To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Challenge Us - 6te juz spotkanie multiklanowe!

mackus - 2008-11-12, 21:28
Temat postu: 6te juz spotkanie multiklanowe!
Generale, odebrano radiowy przekaz:

"Do dow?dctwa: Amunicja si? ko?czy, zostalo nas juz niewielu w okopach, wr?g ma przewag? liczebn?! Kluczowe punkty zdobyte! Amerykanie przemieszczaj? si? w stron? miasta, niedlugo go dosi?gn?! Wspieraj? ich jednostki pancerne. Potrzebne wsparcie! Nasza garstka nie utrzyma miasta! <lup><trzask> Juz tu dotarli! Potrzebujemy ludzi, amunicji czolgow czy co tam jeszcze macie! Jestesmy otoczeni, miasto sie nie utrzyma bez pomocy <trzask>......."

- Generale, co robimy?


Ta kwestia pozostaje w waszych r?kach! Zabawcie si? w generala i zadecydujcie, czy wyslecie wsparcie, czy tez bedziecie wygrzewac siedzenia przed telewizorem ogladaj?c pseudotancz?ce gwiazdeczki. Miasta MEC'u ju? s? oblegane! Opowiedz si? po czyjej? stronie i wesprzyj j? swoim oddzialem! Wszystko zalezy od was!


Data:
16.11 b.r. (niedziela) godzina 21:00-23:00

Serwer:
.pl /=PTT= Ranked server / aster / EA
IP: 85.234.144.12:16567

Mapy:
CQ Strike at Karkand
CQ Road to Jalalabad

Zaproszone klany:
=Polish Tactics Team=
[=Crazy Dogs=]
[Terror Squad]

Zasady:
Nie baserape'ujemy
Bez cheat'?w
Nie skakaczemy z C4
Nie strzelamy z bazuki w ludzi
Nie podkladamy si? pod pojazdy
Nie zabijamy swoich!
Zasady te b?d? przestrzegane, na serwerze b?dzie admin, kt?ry po zraportowaniu zlamania kt?rej? z zasad, zostanie kickni?ty, a je?eli to si? b?dzie powtarza? - ban!

Haslo:
zuo123

Organizator spotkania:
=Polish Tactis Group=

Serdecznie zapraszam!
mackus

bodeek - 2008-11-12, 21:59

mackus napisał/a:
Zasady te b?d? przestrzegane, na serwerze b?dzie admin, kt?ry po zraportowaniu zlamania kt?rej? z zasad, zostanie kickni?ty, a je?eli to si? b?dzie powtarza? - ban


Admin zostanie kickni?ty ?

Btw czemu nie mog? strzela? z "bazuki" do ludzi ?

mackus - 2008-11-12, 22:25

jasne ze admin zostanie kickniety, a co (dopisywalem to za szybko widocznie :P ).
A z bazuki nie mozna strzelac bo szkoda rakiet. Rownie dobrze mozna spytac czemu nie skakania z c4, baserape'u i cheatow. Jezeli wszyscy beda biegac z bazukami i do siebie strzelac z rakiet, gra bedzie bezsensowna. Przynajmniej ja odbieram takie zachowanie, jako nabijanie fragow, zamiast wczuwanie si? w gr? i grania dla samej rozrywki.

bodeek - 2008-11-12, 22:27

A ja to uwa?am za trening na mecze conq....
mackus - 2008-11-12, 22:39

no wlasnie, to nie jest trening! To jest spotkanie znajomych ludzi, zeby mogli sobie pograc wzajemnie wspolpracujac i majac przy tym zabawe. To nie jest mecz. Nie bierz tego spotkania za bardzo na powaznie :) .
bodeek - 2008-11-13, 10:41

Nie o to mi chodzi?o... Skoro jest okazja to ?wicz? rurki, ot ca?a filozofia.
mackus - 2008-11-13, 14:55

a mnie to denerwuje i nie ma klimatu w grze przez to. Rozumiem cie pomimo to :P . Ten jeden dzien strzelaj do ludzi z broni mniejszego kalibru :) .
Wodzu - 2008-11-13, 17:48

Mapa conqeat ,same czo?gi i bez rury ? .Bez rury si? nie obejdzie a jak mam przed sob? piechura to nie zastanawiam si? czy powinien z takowej oberwa? ,rurka to dobra bro? i trzeba umie? si? ni? obs?ugiwa? .
mackus - 2008-11-13, 20:12

hah, sry, ale juz wszedzie podalem ze tak jest. w sumie to macie racje, ale napisze sie najwyzej na serwerze juz :) .
RadekPL_KALISZ - 2008-11-14, 00:35

:mrgreen: Ja te? jestem tego zdania co Wodzu - rura to rura :lol:
SIWY DYM - 2008-11-16, 23:52

Wielkie dzi?ki dla ka?dego obecnego (tym nie obecnym te? THX) To ju? ostatni temat o naszym spotkaniu, kolejne to b?dzie kr?tki wpis na ShoutBox
Pozdrawiam i do us?yszenia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group