To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 2 - PATCH 1.5

PiTeRsOn - 2009-09-02, 08:48
Temat postu: PATCH 1.5
Tutaj macie miejsce do swobodnego wypowiadania sie na temat patcha 1.5 ;) jak przyjade z rozmowy kwal to zdam relacje ;)
matiax - 2009-09-02, 10:35

no to b?d? pierwszy ;)

gra?em wczoraj w nocy na kilku mapkach i wg mnie nie zauwa?y?em jaki? wi?kszych zmian w fizyce gry. Mapki mi si? podobaj? dwa dodatki teraz juz darmowe zainstaluj? i huraaaa niech BF2 b?dzie wiecznie ?ywy zanim si? w niego nagram na wszystkich polach bitew ;)

instalacje polecam - bo wi?kszo?? serwer?w ju? jest na 1.5 a bezproblemowo si? instaluje

ps

do andrzeja i marcinayera - mam patcha na twardym wi?c nie ?ci?gajcie tylko sie zg?o?cie do mnie

PiTeRsOn - 2009-09-02, 14:51

powiem wam ze patch ma zmiany konfiguracyjne i to bardzo wielkie... kazdy ma swoj sposob na strzelanie ;) musze upgread-owac dotychczasowa walke :D xD ciezko jest sie przyzwyczaic lecz najlepszy wynik to 18/4... naprawde trudniej sie gra :D i najgorsze jest to ze procent zycia chyba zmniejszyli bo dostajesz kulke i gleba :D albo dobrze przycelowana serie ;) dobrze ze skopiowali statystyki... a juz pisali ze nie bedzie dotychczasowych rang... pewnie wkoncu pomyslaly te glaby ze nikt nie wejdzie na 1.5 jesli tak zrobia xD ogolnie ok :P wiecej info na TS bo nie chce mi sie dzisiaj pisac :P

PzDr xD

matiax - 2009-09-02, 16:44

mi wszystko odpowiada strzela mi sie ?atwiej wyniki mia?em takie jakbym gra? z nowicjuszami ;) ale to byli klanowcy - do niczego nie musia?em si? przyzwyczaja? ;) conquesty gram od niedawna wi?c dla mnie nie widac r??nicy - og?lnie spoko - no i serwer?w na 1.4 zaczyna juz brakowa? w sieci hehehehe
Anonymous - 2009-09-02, 17:13

W takim razie dajcie linka do patcha na forum........ Kazdy chce pograc
HaWoK(PL) - 2009-09-02, 17:17

http://forum.pclab.pl/lof...hp?t508690.html Alez prosze bardzo:) Wybierz sobie sk?d chcesz!!
Marcinayer - 2009-09-02, 17:36

matiax napisał/a:
no to b?d? pierwszy ;)

gra?em wczoraj w nocy na kilku mapkach i wg mnie nie zauwa?y?em jaki? wi?kszych zmian w fizyce gry. Mapki mi si? podobaj? dwa dodatki teraz juz darmowe zainstaluj? i huraaaa niech BF2 b?dzie wiecznie ?ywy zanim si? w niego nagram na wszystkich polach bitew ;)

instalacje polecam - bo wi?kszo?? serwer?w ju? jest na 1.5 a bezproblemowo si? instaluje

ps

do andrzeja i marcinayera - mam patcha na twardym wi?c nie ?ci?gajcie tylko sie zg?o?cie do mnie


Jutro wpadne z Penkiem to mi nagrasz :D

Andrew - 2009-09-02, 18:11

no no jak do tej pory to super
i te mapki :)

[ Dodano: 2009-09-02, 19:28 ]
ale konfigowcy i inni g?wniarze b?d? mieli du?e pole do popisu szybko sie ginie wiec czuje ?e bedzie one shot one kill

CapoSVD - 2009-09-02, 21:02

Ja to wsumie r??nicy nie czuj? cho? mo?na zauwa?y?. Dla mnie jest OK celownik po padni?ciu na gleb? sie na chwil? zwi?krza jak gram sniperkiem jesy troche wiece jczasu do przycelowania zanim dostaniesz ;)
Andrew - 2009-09-02, 21:41

a mnie ju? euforia minela i na chlodno jak to oceniam to pr?cz nowych mapek nie ma si? nad czym spuszcza? :(
BartSVD.PL - 2009-09-02, 22:39

juz sie niemoge doczekac zeby zagrac w bf2 na tym patchu
Brutal_Demon - 2009-09-02, 22:50

A mi si? o wiele przyjemniej gra i mam takie uczucie w ko?cu, ?e jak przy celowa?em na kolesia jak biegnie i wiem ze strzeli?em wtedy, ?e powinienem trafi? to ten pocisk rzeczywi?cie trafia a nie jest jaki? op??niony czy co?, mapki git, tak.... g??wnie plus za mapki i za przyjemniejsze granie przy strzelaniu no i jeszcze nie zdarzy?o mi si?, ?e pruje w kolesia ten si? kurzy i nic mu nie jest jak to zwykle by?o, teraz nie ma ?art?w, ale wiadomo to dzia?a w obie strony a co do configowc?w to poczekamy zobaczymy.
PiTeRsOn - 2009-09-03, 00:44

hie hie klan Magnum zapewne nie gra jeszcze na 1.5 tylko widac sporadycznie.... pewnie robia cfg ;)


Mati ja mam tylko takie zdanie ze nie moge juz biec na pale(np. na 5) :D nie da sie w tej wersji wszystkich zabic :P zawsze od kogos dostaniesz taka serie ze padniesz :) w tej wersji trzeba miec dystans pewien ;)

dzis z rana bylo 1100 serwerkow... teraz juz jest 1245 xD

jest 04:41 a serwerow juz 1275 :P

lubie biegac z famas-em :D moja ulubiona bron w zyciu :P :D

Tutaj macie nawet niezly wynik po rozgrzaniu sie :D fajny ten patch :D i nie ma tylu chituchow :P widzialem tylko 1 przez cala noc :D

myslalem ze jak to EA zazwyczaj zrobi kupe a tu nawet nawet... choc jak jeden chituch byl to bedzie i wiecej :/ pewnie jakis tester... eh. Kurde byly takie zapowiadanki ze nie mozna bedzie jezdzic lazikiem z c4, ze spadochronem nie bedzie mozna kierowac i od cholery wiecej tego... chcialem to zobaczyc lecz jak widac nie ujrze tego :/ i ze f35b mialo byc lepsze a j-10 slabsze... latalem f35b... moze jest troche zwrotniejsze ale j-10 za mna leciala i wciagu 5 sek od namierzania nagle zginalem co na 1.41 jeszcze potrafilem sie wybronic bo a to zwolnic albo wejsc ponad pulap 500m. ogolnie rzecz mowiac... zal.com
To takie negatywne strony ;) i samoloty z JS czy tam EF maja nierealistyczne zachowanie tzn kiedy nie ruszasz myszka powinien spadac a tu on leci na wprost... sa jakies tam ustawienia samolotu i wogole w opcjach ale jak narazie nie chce mi sie tego ruszac ;) Potestuje kiedys xD


Nika - 2009-09-03, 10:29

Ja jako? ?adnej r??nicy nie zauwa?y?am :roll: Najbardziej podoba mi si? mapka Operation Road Rage :) Tam s? takie fajne helikoptery z uav ;) xD
PiTeRsOn - 2009-09-03, 10:55

Nika napisał/a:
Ja jako? ?adnej r??nicy nie zauwa?y?am :roll: Najbardziej podoba mi si? mapka Operation Road Rage :) Tam s? takie fajne helikoptery z uav ;) xD


Nika no fajny ten chopperek ;) pograj na infantry moze zobaczysz roznice :P na 1.41 zawsze jakos ubijalem ludzi swoim sposobem a tutaj tak sie nie da :( tam walilem seria po calym ciele i zabijalem, tutaj nie mozna... tzn mozna jak chcesz miec statystyke 5/15 :P a ja wole K/D 15/2 moze 15/5 :P trzeba pojedynczymi walic :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group