To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

League of Legends - Podanie

kazik - 2012-04-14, 00:58
Temat postu: Podanie
Nick summonera: Menen
Wiek: (minimum 18lat) :!: 23
Jaki typ postaci preferujesz: Jungler
Ulubione postacie: Nocturne , Jarvan IV , Skarner , Amumu , Shyvana .......... i tak polowa postaci z gry :P
Jak d?ugo grasz: hmm no b?dzie z 2 lata :>
Hedset: ?
Team Speak 3: yest
Mumble: yest
Sk?d o nas si? dowiedzia?e?: to wy ?e?cie dowiedzieli sie omnie ;]


Co? o sobie: " z artyku?u 511 paragrafu 3 Oznajmiam ze gracz kazik aka Menen za swoja zajebisto?? jest zwolniony
z pisania jakiegokolwiek podania na jakimkolwiek forum puplicznym i? poniewarz bo jest zajebisty "


wiec sam nie wiem poco ja to pisze ;D

Brutal_Demon - 2012-04-14, 01:10

23 lata i takie teksty? ;)
kazik - 2012-04-14, 09:54

a nom ;] je?li cchesz sie czegokolwiek dowiedzie? jeszcze na mój temat w waszysz szeregach siedzi mój m?odszy kuzyn ;] Br0niu ;]
MoonCrash - 2012-04-14, 10:08

Kodeks cywilno prawny z 2011 r. Nr 197, poz. 1172 § 5, jasno stwierdza, o konieczno?ci podania kilku informacji o sobie, sk?adaj?c podanie o przynale?no?? do grupy internetowej. Jednocze?nie przestrzega przed podawaniem fa?szywych informacji pod gro?b? grzywny lub odrzuceniem podania w trybie natychmiastowym.

Wybaczcie nie moglem sie oprzec xD

Br0niu - 2012-04-14, 12:04

Nie tu napisa?e? lol!!

http://www.ptt-klan.pl/fo...7ada3c68775b257

"mój m?odszy kuzyn Br0niu" Nie przyznaje si? do ciebie :]

kazik - 2012-04-14, 12:46

Nie lubie siebie opisywa? ;D zawsze lepiej idzie sie pozna? rozmawiaj?c ze soba np. ts ;]

ale niech wam b?dzie ;] z góry sorka ze podanko z?ozone nie tam gdzie trzeba ;p .

Imie Piotrek jak juz pisa?em mam 23 lata pochodze z ma?ej miejscowo?ci na Zachodniopomorskim w S?awnie ;] obecnia jestem na bezrobociu bo nasz kochany kraj
nie offeruje za duzo miejsc pracy wiec mam wiecej czasu na gre ;p przygoda moja z league of Legeds zacze?a sie kiedy ja 1 raz zobaczy?em u Br0nia spodoba?a mi sie wiec zaczo?em w nia gra? potem do?aczyli sie zamna moi znajomi i tak juz zlecia?y 2 lata . Aktualnie gram an serwerze East Nordic elo 1450+ bo z Baranami daleko zaj?? nie mozna... ale dosta?em od was propozycje aby do??czy? do teamu wiec oto napisa?em to podanie ;]




" The most effective way to kill an opponent is to Slice through the man next to him "

- Garen , on front line strategy

Brutal_Demon - 2012-04-14, 14:37

fak je! przeszed?em szkolenie w przenoszeniu tematów!!! :D ju? jest wszystko git.

P.S okaza?o si?, ?e tylko jednorazowo dostaje si? 975RP za 10ref, ale si? wkurwi?em i "a chuj, zrobie te 200 referów" ;p ale s?dze, ?e szybciej, mo?e w nast?pnym miesi?cu, poprostu kupi? i b?dziemy razem panopki ^^

Alkaida - 2012-04-14, 18:17

Zostajesz przyj?ty na okres próbny b?dzie trwa? 2 tygodnie. Po up?ywie tego czasu zdecydujemy co dalej. Zapraszamy na nasz server Team Speak 3.
Br0niu - 2012-04-14, 18:43

Gratuluj? (Tak tobie te? Brutal :) )
Alkaida - 2012-05-01, 22:26

Przyj?ty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group