To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - Vietnam Cup wraz z Battleified.pl

batar183 - 2011-02-08, 14:35
Temat postu: Vietnam Cup wraz z Battleified.pl
Panowie,
Je?li niekt?rzy ?ledz? stronk? Battlefield.pl napewno zwr?cili uwag? na ostatni news nt Turnieju 8vs8 conquest w BC2:Vietnam.

Szczerze si? przyznam, ?e po ostatnim udanym jak i pod wzgl?dem zaj?tego miejsca oraz atmosfery/funu/etc mam wielki apetyt na kolejne, bior?c pod uwag?, ?e bardziej skupiaj? si? na takich turniejach grupki znajomych/pseudo clany przez co nie ma takich super uber pro koks?w jak Benq czy MaxFlo, a naprawd? fajnie si? gra no i renoma klanu ro?nie :D

Zapisy do turnieju trwaj? do 21.02.11. Na dzie? dzisiejszy z profesjonlanych klan?w zapisani s? tylko Starsi-reszta to noobki/znajomi/pseudoklany- wi?c mamy du?e szanse na podium(jak potrenujemy kto wie mo?e i stars?w ogramy).

Co wa?niejsze naprawd? warto si? zapisa? bo i fajnie b?dzie si? znowu w kupie zebra? w Vietnamie i co? przyszpili? razem oraz za pierwsze 3 miejsca s? naprawd? fajne Nagrody

Wi?cej info w samym Newsie tam macie wszystko: Regulamin, Sponsor?w, Nagrody, Forum, Podstron?(na kt?rej wida? aktualnie zapisane sk?ady), oraz Poradnik.

Czekam na ch?tnych. Z racji, i? jest to 8vs8 Conquest potrzeba 7 ch?tnych( ?e sam chc? nie musz? m?wi?) Zasady zapisania si?: wydaje mi si?, ?e tak jak zawsze kto pierwszy ten lepszy(inni niech maj? problem, ?e nie wchodza na forum regularnie).

Notka o treningu: Co lepsza jest to tylko 8 os?b a wi?c nie b?dzie problemu z treningiem na 8 slotowym 4vs4 gra na jedn? flag?, ?eby si? do siebie przyzwyczai? zobaczy? jakich zachowa? mo?na si? spodziewa?, etc. Wiadomo nie jest to 8vs8 i tam gra b?dzie wygl?da? inaczej no ale 16 os?b nie uzbieramy w vietnamie, wydaje mi si?, ?e starsi maj? ten sam problem bo tylko 1 dru?yn? zapisali do turnieju

Sk?ad 1:
1. batar
2. Sanchez
3. Szpilok
4. Brutal
5. Paziek
6. Alkaida
7. DJ.Speed
8. Fatii

No czyli zapisy zamkni?te :D XD
Ale ale nie przejmujcie sie tym wcale, je?li jest druga 8-emka to robimy 2 sk?ad.

Sk?ad 2:

1. Luk
2. Lord
3. Blood
4.
5.
6.
7.
8.

MrSanchez - 2011-02-08, 14:43

Jak sie bawic to sie bawic dopisz mnie ;p

P.S. na PW wyslalem adres po koszulke

O kurna jakie nagrody :) )

szpilok - 2011-02-08, 14:50

ja sie zg?aszam na ostatnim turnieju niezle sie dogadywalismy jeszzcze fatiego brakuje :)
Brutal_Demon - 2011-02-08, 14:53

Zg?aszam si?.

Mo?e kto? lukn?? kiedy to b?dzie? ;)

paziek - 2011-02-08, 14:54

Skusz? si? na ten turniej. Z tego co wyczyta?em, to tylko mortar jest zabroniony, a korzystanie z glitch?w przy "strefie dezertera" dozwolone. Trzeba od?wie?y? te M60 ;P
Alkaida - 2011-02-08, 15:39

Te? si? zg?aszam.
DJSPEED - 2011-02-08, 16:12

Te? si? zg?aszam.
Fatii - 2011-02-08, 16:55

no mnie tez zapisz na 50% bo 2 50% zalezy od inteligencji konsultantow EA -.-
Luk - 2011-02-08, 19:47

D?ugo czeka?em na cq , wiec wpisuj :)

Batar jakby co to wpisz mnie do rezerwy "• maksymalna ilo?? os?b w zespole to 10 zawodnik?w (8zawodnik?w podstawowych + 2 rezerwowych)"
http://www.battlefield.pl/m161-Regulamin

Lord KillerPL - 2011-02-08, 20:07

wpiszcie mnie:)
BloodMR - 2011-02-09, 13:45

Je?li da?oby rade do rezerwy do pierwszego teamu :d W?tpi? ?eby by?o osiem os?b w drugim teamie ;/
Fatii - 2011-02-10, 06:24

nawet powinna byc rezerwa bo juz mamy doswiadczenia na przykladzie szpiloka i problemow stwarzanych przes psg ^^
batar183 - 2011-02-12, 22:51

!!! JUTRO tak samo jak dzi? serwer Stars?w o 20:00 spotykamy si? i trenujemy dalej.!!!

Podesumewywanie: To, ?e przegrywali?my zanim nie doszed? do nas Sanchez -po czym nie przegrali?my ani jednej rundy :D chyba nie musze opisywa? :P Fakt, ?e zrobili?my genialn? roszad? wymienili?my najs?abszego gracza na najmocniejszego.
Przemy?lenie co do stars?w: Szczerze po tym jak KOSZ? na Squad Rushu spodziewa?em si? po nich czego? wi?cej, sami stwerdzili?cie, ?e nie ogarniaj? od momentu jak doszed? Sanchez i si? si?y wyr?wna?y, no i zaczeli?my owni?. Dlatego PANOWIE, je?li na turnieju poci?niemy Stars?w tak jak dzi? to jedyne zagro?enie dla nas stanowi tylko mieszany sk?ad Benq+BFZone wi?c mamy ogromne szanse na podium w turnieju, no ale ?eby si? nie rozp?dzi? zbytnio nie dzielmy sk?ry na d?wiedziu

Z tego co widz? jest nas 10 os?b(Lord zrezygnowa?) akurat tyle ile jest potrzebnych
Po grze wszystkich wydaj? mi si?, ?e si? ze mn? zgodzicie, i? nasz? g??wn? 8 b?d? reprezentowa?(alfabetycznie):

1. batar
2. Blood
3. Fatii
4. Luk
5. Paziek
6. Sanchez
7. Szpilok
8. Brutal - na ko?cu(a nie alfabetycznie), bo go dzi? nie by?o jednak si? usprawiedli?, ?e mo?e doj?? do takeij sytuacji, a jakiego skilla prezentuje wszyscy dobrze wiedz?.

Oraz rezerwa(najs?absze ogniwa):
9. DJ.Speed - jeszcze jest za s?aby aby gra? w podstawowym sk?adzie i musi wi?cej wsp??pracowa?.
10. Alkaida - ten pan si? dzi? nie pokaza? wi?c ma za to nagrod? tak jak pisa?em na shutboxie

Co do Lorda nie ma si? co poddawa? po to s? treningi, wiadomo ?e na 1 sparze nie b?dzie si? wymiata? wi?c g?owa do g?ry i do przodu, je?li Lord zmeni zdanie wpisz? go na rezerw? za Alkaid?.

To chyba tyle. To do jutra do treningu

Lord KillerPL - 2011-02-13, 10:59

Zgadzam si?:) i nie obrazi?em si? po prostu slaaaby wczoraj bylem ;)
Luk - 2011-02-13, 11:38

Batar dzisiaj o 20 na 95% nie dam rady by?, niestety si?a wy?sza, ale nadrobi? to ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group