To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 2 - Path 1.50

Wodzu - 2008-10-01, 19:00
Temat postu: Path 1.50
Oryginalny text EA w zwi?zku z wypuszczeniem patha:


"There has been a lot of discussions on the Battlefield forums regarding the Battlefield 2 Update 1.50, so this is to let you all know what’s happening.

Update 1.50 is still in development, we have held back on releasing the update as we have become aware of and are taking preventative measures against 3rd party tools which have been severely affecting everyone’s playing experience recently by crashing dedicated servers, clients as well as allowing account spoofing. We hope you understand our decision to delay the release to resolve these issues rather than releasing early with a need to update again.

We are looking to release this update by Winter of this year. "



Przet?umaczone translatorem :


"Obserwuje si? wiele dyskusji na forum dotycz?ce Battlefield Battlefield 2 Aktualizacja: 1,50, wi?c jest to dla Ciebie wszystkim wiedzie?, co si? dzieje.

Aktualizacja 1.50 is ci?gle si? rozwija, mamy zatrzymanego w aktualizacji puszczania jak stali?my si? ?wiadomi i podejmuj? ?rodki zapobiegawcze przeciwko 3rd party narz?dzi, kt?re zosta?y powa?nie wp?yw na ka?dego z nas gra do?wiadczenie niedawno przez awarii serwer?w dedykowanych, jak i klient?w pozwalaj?cego na fa?szowanie konta. Mamy nadziej?, ?e rozumiej? nasz? decyzj? do niezw?ocznego uwolnienia, aby rozwi?za? te problemy, zamiast puszczania wcze?nie o konieczno?ci aktualizacji ponownie.

Wypatrujcie wydania tej aktualizacji Zim? tego roku."

Anonymous - 2008-10-01, 19:03

Niema to jak... "we are looking do wydania..." 8)
Yoschinobu_PL - 2008-10-01, 19:39

zajebioza, koniec (mam nadzieje) z Czituchami :mrgreen:
lakimakromedia - 2008-10-01, 20:07

ja tam bym wolal by juz wypuscili jakies info o BF3 :/ ...
P3RKOZ - 2008-10-01, 20:22

Yoschinobu_PL napisał/a:
zajebioza, koniec (mam nadzieje) z Czituchami :mrgreen:


no to ju? po mnie :mrgreen:

Anonymous - 2008-10-02, 12:51

Czituchy byli i beda bo EA kase z tego ma. Co najwyzej moga to ukrocic w minimalnym stopniu zeby sie lud nie rzucal.
P3RKOZ - 2008-10-02, 19:11

Jak? kas? ma z tego EA??
Kamaker - 2008-10-02, 21:10

Bo sprzedaje cheaty do BF?w? :D
Anonymous - 2008-10-03, 14:29

To s? uk?ady z PB a co dalej idzie z EA. Chcialbys wiedziec jakie ogromne pieniadze ludzie (glupi z reszta) wydaja na cheaty tylko po to by byc "lepsi" od innych. Przycmieni fanatycy siedzacy przed kompem 24/7....
Tester - 2008-10-03, 22:18

Gdyby jednak konfigowcy znikn?li... to ja wracam na BF'a, wreszcie b?dzie mo?na si? wykaza? prawdziwym skilem, b?dziemy mogli ze spokojem gra? sparingi a nie si? wquzac tylko gdy typek prze?adowuj?c i jednocze?nie patrz?c w niebo, strzela nam heda gdy my le?ymy sobie na ziemi... za pie?kiem (?eby doda? nutk? dramatyzmu :P ).
BODZIU_RAT - 2008-10-04, 03:20

W conigach skilla nie przerobisz , moze w pewnym stopniu ale dziala to w dwie strony. Przykladowo ustawisz "niesmiertelnosc" wobec siebie to strzelajac do wroga bedziesz widzial tylko "dym" , to samo jest z headshotami. Pomaga w 95% ustawienie opoznienia w zaleznosci od pingu serwerka, nie strzelasz za czlowiekiem jak to jest standardowo w BFie , tylko normalnie w goscia lub lekko przed nim jesli jest w ruchu. Dla jednych bedzie to uniedogodnieniem [brak przyzwyczajenia i refleksu ] dla drugich super sprawa jesli graja dajmy na to w inne gry FPS online gdzie nie wystapuja te "anomalie" jak w BF2 . Podam tu przykladowo : Wolf ET - jesli ktos w to gral to wie o czym mowie ;]
Pozdrowienia =]

G3O - 2008-11-10, 16:18

Ja sie troche tego patcha boje ;) Od kad przeszedlem na viste mialem juz pare bledow z PB i z samego BFA. No chyba ze zrobia 2 wersje na mojego ukochanego XP'ka i Viste osobno :D
SIWY DYM - 2008-11-10, 16:31

G3O jak? masz Vist?? Ja mam Ultimate 64 i odk?d j? mam nie mia?em (odpuka?) ?adnych problem?w z BFem, Punkbusterem ani samym systemem. Co do samego patcha to chcia?bym by by? surowy i utrudni? gr? na tyle by "dzieciaki" odpu?ci?y sobie gr? w niego, a sam system pilotarzu by? typowym symulatorem lotu. Mogli by wraz z nowym patchem wyda? nowego PB bardziej surowego i dok?adniejszego ... ehhh te marzenia :P
G3O - 2008-11-11, 08:34

Ultimate 64 mam :D Tak jak ty , no niestety ja mam zawsze jakies problemy. Wczoraj sapalo mi o jakis sterownik , przyklad nasz serv na ktorym pare dni temu gralem normalnie cos sie kopie u mnei albo z PB albo z samym bfem. Co do pilotarzu niech zostanie taki jaki jest bo dla tych co lataja na joy'u bedzie latwiej a dla tych ( czyli ja ) co na klawierce i myszce stanie sie to koszmarem. Co do PB surowszy ?? Hmm jak dla mnie wystarczy ze wychwytuje jakies zmiany w configach , wiecej nie potrzebuje do szczescia a jak widze czitucha na servie to z nim nie gram :P
P3RKOZ - 2008-11-12, 13:15

Ja te? mam viste ale home premium 32 :P Bez jaj ale nikt nie korzysta z tych zaawansowanych podprogram?w w ultimate a na 32 s? bardziej stabilne stery ni? na 64 .
Mia?em ultimate 64 i ?mia?o mog? powiedzie? ?e ta co mam obecnie jest lepsza do wymagaj?cych program?w (home premium potrzebuje mniej pami?ci , a co za tym idzie wszystko chodzi szybciej ;) bo z 4 gb zostaje mi jeszcze trocha xD a ultimate ponad 500 ci?gnie )
A jak mia?em ultimate to te? mi si? stery i joy ci?gle wiesza? :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group