To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - AmokProjekt

qoobeq - 2012-11-02, 00:52

O, patrzcie, nast?pny Londynek!

Jeszcze troch? i b?dziemy odgrywa? bitwe o Angli?:

Wyspiarze kontra reszta Polonusków :)

tyr8338 - 2012-11-03, 09:17

Zapraszamy jak najczesciej na tsa - po prostu nie robimy miejsca w druzynie dla osob z ktorymi nie ma komunikacji w gre - jest to frustrujace doswiadczenie dla reszty :P
Suseel - 2012-11-06, 17:26

Brutal_Demon napisa³/a:
Póki co te? nie widzia?em, a co do Sus?a, to ogarnij si? ch?opie, pierdolisz takie smuty jakby? nas zna? a w klanie by? 2 lata, a ile jeste?? tydzie??

P.S przeczytaj sobie definicje spamu, tak na marginesie ka?dy powinien sie wita? z rekrutem i gratulowa? mu zdania tak jak za czasów BF2, jaka? moc si? wtedy buduje, bo to wtedy klan mia? lata ?wietno?ci, poza tym po takim zabiegu mo?e kto? chocia? przez chwile pomy?li ?e TRUDNO (o zgrozo) si? tutaj dosta?.



Wiecie ze dopiero teraz to zobaczylem xd

Wiec komentarz ;)

Smute to dojebales Ty, sory ale jesli nie wyczules w moim poscie zartu to Twoj problem a co do jezdzenia z Batarem pojazdami to z tego co slyszalem na TSie , chyba wszyscy maja o tym wyrobione zdanie ( i o zgrozo nawet Twoja stara ekipa :D ) *


* tam tez jest lekka doza sarkazmu


P.S Ludzie przychodza i odchodza, ekipy powstawaja i sie rozpadaja, nic nie trwa wiecznie...

Tak dla ma?ej refleksji.

Pozdro i wiecej luzu :)

Brutal_Demon - 2012-11-06, 17:49

?art czy nie, sram na to, nie spodoba?o mi si? twoje podej?cie i tyle, no to wyobra? sobie, ?e mam poj?cie o zmianie ekipy bo przez 4 lata, 1000 takich przelaz?o przez ten klan i ludzie przychodzili i odchodzili, wi?c nie wiem co si? uczepili?cie jakiej? kurwa starej ekipy która tak naprawd? jest dalej, ja mówi?em tylko o starym systemie który by? dobry i ?e gdyby by? znowu by?oby spoko, chyba, ?e dla was jest zbyt du?ym wysi?kiem intelektualnym by wbija? na to jebane forum regularnie, udziela? si? i tworzy? spo?eczno??, bo wi?kszo?? niestety - nie mówi?, ?e Ty - forum widzi tylko przez okres rekrutacji a potem nawet nie wiedz? co si? w klanie dzieje.

A teraz... jakie je?d?enie pojazdami? co? o czym Ty pierdolisz :D

Bu?a - 2012-11-06, 20:20

Brutal po?lij Susell-a do pitiego na szkolenie mo?e ogarnie o co tobie chodzi :D
Brutal_Demon - 2012-11-06, 20:54

tak, Pitty co? dawno nie sk?ada? u nas rekrutacji xD

Non-offtop: A jak tam nasz rekrut? Widzia?em, par? razy ale mniej s?ysza?em, chocia? rzadziej gram wi?c to si? nie liczy. 14 dni min??o, wypowiadajcie si? :D

Kretsonn - 2012-11-06, 21:17

Nie widzia?em, nie s?ysza?em.
Suseel - 2012-11-06, 23:23

Bu?a napisa³/a:
Brutal po?lij Susell-a do pitiego na szkolenie mo?e ogarnie o co tobie chodzi :D


Ja nie musze ogarniac o co mu chodzi to on powinien ogarnac o co mi chodzilo i chuj mnie obchodzi czy ktos tutaj jest 5 lat, 2 lata czy miesiac. Jesli Tworzy sie jakas spolecznosc to z gory trzeba zalozyc ze wszyscy sa na rownych prawach a jesli zdaje sie komus ze wszyscy sa fajni ale jedni sa fajniejsi od innych to pojebalo Wam sie troche we lbach, to nie folwark zwierzecy. Intelektualnie mam sie dobrze ale takie wjazdy z waszej strony sa nie na miejscu, nie raz szydzicie z gorszych userow ( pod wzgledem skilla czy rangi ) i kazdy musi przyjac to na klate ale jak idzie w druga strone to kim ja niby kurwa jestem nie... sory ale to co niektorzy musza sie ogarnac, bo wbrew temu co Brutal napisal nie jestem tutaj tydzien tylko dwa miesiace i idzie zauwazyc przez taki czas o co kaman , tym bardziej ze jestem na TSie praktycznie codziennie w przeciwnienstwie do wiekszosci userow, PEACE.

Brutal_Demon - 2012-11-07, 00:24

Aha, Barylakowe pismo przez pó? posta, wska? kto szydzi z gorszych userów? Bo w wi?kszo?ci przypadków s? to ?arty, nie s?ysza?em ?eby kto? serio sie z kogo? na?miewa? chyba ?e to Ty wszystko tak odbierasz, wtedy to twój problem :P nie jeste? tydzie?? jeste? DWA MIESI?CE? i codziennie na TSie? nie no gratuluje. Ju? mam wyjebane w ten temat bo zaczynasz za bardzo prze?ywa?.
sweep - 2012-11-07, 12:14

I nast?pny post rekrutacyjny i nast?pny offtop ?e chu! :D
Same Barylaki!

SniperPatryk - 2012-11-07, 12:24

nie widzia?em, nie s?ysza?em.
Brutal_Demon - 2012-11-07, 12:28

Ostatnio wchodzi?, ale na TS nie s?ysza?em.
aimathead - 2012-11-07, 12:54

Ja z przykroscia musze stwierdzic ze rekruta nie znam. Gdzies mi kiedys mignal w grze przy wciskaniu TABa ale to wszystko
Suseel - 2012-11-07, 16:25

Brutal_Demon napisa³/a:
Bo w wi?kszo?ci przypadków s? to ?arty


Teraz wroc do mojego pierwszego posta i do Twojej wielkiej bulwersacji w nastepnym i pomysl co Ty piszesz i kto tutaj czegos nie ogarnia, no comment :D :lol:



Zeby nie bylo off topa, kiedys widzialem na pewno z 2-3 razy, na TS to nie wiem szczerze, tak jak na rekruta to nie bardzo sie chyba stara co nie ?

Brutal_Demon - 2012-11-07, 16:47

Jestem na nie ze wzgl?du na brak aktywno?ci na TSie, proponuje przed?u?enie rekrutacji je?li rekrut jest wytrwa?y i tym razem wi?ksze udzielanie si? na TS, kto? ma inne zdanie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group