To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Propozycje - Serwer BC 3

N3SC - 2011-11-19, 11:35
Temat postu: Serwer BC 3
Mam propozycje co do zmiany 1 z serwerów lub obu.
Jak wida? serwery cz?sto stoj? puste mam pomys? jak sprawi? by jeden z nich by? cz??ciej u?ywany, pomys? skopiowany z serwera -=BFG=-Ballerbude Mix2 DE by ngz-server.de:
Ten serwer jest prawie zawsze full. Proponuje by jeden z naszych serwerów przekszta?ci? na podobny:
- start od 1 gracza
- serwer typu mix, zarówno conquest, rush oraz deam teamdeath match mapy ?redniej wielko?ci takie rozwi?zanie na pewno przyci?gnie wielu graczy na ten serwer, czym wi?cej graczy tym wi?cej okazji by wst?pili w szeregi klanu.

Prosz? o przeanalizowanie takiego rozwi?zania i chocia? na prób? sprawdzenie czy co? takiego si? przyjmie

paziek - 2011-11-19, 11:48

TDM to max 24 graczy z tego co wiem. A wi?c reszta trybów te? musia?aby mie? 24 graczy, aby nie wyrzuca? ich przy przej?ciu na TDM. Rush przy wi?kszej ilo?ci graczy ni? 32 zwykle jest lipny... aczkolwiek s? niektóre mapy, gdzie gra?em na 48 i by?o OK.

By? mo?e tutaj nie chodzi o tryby, a o to, ?e przyk?adowo tam maj? regularnych graczy, lub niemcy maj? wi?cej no-lifeów.

N3SC - 2011-11-19, 11:56

Gram tam cz?sto i widze ?e gracze si? zmieniaj?, ale ogólnie miksy ciesz? si? wi?kszym powodzeniem, wi?c ewentualnie rush i conquest
batar183 - 2011-11-19, 14:54

Nesc1987 napisa³/a:
miksy ciesz? si? wi?kszym powodzeniem, wi?c ewentualnie rush i conquest


Tak tylko z mixem jest pewien problem czysto personalny - nie gram rusha jak 60% innych klanowiczy st?d 64 sloty ustawione na CQ, serwer 32 slotowy postanowili?my dokupi?, bo 40% osób nie trawi CQ wi?c chcieli Rusha - st?d taka a nie inna konfiguracja naszych serwerów.

Druga sprawa, to gra jest bardzo m?oda - trzeba sobie wyrobi? na serwerach sta?ych bywalców + na chwil? obecn? jest od groma serwerów, bo si? wszyscy rzucili na BFa jak na ciep?e bu?eczki, ale z czasem serwerów ub?dzie - bo randomowe klany nie dadz? rady z op?atami. Po za tym ja nie widz? problemu z brakiem graczy na naszych serwerach - fakt od 6 rano do 15 stoi pusty, bo wi?kszo?? w pracy i nie ma komu rozkr?ci?, ale jak wbijamy na serwer to 5 min i jest pe?ny do pó?nych godzin.

tyr8338 - 2012-01-12, 15:12

Pomysl dosc ciekawy, bo w godzinach porannych i wczesnym popoludniem serwer conquest faktycznie zadko jest uzywany, ale niestety mixed mode czesc map nie nadaje sie na 64 osoby np metro - przynajmniej moim zdaniem (robi sie z tego jakas dziwna wojna okopowa na rpg - niektore mapy sa po prostu nieprzystosowana dla 64 osob...)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group