stabile w szefie a stabilnosc lini 12v to podstawa dla dobrej grafiki. Szefy tylko modularne sa ok te tanie to chinski chlam.

qoobeq - 2013-11-17, 23:45

Popieram Papcia, bierz Corsaira, solidne zasilacze, a do tego (przynajmniej w wy?szych modelach) masz 5 lat gwarancji.
Z obudow? si? spó?ni?e? o par? godzin, Thermaltake'a odda?em w?a?nie za dobr? flaszk?.

Konfucjusz2000 - 2013-11-18, 00:57

qoobeq napisa³/a:

Z obudow? si? spó?ni?e? o par? godzin, Thermaltake'a odda?em w?a?nie za dobr? flaszk?.


FUCK... no có?, trudno:)
My?l?, ?e powinno by? wprowadzone prawo pierwokupu dla klanu - je?li chcesz co? sprzeda? zwi?zanego z kompem, to najpierw musisz wystawi? w ofercie wewn?trznej, a dopiero potem mo?na pu?ci? obcemu :lol:

Kto za?

JA! :jupi:

Suseel - 2013-11-18, 01:18

Taa, tylko jak sami zauwazyliscie mia? byc tani upragde bo Konfi nie ma kasy aktualnie na kompa, ma wazniejsze wydatki.Jego Pc to juz lekki ch?am w ktory wg mnie szkoda ?adowac siana, ten Corsair fajny owszem ale potrzebny mu jak biksenony przy maluchu.
Ten komputer do grania sie nie nadaje i nadawac nie bedzie, sam mam niestety taki problem dlatego wrzucanie w to kolejnych 250 z? to dla mnie strata pieniedzy.

jajeczkoo - 2013-11-18, 08:23

Nie nie bierze tego szefa bo to mu sie zemsci uwierz mi jesli ma to karte od apostaty to na bank ten szef nie wyrobi i spierdoli kompa po jakims czasie. Gtx 570 to na prawde karta z bardzo wysokiej gornej polki a gtx z tamtego okresu ssaly w zestawach bardzo duzo energi bo ponad 250w sama karta. Przy remontach jakos ukryje te 100 zl.

Konfi ja juz w remont wsadzilem 80k zl a konca nie widac a kupilem tylko 55m...

qoobeq - 2013-11-18, 09:38

Co jak co, ale zasilacz zawsze mo?esz przerzuci? do nowego kompa.
Pr?do?erno?? procków spada, SSD ci?gnie jakie? 0.1W, kolejna generacja kart graficznych te? raczej uderzy w miniaturyzacj? chipsetów, a za tym idzie mniejszy pobór pr?du, procki ju? dawno robi? w 22nm, grafy ci?gle stoj? na 28. AMD teraz odgrza?o Thaiti, kolejna generacja kart na bank b?dzie na nowym chipsecie, nVidia te? raczej w tyle nie zostanie.

PS. A jak ci jaki? noname usma?y ca?ego kompa, to dopiero b?dziesz mia? oszcz?dzanie. W tym wypadku nie ma co si? pierdoli? i warto do?o?y? t? kolejn? stów?.

Konfucjusz2000 - 2013-11-18, 18:49

Bior? to http://www.agito.pl/zasil...652,2239-551658
Zasilacz Corsair 650w powinno starczy? na jaki? czas - reszt? cz??ci do kompa b?d? powoli wymienia? - jak co? to mo?na prze?o?y? na nowego kompa.

Dzi?ki za pomoc!!!
(mam nadziej?, ?e mi si? wszystko zmie?ci w obudow?:D)

tyr8338 - 2013-11-19, 15:04

qoobeq napisa³/a:
Co jak co, ale zasilacz zawsze mo?esz przerzuci? do nowego kompa.
Pr?do?erno?? procków spada, SSD ci?gnie jakie? 0.1W, kolejna generacja kart graficznych te? raczej uderzy w miniaturyzacj? chipsetów, a za tym idzie mniejszy pobór pr?du, procki ju? dawno robi? w 22nm, grafy ci?gle stoj? na 28. AMD teraz odgrza?o Thaiti, kolejna generacja kart na bank b?dzie na nowym chipsecie, nVidia te? raczej w tyle nie zostanie.

PS. A jak ci jaki? noname usma?y ca?ego kompa, to dopiero b?dziesz mia? oszcz?dzanie. W tym wypadku nie ma co si? pierdoli? i warto do?o?y? t? kolejn? stów?.


Calkowicie si? zgodze, Chieftec GPS-A 550W u?ywam od 2008 roku i przezyl ju? wymiane lacznie 9 plyt glownych, procesorow i kart graficznych. Jedyny co musialem w nim wymieni? to wentylator po 4 latach, bo niestety troch? si? zapylil i zatarl, ale to kosztowalo mnie bodaj?e 12 zl za revolteca ;)

Konfucjusz2000 - 2013-11-19, 16:54

Prosz? admina forum o pozostawienie póki co otwartego tematu, bo jeszcze b?d? pó?niej, w niedalekiej przysz?o?ci, o co? si? jeszcze pyta? a bez sensu mno?y? tematy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group