To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Przydatne strony www. - Dobry sklep

G3O - 2009-06-04, 13:52
Temat postu: Dobry sklep
A wiec tak zastanawiam sie nad powrotem na scene BF2 . Rozgladalem sie troszku za bfem nowym ( bo musze zmienic klucz i najlepiej konto ) i wpadlem na taka oto okazje :

O KUR** ALE OKAZJA !!

I tak mysle czy warto ?? Jesli tak to dajcie znac :)

PiTeRsOn - 2009-06-04, 14:43
Temat postu: Re: Dobry sklep
G3O napisał/a:
A wiec tak zastanawiam sie nad powrotem na scene BF2 . Rozgladalem sie troszku za bfem nowym ( bo musze zmienic klucz i najlepiej konto ) i wpadlem na taka oto okazje :

O KUR** ALE OKAZJA !!

I tak mysle czy warto ?? Jesli tak to dajcie znac :)


hmmm jest bodajze za 34.90 zl ale adresu nie pamietam... jakos 2 dni temu przegladalem... tylko ze tam masz bf2+SF.... a w twoim linku masz 3 upgrade'y.

Brutal_Demon - 2009-06-04, 16:32

Ba, ?e si? op?aca, w Saturnie chyba miesi?c temu lub dwa widzia?em [Podstawk? za ok 40 z?] lub [podstawk? + SF] chyba ok 45 z? (nie wiem czemu tak wystawili chyba tylko debil kupi? by sam? podstawk? jak obok mia? podstawk? i dodatek prawie za niemal?e tak? sam? cen? xD ) no a tutaj masz podstawk? a do niej wszystkie dodatki i to za dobr? cen?, sam bym kupi? je?li bym wiedzia? gdzie ten zestaw we Wrocku jest ;p
koRo_PL - 2009-06-04, 21:41

GE0 bier niezastanawiaj sie!!! moim zdaniem dobry interes ;) ja pamietam jeszcze jak kupowalem 3lata temu to p?acie?em bodajze 70z? :oops: ale kiedy to by?o ;P a BF to BF hehe a jak tam maluch sie ma?? pozdro:)
PiTeRsOn - 2009-06-05, 05:13

koRo_PL napisał/a:
GE0 bier niezastanawiaj sie!!! moim zdaniem dobry interes ;) ja pamietam jeszcze jak kupowalem 3lata temu to p?acie?em bodajze 70z? :oops: ale kiedy to by?o ;P a BF to BF hehe a jak tam maluch sie ma?? pozdro:)

Koro 3 lata temu to ja placilem bez dodatkow chyba 65 zl :P :D takze oplaca sie... patrzylem na inne stronki i na tej naprawde nie duzo kosztuje...

HaWoK(PL) - 2009-06-05, 14:15

Ijeeeeeee ty masz to samo G3O co ja edycje kolekcjonersk? i to za 55z? ja pierdole!! Ja kupi?em j? tak ok. 1,5 roku temu za 140z? w empiku wczesniej mia?em tez ale tylko podstawke i i za darmo od kumpla JS.

A Jednostki Specialne s? wyjebiste super wporzo fajne a mapy pi?kne:) a EF i AF hmm ?rednie. Fajnie ze nowe mapy ale nie wszystkie s? dobre , zawsze to jakies urozmaicenie a nie tylko zasrany nudnawy Karkand!!

Pozdro pozdro i kusiol do ma?ego:)

G3O - 2009-06-05, 21:24

No to niepozostaje mi chyba nic innego jak BRA? :D Dzieki za zainteresowanie tematem. Szymek ro?nie jak na dro?dzach +- 5KG juz ma i nauczylem go ludziom pokazywa? j?zyk :D i mam polewe jak ktos do niego gaworzy a on im jezyk wywala :D

Cytat:


Battlefield 2 Complete Collection 54,90

Forma i koszt przesy?ki: Przesy?ka pobraniowa priorytetowa 15,90 z?

Podsumowanie:

54,90 z? + Koszt przesy?ki = 70,80 z? brutto

PiTeRsOn - 2009-06-06, 15:41

hehe ;)
G3O - 2009-06-06, 17:20

Zam?wienie numer 5427 zosta?o wys?ane!

Hehe mo?liwe , ?e w poniedzia?ek zobaczymy si? na servie :) Mam nadzieje ze si? uda oraz , ?e frekwencja dopisze i b?d? mia? okazj? pogada? z wszystkimi starymi jak i nowymi ;) graczami :P

zbyho - 2009-06-06, 19:55

No nareszcie s?uszna decyzja!!!!!!!!!!!!! Nie ma to jak sta?y kumple :D i pogaw?dki przy browarku...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group